seroxat a kawa i papierosy

Hasiok.

seroxat a kawa i papierosy

przez monika87 15 wrz 2009, 10:00
Czy ktos moze wie czy mozna wypic kawe biorac seroxat? Prosze o odpowiedz.Dziekuje!

[Dodane po edycji:]

I jeszcze jedno pytanie czy moge palic papierosy??

Re: seroxat a kawa i papierosy

przez lea_k 15 wrz 2009, 20:08
Witam,

mój lekarz mówi że nawet od czasu do czasu drinka można się napić, ale... no właśnie: kawa, papierosy, alkohol to wszytsko niezdrowe rzeczy nasilające objawy! może to jest właśnie dobry moment do rzucenia kawy i papierosy:-) u mnie tak było - nie pale i nie pije kawy od paru miesięcy i się swietnie czuję :-)
pozdawiam
LEA_K

przez Abradab 15 wrz 2009, 23:22
Niestety, ziarno kawy ma w swoim składzie oprócz kofeiny, która pobudza układ nerwowy, parę związków, które nie są wskazane podczas kuracji antydepresantami. Ja osobiście lubię sobie strzelić kawkę od czasu do czasu, jakoś nie mogę się oprzeć. Z alkoholu zrezygnowałem całkowicie (na ulotce Sertagenu było napisane, że nie wolno to nie wolno), a przyznać muszę, że wcześniej piłem dosyć sporo.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez lea_k 16 wrz 2009, 20:13
raz wypiłam (na poczatku kuracji) pół redsa, i nie za badzo mile wspominam wrażenia po ow spożyciu wieć zgadzam się z przedmówcą - 0 akloholu !
LEA_K

przez agaska 16 wrz 2009, 20:34
A ja od czasu do czasu pije... Karmelkowe :D
Be the change you want to see in the world

przez sadi31 16 wrz 2009, 20:44
Ale ja kocham kawusie, dwie dziennie to u mnie norma, fajek nie pale juz 3 lata a alkoholu nie pije bo odkad pakuje w siebie 40mg dziennie tego leku zwyczajnie sie boje wypic, i tak wszyscy baluja ale nie ja((((

przez Abradab 16 wrz 2009, 21:43
sadi31 napisał(a):Ale ja kocham kawusie, dwie dziennie to u mnie norma, fajek nie pale juz 3 lata a alkoholu nie pije bo odkad pakuje w siebie 40mg dziennie tego leku zwyczajnie sie boje wypic, i tak wszyscy baluja ale nie ja((((

U mnie jest bardzo podobnie. Kawę ograniczyłem z ciężkim bólem w sercu do jednej na dwa, trzy dni. Alkoholu zero. Wbrew obiegowej opinii można się naprawdę świetnie bawić bez tego niego. No jedynie mi browara brakuje jak są mecze piłki nożnej Polaków (zwłaszcza jak grają tak jak z irlandią czy słowenią).

przez lea_k 17 wrz 2009, 00:22
Na zdówko Wam wyjdzie :-)
człowiek jest w stanie przyzwyczaić się do wszystkiego :P i do braku tego co uwielbia też :P tak właśnie zaczynam walkę ze słodyczami !!
LEA_K

przez KasiaMi11 07 paź 2009, 19:30
Nie słyszałam jakoby kawa miała jakiś związek z seroxatem.Na duży kubek sypię łyżeczkę rozpuszczalnej i dolewam jeszcze mleka,więc nawet nie wiem czy to coś można nazwać kawą.Natomiast nie ulega wątpliwości,że nadużywanie kawy nasila objawy.Przy mojej tachykardii i kołataniu serca gdybym się mocno kofeinowała to nie było by miło.Papierochy palę i też nie widzę jakiegoś związku nikotyny z lekiem.Chciałabym rzucić,bo też mnie napędzają i trują.Natomiast alkoholu z seroxatem nie wolno i tu się nawet nie powinno dyskutować.Chociaż moja pani doktor wie ,że człowiek jest tylko człowiekiem i powiedziała mi ,że jak wypiję jedno piwo albo lampkę czerwonego wina to na pewno nie umrę.

Jakie serce taki lęk...

przez ketjow 11 paź 2009, 13:30
ja paliłem około 2 paczek i piłem jakies 5 kaw dziennie
Rzeczywistość daje więcej wrażeń niż fikcja

przez Cassandra 11 paź 2009, 14:04
Kawy nie piję, a palę jak smok... i zażywam seroxat :)
Cassandra

przez sadi31 27 lis 2009, 02:37
a ja chcialbym wreszie wypic mojego ulubionego johny walkera z cola, albo tequille z sola, albo stare dobre piwko buuuuu

przez Leszek007 04 gru 2009, 01:49
sadi31 napisał(a):a ja chcialbym wreszie wypic mojego ulubionego johny walkera z cola, albo tequille z sola, albo stare dobre piwko buuuuu

Używki, używkami ale seroxat jednym ze skutków ubocznych wręcz "kastruje pacjenta" !

przez sadi31 08 gru 2009, 03:10
masz na myśli chuć ???? libido???? to ja jestem jakis dziwny bo mi nawet podziałało odwrotnie :lol:

Sortuj wg