metody niekonwencjonalne

Hasiok.

metody niekonwencjonalne

przez EDEK 6 15 lis 2009, 13:04
Jestem tu nowy i leczę się już parę ładnych lat.Mam problemy lękowe.Tabletki pomagają ale po odstawieniu wszysko wraca.Myslałem już o innych metodach leczenia może psychoterapia albo hipnoza moze ktos z Was juz tego próbował/

Re: metody niekonwencjonalne

przez linka 15 lis 2009, 13:14
EDEK 6, tak ciężko przeczytać kilka tematów z działu w którym znalazł się twój post? Prawie każda z metod niekonwencjonalnych została tu opisana osobno..... :roll:
medycyna-niekonwencjonalna-f25.html

Poza tym....psychoterapia to nie jest medycyna niekonwencjonalna....i przykre, że lekarz wczesniej nie proponował ci takiej metody leczenia......
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez EDEK 6 15 lis 2009, 19:19
linka656 napisał(a):EDEK 6, tak ciężko przeczytać kilka tematów z działu w którym znalazł się twój post? Prawie każda z metod niekonwencjonalnych została tu opisana osobno..... :roll:
medycyna-niekonwencjonalna-f25.html

Poza tym....psychoterapia to nie jest medycyna niekonwencjonalna....i przykre, że lekarz wczesniej nie proponował ci takiej metody leczenia......

Dzięki za pomoc.jestes niezastąpiona.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Adaś2222 19 lis 2009, 15:04
Temat do zamknięcia.

przez EDEK 6 16 sty 2010, 13:10
Czy ktos z Was zazywał Arketis20 mg,ja wczoraj wziołempierwsza dawke i całom noc nie spałem i do tego jeszcze kołatanie serca

przez polakita 18 sty 2010, 17:36
to raczej nie w dziale "medycyna niekonwencjonalna" ;)
zobacz w dziale "leki".
polakita

Sortuj wg