linka i mój problem

Hasiok.

Re: linka i mój problem

przez magdalenabmw 19 lis 2009, 22:17
NIE uważam sie.
Mam sporo argumentów - wystarczy poczytać Twoje posty.
Ale gdybym miała sie teraz zniżyć do Twojego (sorry) poziomu to musiałabym napisać:

Skończ zbłażniony szczekaczu!

Ja kończę już tą dyskusję.
Jak to sie mówi- "Głupi najpierw cie ściągnie do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem."
A ja na wyzwiska nie rozmawiam. Jak chcesz to wal na priv.

peace

Linko- bez Ciebie też byśmy sie obyli na forum, nie martw sie :smile:
magdalenabmw

przez MOCca 19 lis 2009, 22:18
Heh tłumaczę Ci to chyba trzeci raz a Ty ciągle to samo :roll:
idxcie na całosc nie łapiąc yonka, pusycyajcie latawce na łące i dmuchajcie motzlki...

"Wyobraź sobie prawa i obowiązki, przywiązania i potrzeby, wspomnienia i wdzięczność, zespól to wszystko pod jednym imieniem i imieniem tym będzie Ojczyzna". V.v.G.

przez magdalenabmw 19 lis 2009, 22:29
ALEKS*OLO napisał(a):[ciach]

Chyba sie żle czujesz? Co ty sobie wyobrażasz dziecko ? Dał ci ktoś prawo tak mnie nazywać?!
To ty jesteś beznadziejna - własnie to pokazałaś tym co napisałaś.
Dziś już widziałam kilka postów, nawet Ania Ci pisała że agresja przez ciebie przemawia.

PMSa masz dziecinko ? To sie nie siada na internet. Jak masz problemy życiowe to wylej swoją frustrację niewiem może na rybki w akwarium? Ode mnie sie odbij panno yntelygenta. Jak ci nie odpowiadają moje posty to je ignoruj.

Co do paneli na twarzy to sie nie wypowiem bo mi sie nawet nie chce :lol:

A Twój post został zgłoszony do admina, mam nadzieję że ci ukruci język.
Ostatnio edytowano 19 lis 2009, 22:40 przez shadow_no, łącznie edytowano 1 raz
Powód: Post ALEKS*OLO został usunięty ze względu na obrażanie Użytkownika forum zgłoszony do nas przez dwie osoby. Aleks dostała kolejne ostrzeżenie, tym razem słowne. Ostatnie.
magdalenabmw

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez bliksa 19 lis 2009, 22:32
trochę nie rozumiem tego całego zamieszania. jeśli ktoś ma problem z dogadaniem sie z druga osoba to powinien albo unikac dyskusji z nią , lub też porozmawiac o tym na PW, na osobnosci. Po co zakladac takie wątki to nie wiem. Jesli chodzi o Linkę... hmm. powiem tak ja tam problemu z nią nie mam, więc dobrze, ze temat zostal edytowany. Wręcz przeciwnie, Linka juz w kilku przypadkach wiele mi pomogła, zwrócila uwagę na cos, czego ja w swoim roztargnieniu nie dostrzegalam. Nie zdarzyło sie tez by odmówiła pomocy, czy tez zlała jakies moje zapytanie skierowane do niej. Reasumując, zakonczcie te wywody jesli łaska, a jak ktos ma problem z innym uzytkownikiem to albo ignor, albo wiadomosc na PW. Nie lubie publicznego prania brudów...
Są takie chwile, w których człowiek przytuliłby się nawet do jeża.
Przyjaciel forum

przez ALEKS*OLO 19 lis 2009, 22:36
Czuc zle to chyba kto inny sie czuje :) Akurat jestem w Twoim wieku wiec rozumowujac Twoim tokiem myslenia gowniara rowniez jestes :P Anna R nie jest bogiem i moim psychoterapeuta zeby mi diagnozowac czy mam dzis agresje czy nie, pomijajac...olewam...
Dziecinnką to Ty jestes, robisz kochanienka szum w piaskownicy... jestes jak efekt odbijajacej sie pileczki kauczukowej ...
"Kobiety i koty zawsze będą robić to, co chcą, a mężczyźni i psy powinni się zrelaksować i powoli oswajać z tą myślą."

