przesłuchanie u prokuratora

Hasiok.

przesłuchanie u prokuratora

przez ewa54321 27 wrz 2009, 17:40
Witajcie!
Poproszę o poradę, moze wskazanie literatury.
Niedługo będę zeznawała przed prokuratorem jako oskarżona.
Sprawa jest ważna dla mnie, od jej wyniku zależy moja zawodowa przyszłość, wychowuję samotnie dziecko, w wyniku negatywnego rozpatrzenia sprawy mogę stracić pracę no i takze dobre imię...więc rozumiecie...
Jak się zachować wobec Pani prokurator aby zyskać jej przychylność?od tego przecież wiele zależy.
Mam 40 lat, wyższe wykształcenie, pani prokurator jest kobietą około 30 - letnią, zadbaną.
Czy być sługa uniżoną? czy być butna i pewna siebie?jakich słów użyć, jakich gestów?wierze że to wszystko ma znaczenie...
Serdecznosci
Ewa

Re: przesłuchanie u prokuratora

przez ewaryst7 27 wrz 2009, 18:55
Witaj.Myślę , że trochę pokory nie zawadzi..Tym bardziej , że jak piszesz , jesteś oskarżoną.Odpowiadaj zgodnie z prawdą , nie kręć , i za dlugo się nie zastanawiaj.Na pewno , nie powinnaś być slugą uniżonym.To w większości ludzi budzi pogardę.Trzymaj się ciepło.Nie bój się.Pozdrawiam Cię:)

przez linka 27 wrz 2009, 19:00
Co to ma wspólnego z nerwicą i/lub depresją? Jesteś chora?
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez ewa54321 27 wrz 2009, 20:50
Z depresją ani nerwicą nic nie ma to wspólnego.
Więc -nie sługa uniżony.Ale jakies triki zeby pani prokurator pokochała mnie,żeby była dobrze usposobiona...

przez sebcio 27 wrz 2009, 21:09
Takich trikow nie ma, ale nie radze krecic, bo raz zlapanego na klamstwie prokurator juz nie wypusci z garsci.
sebcio

przez ewa54321 28 wrz 2009, 10:54
Prawnik na tyle się nie angażuje

przez linka 28 wrz 2009, 11:10
To jest forum o nerwicy i depresji - rozumiesz mam nadzieję??
Ten temat nie ma z nią nic wspólnego więc zostaje zamknięty i przeniesiony do kosza.
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

Sortuj wg