Czy ja staje się niewygodny na forum?

Hasiok.

Re: Czy ja staje się niewygodny na forum?

przez linka 17 lis 2009, 22:48
LARISA FERFETTA, to przeczytaj sobie regulamin forum i to sobie przeczytaj: http://pl.wikipedia.org/wiki/Netykieta i może jeszcze to: http://pl.wikipedia.org/wiki/Trollowanie .
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez Adaś2222 17 lis 2009, 23:24
Pffff Linka jak zwykle poważna i stonowana...

przez magdalenabmw 18 lis 2009, 00:07
Jezuuu laski, ale macie problemy. Idzcie do kisielu, dajcie sobie po mordzie i po kłopocie :roll:

;)
magdalenabmw

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Adaś2222 18 lis 2009, 00:16
Na forum kto co by nie napisał to i tak linka nie bierze tego na luzie to juz wiemy

przez LARISA FERFETTA 18 lis 2009, 00:23
linka656 napisał(a):LARISA FERFETTA, to przeczytaj sobie regulamin forum i to sobie przeczytaj: http://pl.wikipedia.org/wiki/Netykieta i może jeszcze to: http://pl.wikipedia.org/wiki/Trollowanie .

Dzieki linka teraz już wszystko wiem.
No cóż nie pozostaje mi nic innego ......... :roll:

przez bunny_wrrr 18 lis 2009, 00:29
LARISA FERFETTA napisał(a):No cóż nie pozostaje mi nic innego .........
...jak zalozyc kolejne konto?
tak oto jedna strona tematu o adasiu zamienila sie w 3 strony o ester
jak zwykle czas sie w tej kwestii zatrzymal
i jak zwykle jest to nudne zeby nie powiedziec meczace
i jak zwykle ma - zdaje sie - tylko i wylacznie jeden cel: zwrocenie na siebie uwagi
ludziom o slabych nerwach polecam zarzucic ignora ;)
Stella napisał(a):Rzeczywiście jestem koleżanką Ester która po długim czasie korzystania z tego forum usunęła swoje konto nieodwracalnie zgodnie z zasadami tu panującymi więc nie wróci już tu na pewno gavril,nie masz co się łudzić.
kolezanka rownie goloslowna :!:
gavril princip napisał(a):nie wierze ze zniknela ,wroci wczesniej czy pozniej.
gavril prorok 8)
to co - zakladamy nowy temat specjalnie dla ester? przynajmniej bylby porzadek :mrgreen:
you can't get rid of your fears...but you can learn to live with them
Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
ExModerator

przez magdalenabmw 18 lis 2009, 00:32
Wyluzujcie troche rajtuzy ludzie. Zajmujecie sie takimi pierdołami, argumenty, cytaty...
Ja jak kogoś nie lubie to pisze mu wprost- ej, wkurzasz mnie bo to i tamto. A nie takie owijanie w bawełnę, do tego pisanie ''nie, ja nic do ciebie nie mam'' a w głębi serca aż sie człowiek gotuje z wścieklości..
Jak sie nie lubicie to wyjaśnijcie to sobie na pw, a jak nie to w kisiel. Zawsze jest strofowanie przez modów aby śmietnika nie robić, a czasem modzi robią gorszy śmietnik niż użytkownicy forum.
magdalenabmw

przez linka 18 lis 2009, 00:40
magdalenabmw, jesteś tu od maja i nawaliłaś ponad 1300 postów więc zastanów się jeśli piszesz o zasmiecaniu forum :roll:
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez magdalenabmw 18 lis 2009, 00:44
To jest 7 miesięcy. Wychodzi po 4 posty dziennie. Poczytaj moje wiadomości, to nie są posty napisane w temacie 'Skojarzenia' na dziale off top, tylko są to porady dla ludzi z nerwicą, próbuję komuś pomóc. Jeśli to nabija mój licznik- trudno, mam to w dupie, ważne jest dla mnie to że komuś pomogłam.

Swoją drogą jesteś/byłaś modem i nie wiesz że miałam tu konto wcześniej? Poprostu zapomniałam hasła do niego i musiałam nowe konto założyć na nowy adres e mail bo stary miałam zablokowany. Jestem na forum od lutego 2008.

Jeśli nie tolerujesz tej Larisy to dlaczego jej tego wprost nie napiszesz?
Tak sobie owijacie w bawełnę a przecież widać że byście sobie najchętniej oczy wydłubały... Słodzenie na siłę.
Ja tej Larisy nie znam więc nie jestem po niczyjej stronie (zresztą to dziecinne), ale nie lubię kiedy ktoś mnie poucza żebym czegoś nie robiła a sam robi to samo...
magdalenabmw

przez linka 18 lis 2009, 00:51
magdalenabmw napisał(a):Swoją drogą jesteś/byłaś modem i nie wiesz że miałam tu konto wcześniej?

