Afobam

Hasiok.

Afobam

przez feniks 02 maja 2006, 21:42
Biorę go od ponad roku. A własciwie to juz nie biorę. Jest to lek o działaniu krótkotrwałym. Ma działanie przeciwlękowe. Bardzo łatwo się od niego uzależnić. Tak mówi bardzo dużo lekarzy. Praktycznie wszyscy u których byłam. Przy braniu tego leku trzeba dużo walczyć. Na poczatku - kwestia przezwyczajenia. Potem gdy chcemy go odłożyć. Dużo mnie kosztowało rzucenie go tak odrazu. I własnie tak polecam zrobić. Bez cackania się. Z dnia na dzień rzucić. Wtedy są tylko 3-4 dni wielkiego bólu i kompletnego otumanienia. Ale polecam. Ma szybkie działanie ( 10-15 minut od zażycia) zaczyna działać.

przez Gabik 03 maja 2006, 22:03
masz racje ,pomaga mnie tez pomógł i to bardzo wtedy kiedy myslałam ze zwariuje od tego wszystkiego ,czułam sie po nim taka spokjna i wogóle ,ale lekarka do której chodziłam tez zmieniła mi go na aurex gdyz tez obawiała sie tego zebym sie nie uzalezniła .brałam afobam 3 miesiace ,potem stopniowo przechodziłam a afobamu na aurex i nawet w miare mi to poszło . :) :)

przez venom 08 maja 2006, 07:03
a czy mielisie na poczatku brania jakies objawy? bo mi lekarz zmienil z xanaxu na afobam i po pierwszej tabletce dziwnie sie czuje
"...Żadnych kajdanków czy czegoś w tym rodzaju.
Kiedy nas już spisali na komisariacie, zabraliśmy
Tych gliniarzy na obiad na Mulberry Street...
Następnego dnia znów działaliśmy w najlepsze..."

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez venom 08 maja 2006, 18:25
nieprawda, xanax byl tanszy

[ Dodano: Sro Maj 17, 2006 6:32 pm ]
mnie po afobamie caly czas chce sie spac, tez tak macie?
"...Żadnych kajdanków czy czegoś w tym rodzaju.
Kiedy nas już spisali na komisariacie, zabraliśmy
Tych gliniarzy na obiad na Mulberry Street...
Następnego dnia znów działaliśmy w najlepsze..."

przez Dorota1 25 maja 2006, 14:44
Biore Rexetin od ponad roku, bo miałam zespól napadów lękowych, myślałąm wtedy że umrę, bałam sie wszystkiego:wychodzenia na dwór, zotawania samej w domu, brania kapieli, jazdy samochodem, wszystkiego co zmuszało mnie do bycia samej ze sobą, rexetin mi pomógł, ale nadal mam płaczliwe dni, i czasami mysli czy napewno mi sie uda samej cos zrobić. Afobam biorę doraźnie i jest naprwdę spoko, ale uspokaja mnie tak że aż chce mi sie spać i jestem bardzo osowiała.

przez anita27 25 maja 2006, 20:16
Ja po tym leku doslownie sie wszystkiego balam jesli tak to trafnie ujac.Dzine zamiast pomagac on wytwarzal jeszcze wieksze leki zamiast je lagodzic
Szczęście jest jak motyl. Gdy będziesz próbował go złapać - nie uda ci się. Gdy będziesz stać spokojnie - może usiąść Ci nawet na ramieniu!

przez Mizer 24 cze 2006, 22:51
dobrze się śpi, dobrze się żyje
Ciesz się każdym dniem bo nigdy nie wiadomo, kiedy na Twój dom może najechać ciężarówka z gnojem.

przez Hollow 24 cze 2006, 23:56
feniks napisał(a):Dużo mnie kosztowało rzucenie go tak odrazu. I własnie tak polecam zrobić.

A ja odradzam słuchanie takich rad. Każdy ma inne problemy i inaczej reaguje na leki. Nie mówiąc oczywiście o tym, że można brać różne dawki i przez różny czas. Polecam znaleźć kompetentnego psychiatrę.

przez czarna741 27 cze 2006, 23:17
no właśnie mi lekarz przepisał afoban chociaz wcześniej brałam xanax i pani w aptece powiedziała że to jest to samo tylko tańsze :?: :?: :?:
po xanaxie nie chciało mi się spac mam nadzieję że po afobamie też nie ( możliwe że takie są objawy na początku) :lol: :lol: :lol:
od roku nie brałam psychotropów i teraz boję się zacząc ..... od jutra zaczynam :? :? :?

[ Dodano: Wto Cze 27, 2006 11:19 pm ]
jeszcze jedno lekarz powiedział że brac to tylko dorażnie trzeba uważac z częstym braniem tego leku :| :| :|
cieszmy się każdym danym nam dniem

Sortuj wg