Forum pozostawione do 3 maja

Hasiok.

przez DarkAngel 26 kwi 2006, 23:41
rei, forum juz umarło kilka miechów temu...teraz to juz się opary z niego unoszą... :cry:

PS. Bibi ilość nie znaczy jakość...jak już mówiłem
Obrazek
ExModerator

przez bibi 27 kwi 2006, 00:12
przeciez pomaga w dalszym ciągu wielu chorym i bojacym się ludziom .
i na tym jego zadanie ma polegac
nie na tym żeby w nim tkwić.
mamy sie rozwijac, pomagac innym
jestem innego zdania.
ktos tu stacił wiarę we własne przedsięwzięcie :cry:
Nie dziwię się że DA jest sceptycznie nastawiony równiez
nie uważam że forum umiera
szkoda że tak twierdzicie
dobrze jest, dobrze jest, dobrze jest , DOBRZE JEST!
Nikt nie jest bezużyteczny na świecie, jeśli pomaga w trudnościach komukolwiek innemu.

przez shadow_no 27 kwi 2006, 00:39
Dzięki bibi za miłe słowa.

Również nie mogę stwierdzić, że forum umiera, wręcz przeciwnie. Rozwija się.
Patrząc na statystyki liczbowe, jest spora tendencja zwyżkowa, jeżeli natomiast mówimy o wartościach merytorycznych, ostatnio jest z tym gorzej.
Są afery, spięcia, ale czas wszystko załatwi, i forum znów zatoczy swoiste koło, potrzeba wiary i chęci.

To forum ma tematykę taką a nie inną, ludzie, którzy czują się zdrowi ograniczają swoją aktywność, ale przychodzą nowe osoby, i tak będzie ciągle.

Nerwicowcy mają to do siebie, że są wrażliwi, łatwo kogoś zranić, urazić - bardzo przykro mi jest z powodu tych spięć jakie ostatnio miały miejsce - wielu osobom nie wyszło to na zdrowie, mnie również.

Wiem, że nie jestem do końca bez winy, i czuje, że powinienem przeprosić. Przepraszam Cię atrucha, za moje może i niesłuszne oskarżenia, można było wiele spraw załatwić inaczej, nie jestem bezbłędny tak samo jak i Ty. Ja się pomyliłem co do Twojej osoby - Ty co do mojej. Oboje jak sama do mnie napisałaś mamy taki sam cel - pomoc innym. Skupmy się na tym, jeżeli masz jeszcze ochotę tutaj przebywać. Jeżeli nie - rozumiem.

Sprawa zawieszenia forum jest aktualna, i nie chodziło w niej tylko o sytuacje o której teraz pisałem. Było wiele prywatnych wiadomości, od kilku użytkowników, do kilku funkcyjnych.

Pozdrawiam,
Admin
Zapraszam do sklepu z odzieżą damską i torebkami.
Założyciel / Administrator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez DarkAngel 27 kwi 2006, 00:43
W końcu koniec afery....bardzo mnie to cieszy. Mam nadzieję że podacie sobie ręce na zgodę.... I ten niemiły incydent zostanie wspomnieniem....
Pozdrawiam!!! :D

PS. Co do forum, nie wypowiem się........bo i tak to nic nie zmieni ;)
Obrazek
ExModerator

przez snaefridur 27 kwi 2006, 11:46
To nie jest już to forum,które pamiętamy,ale przychodzą nowi.Dla nich to forum jest czymś świeżym,dlatego nie można powiedzieć,że umiera.Następuje po prostu zmiana warty.Tak musiało być.
snaefridur

przez reirei 27 kwi 2006, 14:37
snaefridur napisał(a):(...)Tak musiało być.
Nie zgadzam się z tym
Kto jest człowiekiem w tym samotnym świecie?

przez shadow_no 27 kwi 2006, 15:09
No to napisz co na ten temat myślisz, nie wiem czy specjalnie miało to zabrzmieć jako aluzja do mnie, czy nie.
Napisałeś w tym temacie trzy posty z czego dwa nie wiadomo jak interpretować.

