linka i mój problem

Hasiok.

Re: linka i mój problem

przez Adaś2222 19 lis 2009, 23:29
linka na forum i tak się za mało pisze, ludzie są zbyt skryci, a na forum nerwicowym otwartość jest cenna a taka właśnie jest magdalenabwm i oby więcej takich użytkowników, i wcale nie są bezwartościowe wiem bo przeglądałem jej posty.

przez bliksa 19 lis 2009, 23:29
linka656, orwell kiedyś napisał, że ignorancja to siła, także wiesz... ;)
Są takie chwile, w których człowiek przytuliłby się nawet do jeża.
Przyjaciel forum

przez magdalenabmw 19 lis 2009, 23:34
Adam, szkoda nerwów ;)
Dla mnie też kilka osób na tym forum ma posty bez żadnej wartości merytorycznej, trudno.
Ja tutaj nic pisać nie muszę, to nie jest mój cel życiowy heh
Mam tylko nadzieję że komuś tutaj pomogłam przekazując własne doświadczenia z nerwicą. Jeśli dla kogoś to nie ma wartości- trudno, jakoś mi to 'wisi'...

Jeśli Wam przeszkadza że ktoś dużo pisze to wrzuccie taki punkt do regulaminu :' Nie wolno pisać więcej niż 5 postów w tygodniu, chyba że są to posty z wartością merytoryczną - o wartości merytorycznej postów będą decydować moderatorzy, ew. ex moderatorzy jesli moderatorzy będą zajęci' :smile:

Dajcie spokój na noc, nie będę spać przez Was chyba :roll:

dobrej nocy
magdalenabmw

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez tracący sens życia 19 lis 2009, 23:35
sebcio napisał(a):magdalenabmw, powiem Ci, ze jest niemala grupa osob, ktora tez nie ma o Tobie jakiejs super opinii, szczegolnie jesli chodzi o fakt ze w kazdym praktycznie temacie mozna zobaczyc Twoje posty, jestes na forum zaledwie pol roku, a masz juz ponad 1400 postow

Tak zgadzam i jest wszechwiedząca we wszystkich problemach, moim zdaniem to człowiek zagadka ta Magda

przez Adaś2222 19 lis 2009, 23:38
tracący może przejrzymy Twoje posty co?

przez magdalenabmw 19 lis 2009, 23:39
Tracący sens - fajnie że sie tak odwdzięczasz za to, że próbowałam Ci pomóc przez pw i nawet Cie chciałam umówić z moją koleżanką. Nieżle... wychodzi co leżało na wątrobie.

dobra, ja spadam spać.
Wam też radzę ;) Od jutra znikam z forum skoro tak męcze niektórych ludzi , będę na pw jakby ktoś chciał, pozdrawiam
Ostatnio edytowano 19 lis 2009, 23:40 przez magdalenabmw, łącznie edytowano 1 raz
magdalenabmw

przez Adaś2222 19 lis 2009, 23:40
magdalenabwm, dochodzę do wniosku, że forum wcale nie jest przyjazne, że tutaj jak w życiu pełno ludzi zawistnych i fałszywych, skoro ten MOcca tak jedzie wszystkim to czyli mozna tez jemu jechac z tymi ripostami tak?

przez wovacuum 19 lis 2009, 23:44
Adaś2222, idz juz spac moze co?narobiles tylko zamieszania :roll:
wovacuum

przez tracący sens życia 19 lis 2009, 23:45
magdalenabmw napisał(a):Tracący sens - fajnie że sie tak odwdzięczasz za to, że próbowałam Ci pomóc przez pw i nawet Cie chciałam umówić z moją koleżanką. Nieżle... wychodzi co leżało na wątrobie.

dobra, ja spadam spać.
Wam też radzę ;) Od jutra znikam z forum skoro tak męcze niektórych ludzi , będę na pw jakby ktoś chciał, pozdrawiam

Jak pomóc? Co próbowałaś? Zresztą mnie nawet specjaliści nie mogą pomóc nikt mi nie pomoże, Ty tak jak i wszyscy ludzie tylko dużo gadają a nawet nie kiwną palcem w bucie.

[Dodane po edycji:]

Adaś2222 napisał(a):tracący może przejrzymy Twoje posty co?

co masz do moich postów?

przez Adaś2222 19 lis 2009, 23:47
Ja nie zrobiłem zamieszania, tylko napisałem swoje zdanie. Widocznie nie można pisać swojego zdania, i broń Boże nie naruszyć "kolesiostwa" na forum ;) Czyli tu jest tak ktoś Cie obraża to jest ok, ktoś Cie wkurza ok, ale jak napiszesz o tym, że "mnie" to wkurza, to od razu ludzie mieszają mnie z błotem.

tracący sens życia napisał(a):
magdalenabmw napisał(a):Tracący sens - fajnie że sie tak odwdzięczasz za to, że próbowałam Ci pomóc przez pw i nawet Cie chciałam umówić z moją koleżanką. Nieżle... wychodzi co leżało na wątrobie.

dobra, ja spadam spać.

Jak pomóc? Co próbowałaś? Zresztą mnie nawet specjaliści nie mogą pomóc nikt mi nie pomoże, Ty tak jak i wszyscy ludzie tylko dużo gadają a nawet nie kiwną palcem w bucie.

Adaś2222 napisał(a):tracący może przejrzymy Twoje posty co?

co masz do moich postów?

Skoro specjalisci Ci nie mogą pomóc to dlaczego chcesz pomocy na forum?

Tego samego co Ty od magdalenypostów
Ostatnio edytowano 19 lis 2009, 23:55 przez shadow_no, łącznie edytowano 1 raz
Powód: Adam, Twój temat dotyczył zupełnie czegoś innego. Począwszy od Linki poprzez Aleks, Magde, Mocce skończywszy na Tracącym... robisz niezłą rundkę. Masz coś do dodania na temat? Czy zamykamy.

przez magdalenabmw 19 lis 2009, 23:52
Ja chciałam jeszcze tylko podziękować:
-Wovce, Razorce, Korbie, Bliksie, Adamowi, Carlosowi, Mon08, Alienated'owi, Ridllicowi, Annie R. i paru innym osobom które w nerwach teraz zapomniałam ale mam nadzieję że mi to wybaczą ;) Wyżej wymienionym dziękuję za miłe wymiany poglądów, kulturalne rozmowy i fajnie spędzony wirtualny czas, mam nadzieję że nie stracimy kontaktu.

Miło było Was poznać, walczcie z nerwicą ale może w inny sposób niż ten dzisiaj pokazany w tym temacie. To absolutnie nie wina Adama, ale Moccy i Aleks*Olo, i pewnie też moja.

Dobrej nocy po raz ostatni i wszytskiego dobrego w życiu ;) Gdybym była komuś potrzebna, ktoś chciałby pogadać - wu7bmw@go2.pl
M.
magdalenabmw

przez tracący sens życia 19 lis 2009, 23:52
Podzieliłem tylko spostrzeże jednej osoby

przez Lili-ana 19 lis 2009, 23:53
Dziecinada... :roll:
Lili-ana

przez MOCca 19 lis 2009, 23:55
Wybiel się i wina leży w złej interpretacji słowa, tylko i wyłącznie. To nie koncert życzeń.
idxcie na całosc nie łapiąc yonka, pusycyajcie latawce na łące i dmuchajcie motzlki...

"Wyobraź sobie prawa i obowiązki, przywiązania i potrzeby, wspomnienia i wdzięczność, zespól to wszystko pod jednym imieniem i imieniem tym będzie Ojczyzna". V.v.G.

Sortuj wg