"Panować nad sobą to największa władza" - Seneka
ExModerator

przez magdalenabmw 19 lis 2009, 22:38
Aleks*olo - p.s. Patrząc po Twoim zdjęciu masz może z 16-17lat. Czy uwazasz że tak młodej osobie wypada tak brzydko wypowiadać sie na temat osób których sie nie zna nawet?
Dobrze podpisałaś tam swoje zdjecie -Chamka ze śląska.
Dobrze że chociaz zdajesz sobie z tego sprawę.

p.s. Miałam nie pisać o panelach na twarzy ale napisze aby Cie zaspokoić- zdjęcia które są na forum (moje) są z sesji. To nie jest mój codzienny makijaż, To takie małe info for You.

Ale już miałam sie nie wypowiadać, więc koniec ot.

Dobranoc
magdalenabmw

przez MOCca 19 lis 2009, 22:45
Komuś łatwo wytykać blędy ale swoich się nie zauważa, a wszystko przez źle dobrane słowo - szczekacz...a szczekacz wam w .... :P
idxcie na całosc nie łapiąc yonka, pusycyajcie latawce na łące i dmuchajcie motzlki...

"Wyobraź sobie prawa i obowiązki, przywiązania i potrzeby, wspomnienia i wdzięczność, zespól to wszystko pod jednym imieniem i imieniem tym będzie Ojczyzna". V.v.G.

przez shadow_no 19 lis 2009, 22:45
Miałem już w tym temacie nic nie pisać, niestety sytuacja tego wymaga. Oczywiście podtrzymuję to co napisałem na drugiej stronie.

Przestrzegam jednak osoby które będą się wypowiadać dalej - zastanówcie się dwa razy zanim zaczniecie obrażać siebie nawzajem.
Posypały się kolejne ostrzeżenia. Przypominam, że 2 ostrzeżenia = automatyczne wyrzucenie z forum.
Zrobił się tu bałagan jakiego dawno nie było i mam zamiar go posprzątać nie zwracając uwagę na to czy kogoś lubię czy nie. Zasady są jednakowe dla wszystkich.
Zapraszam do sklepu z odzieżą damską i torebkami.
Założyciel / Administrator

przez bliksa 19 lis 2009, 22:58
shadow_no, nie sądzisz, ze temat został juz wyczerpany i nalezaloby go zamknąc, by nie doszło do jakichś niepotrzebnych prowokacji? mogę sie mylic...
Są takie chwile, w których człowiek przytuliłby się nawet do jeża.
Przyjaciel forum

przez sebcio 19 lis 2009, 23:11
magdalenabmw, powiem Ci, ze jest niemala grupa osob, ktora tez nie ma o Tobie jakiejs super opinii, szczegolnie jesli chodzi o fakt ze w kazdym praktycznie temacie mozna zobaczyc Twoje posty, jestes na forum zaledwie pol roku, a masz juz ponad 1400 postow
sebcio

przez Adaś2222 19 lis 2009, 23:19
sebcio napisał(a):magdalenabmw, powiem Ci, ze jest niemala grupa osob, ktora tez nie ma o Tobie jakiejs super opinii, szczegolnie jesli chodzi o fakt ze w kazdym praktycznie temacie mozna zobaczyc Twoje posty, jestes na forum zaledwie pol roku, a masz juz ponad 1400 postow

To źle że użytkownik jest aktywny? Może lepiej rejestrować się na forum i nic nie pisać?

przez magdalenabmw 19 lis 2009, 23:21
Sebcio- na forum jestem od lutego 2008, miałam inne konto do którego zgubiłam hasło. Nieważne.
Wystarczy mnie ignorować jeśli moje posty komuś nie leżą. Dużo piszę bo jestem gadułą, jeśli kogoś to razi to zapraszam na pw. Póki co nikt do mnie nic nie pisał. Jeśli ktos pisał do Ciebie - przekieruj do mnie.
Pozatym zawsze myślałam że na forum rejestruję się po to aby pisać. Ale najwidoczniej sie mylę.
magdalenabmw

przez Adaś2222 19 lis 2009, 23:23
Od kiedy jak ktoś na forum piszę dużo postów jest rugany? Chyba na żadnym innym forum.

przez linka 19 lis 2009, 23:27
magdalenabmw napisał(a):Sebcio- na forum jestem od lutego 2008, miałam inne konto do którego zgubiłam hasło.

Ale posty ci się naliczają od maja ...... :roll:

Adaś2222 - jak ktoś pisze miliony postów bez jakiejkolwiek wartości merytorycznej to na każdym forum jest to źle widziane.

Poza tym, osiągnąłeś swój cel, zakładając ten temat? Nie masz ochoty się wypowiadać? Skomentować odpowiedzi innych użytkowników?
Mojej odpowiedzi?
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

Sortuj wg