Pozdrawiam!
Zapraszam do sklepu z odzieżą damską i torebkami.
Założyciel / Administrator

przez reirei 27 kwi 2006, 16:40
Za dużo analizujesz Shadow, ale jeśli mam już napisać co sądze o tym wielkim halo to moim zdaniem nadinterpretowaliście je troche z Draniem. Cała sprawa dotyczyła relacji między wami, tego jak się traktujecie tu i tam (chyba że o czymś nie wiem) i nie rozumiem dlaczego zintepretowaliście to w kategoriach waszych obowiązków na forum. Forum kręci się w kółko od dawna(i nikt nie wie jak temu zaradzić), jednak robiąc taki 'strajk' dolewacie tylko oliwy do ognia. Na pewno widziałeś to. Nie wiem normalnie co powiedzieć :roll:

Myślę, że niezależnie od tego co się wydarzyło powinniście wyluzować z Draniem i wrócić na forum, a potem wszyscy powinniśmy pomyśleć nad antidotum. Może się mylę, ale moim zdaniem takie spięcia jak to z Atruchą wynikają z tego, że weterani nie mają się na forum gdzie podziać, a nie chcą z forum zrywać (zresztą z jakiej racji?). Przykro mi troche właśnie z tego powodu, wydaje mi się że masz w d*** ludzi którzy tworzyli to forum razem z Tobą. DarkAngel, Olka, Cicha Woda, KOREK, Atrucha, melissaa, itd pojawiają się tylko po to żeby napisać w 'Witam' pare słów (a raczej schematycznych przywitań), ew. po to żeby wysłać życzenia na święta przez pw. To smutne :roll: .Nie chce mi się wierzyć, że liczą się dla Ciebie tylko statystyki. Góra z setka z tego tysiąca zarejestrowanych użytkowników jest aktywna, reszta to ludzie którzy nerwicą wpadli się chyba pochwalić. Zresztą i z tych, którzy teraz zakładają setny raz 'czy nerwica jest uleczalna' 'ja już nie potrafię' itd zostanie tylko garstka i oni dołączą do starszyzny i będą powoli się wycofywać gdy nowi zapętlą forum na nowo. I właśnie o to chodzi, weterani się wycofują jak widzą syf na forum, a Waszym strajkiem nie udowadniacie tak na prawde niczego, oprócz tego że macie ten syf w d***. Takie jest moje zdanie i moje odczucia. Wiem, że Ty także nie masz pomysłów dla starszaków, ale ten strajk nie ma sensu i tylko taką 'aluzję'(i to do Twojej osoby ;) ) miałem od początku tego topiku...

Nie jestem za jakimkolwiek podziałem, ale w tej sytuacji - skoro i tak pojawiło się duuuużo podobnych zmian na forum - może warto spróbować z jakimś subForum dla tych, którzy są na następnym etapie. Dla tych którzy mają już troche inne problemy i w miare radzą sobie ze swoją chorobą. Nie wiem, może nie jest to najlepsze wyjście, ale chociaż warto spróbować :roll: Zresztą warto spróbować cokolwiek, ja wierzę w to że to forum może powrócić do tej ciepłej atmosfery sprzed paru miesięcy, jeśli tylko będziemy chcieli (i coś w tym kierunku zrobimy).

To wszystko co miałem do powiedzenia. Pozdrawiam

przez atrucha 28 kwi 2006, 11:59
Shadow.. powiedzmy,że jest ok. Przeprosiny przyjęte. Nie wnikam juz dlaczego tyle czasu potrzebowałeś by to zrobić (choć wczesniej ja wyciągałam rękę z przeprosinami na pw). Tak czy siak - znikam na jakiś czas.
Podpisuję się pod tym,co napisał Reiu obiema rękami. Pomysł o subforum jest dobry i warto go sprawdzić. Najwyżej nie wypali,ale i tak nic nie ma do stracenia. Kwestia przyznawanych przez Ciebie rang też pozostaje wątpliwa. Wiem,że poniekąd śmieszy to innych użytkowników forum. W sumie to oni powinni decydować kogo uważają za przyjaciela lub wroga forum,a kto jest im obojętny.