Nie. Nie wpadło mi do głowy żeby prześledzać IP użytkowników, za dużo by tego było.
magdalenabmw napisał(a):Jeśli nie tolerujesz tej Larisy to dlaczego jej tego wprost nie napiszesz?
Tak sobie owijacie w bawełnę a przecież widać że byście sobie najchętniej oczy wydłubały... Słodzenie na siłę.

Ja piszę wprost, nikomu nie słodzę, nie mam tez ochoty oczu nikomu wydłubywać......to jak ty postępujesz jest twoją sprawą, a ja nie prosiłam o dobre rady w tym temacie.Ja jej nie znam, i nie wiem nawet czy lubię czy nie, napisałam tylko, że to jak postąpiła w tym temacie jest niefajne..
Co do śmiecenia:
magdalenabmw, :lol: jeśli dla ciebie nie ma różnicy między dyskusją o forum a opowiadaniem o:
-infekcji swoich dróg rodnych
-preferencjach seksu oralnego
-tajnikach swojego makijażu
No to wybacz....... :roll:
Z mojej strony EOT.

[Dodane po edycji:]

Adaś2222 napisał(a):Na forum kto co by nie napisał to i tak linka nie bierze tego na luzie to juz wiemy

Oh, to dobrze, ze już wiemy :mrgreen:
Ostatnio edytowano 18 lis 2009, 01:00 przez linka, łącznie edytowano 1 raz
Przyjaciel forum

przez magdalenabmw 18 lis 2009, 00:55
Bo wiesz, dostaję pręgi za to, że wchodzisz w jakiś temat i zamiast tematu musisz przeczytać dwie strony prywatnych wywodów, ale sama robisz dokładnie to samo.
Wchodzę sobie tutaj, poczytać o Adasiu, co mu nie pasuje, i znaim sie dokopię do tego co mnie interesuje to muszę sie przedrzeć przez kilka stron prywatnych wywodów między Tobą a Larisą.

Ta sama sytuacja. Poprostu nie strofuj jeśli robisz to samo, bo świat powinno sie zmieniać od siebie.
pozdrawiam, jest luz.

p.s. A swoją drogą może śmiecimy forum, ale jesteśmy 'inni' i może czasami musimy sie pożalić na forum i wylać żale..bo nie mamy komu w rzeczywistości, i tylko forumowi przyjaciele zostają. Po to jest forum aby sie powymieniać poglądami.
magdalenabmw

przez LARISA FERFETTA 18 lis 2009, 01:29
bunny_wrrr napisał(a):...jak zalozyc kolejne konto?

Jak je skasować koleżanko.Nie wiem ,ale po przeczytaniu tego wszystkiego ,tej całej netykiety itd poprostu się boję konsekwencji.Chociaż bym nie chciała bo tak jak napisała magdalena tutaj jest inaczej jak w realu,to forum zaspokaja takie pewne nasze potrzeby itd.

bunny jak chcesz to sobie zarzuć ignora czy coś tam,mnie wszystko jedno jest.Co to jest wogóle ten ignor znowu ? :shock:

bunny_wrrr napisał(a):kolezanka rownie goloslowna :!:

Koleżanka dobrze napisała,nie można wrócić do dawnego konta i nicka po jego skasowaniu.Ja wróciłam ,ale z nowym kontem i nickiem.

bunny_wrrr napisał(a):gavril prorok 8)

Pan gavril i jego posty to odrębna historia.Pozdrawiam Panie gavril :)

Co do linki to ja do niej nic nie mam i nie sądze żeby ona miała coś do mnie.Tak naprawde to nie znamy się wogóle,tyle co z forum :)

przez namiestnik 18 lis 2009, 01:32
LARISA FERFETTA napisał(a):
namiestnik napisał(a):Czasami to podstawa przyznać się przed samym sobą. Przyznaję, że mi np. było trudno.

Tak ? A dlaczego ? Jesteś psychologiem ? :)

A powiedz mi jak z tego wyciągnęłaś taki wniosek? Ech.... dziewczyno - widzę, że lubisz po prostu jak zawsze zrobić zamieszanie. Poczytaj to o trollowaniu.

A co do Garvila - to widać zna Cię lepiej po Twoich wypowiedziach niż sądzisz. :)

przez LARISA FERFETTA 18 lis 2009, 01:40
namiestnik napisał(a):A powiedz mi jak z tego wyciągnęłaś taki wniosek? Ech.... dziewczyno - widzę, że lubisz po prostu jak zawsze zrobić zamieszanie. Poczytaj to o trollowaniu.

Bo napisałeś to w taki sposób,że tak można by sobie pomyśleć.
Co Wy z tym trollem? Dobra jestem nim i co ? :lol:

namiestnik napisał(a):A co do Garvila - to widać zna Cię lepiej po Twoich wypowiedziach niż sądzisz. :)

Tak....jak napisałam to odrębna historia już.

Sortuj wg