Bardzo chciałabym,by "weterani" jednak zdobyli się na odwagę i podsunęli Administracji pomysły co do działania forum. Pisanie na płaszczyźnie prywatnej o tym co wkurza,śmieszy lub budzi wątpliwości nie zmienia niczego..Skoro Shadow jest otwarty na sugestię,to warto to wykorzystać.
Bądźcie dzielni! Pa :)
Przyjaciel forum

przez venom 28 kwi 2006, 19:04
strajk oznacz jedno : cos jest nie tak, to forum ma byc dla ludzi ktorzy potrzebuja pomocy, jesli macie sie klocic i zastanawiac nad forum i co z nim bedzie to po kiego h... go zakladaliscie, ja jestem otwarty na wszelkie propozycje i jesli bede mogl to pomoge, forum musi dzialac BO SA LUDZIE KTORZY DZIEKI TEMU FORUM WYCHODZA Z CHOROBY, ZROZUMICEI TO W KONCU
"...Żadnych kajdanków czy czegoś w tym rodzaju.
Kiedy nas już spisali na komisariacie, zabraliśmy
Tych gliniarzy na obiad na Mulberry Street...
Następnego dnia znów działaliśmy w najlepsze..."

przez didado1 29 kwi 2006, 09:57
hmmm tak sobie czytam i tak sobie myśle że właściwie byc może dobrym pomysłem jest podział gdzie kto może umieszczac swoje posty, tzn chodzi mi o to że każdy z nas wie na jakim etapie jest jego zaawansowanie choroby. Wiadomo że osoba która zachoruje na nerwice przechodzi jej różne etapy. Cyklicznie powtarzające się tematy rzeczywiście powodują powrót do wspomnień chwil już wszcześniej przez nas doświadczonych pomimo że zrobiliśmy np. juz jeden krok do przodu. Nie mam nic przeciwko nowym osobom na forum ( bo to nas rozwija) ale w ten sposób jednak powstaje chaos, nowe osoby aktywnie uczestniczą w forum jednak po jakimś czasie jest rzeczywiście tak że nie bardzo wiadomo co z sobą zrobic.
Przyznaje Rei Rei ostatnio wyłącznie witam się z nowymi osobami i stoje w martwym punkcie, jednak nie myśle też że to wina Shada czy całej reszty myśle że wspólnymi siłami i własną głową pomyślimy aby to polepszyc. :D :D
pozdrawiam

przez reirei 29 kwi 2006, 12:50
didado1 napisał(a):jednak nie myśle też że to wina Shada
Wcale nie napisałem, że to wina Shadowa. Napisałem co sądze o 'strajku' i o tym co ten 'strajk' (nie) wnosi do sytuacji

przez didado1 29 kwi 2006, 16:43
Reirei nie powiedziałam, że Ty napisałeś że to wina Shada :D :D :D
Ogólnie tak napisałam bo tak mi się wydaje.
Nie piszę do nikogo imiennie w tej kwesti poprostu myślę na głos jakby ten problem rozwiązac, aby nadal czerpac źródlo wiary do wyjścia z tej choroby bo takim źródłem było to forum dla mnie jak na niego trafiłam :D
Może wspólnie razem się nad tym zastanówmy :D :D :D
pozdrawim

przez reirei 29 kwi 2006, 17:23
Ok, już rozumiem. Cieszę się że Ty także chciałabyś żeby to forum było takie jak kiedyś, w przeciwieństwie do naszego admina niestety, który właśnie udowadnia, że jednak ma nas w dupie. Dziękuję

Sortuj wg