Forum pozostawione do 3 maja

Hasiok.

Forum pozostawione do 3 maja

przez shadow_no 23 kwi 2006, 01:59
Witajcie,
do 3 maja (dziś jest 23 kwietnia) forum pozostaje bez opieki funkcyjnych. I nie dlatego, że nie chce nam się pracować, tylko dlatego, że nasza praca jest przez wielu tutaj uważana za coś złego i wstrętnego.
Przed chwilą rozmawiałem telefonciznie z Łukaszem (drań), i doszliśmy do wniosku, że to będzie słuszne rozwiązanie, tym bardziej, że dzisiaj kilkukrotnie odczuliśmy na własnej skórze jak bardzo Wam nie odpowiada nasze postępowanie.

Chciałbym też tutaj wyjaśnić sytuacje o której ponoć rozmawia 3/4 forum, a o której nie wiedziały te osoby, które mogły by to wyjaśnić, mianowicie ja i drań. Jedna z użytkowniczek forum dzis napisala do Łukasza na gg, że ja poniżam Łukasza w postach/shoutboxie i na IRCu. Może nie wszyscy wiedzą, może niektórzy chcą widzieć coś innego, nie wiemy... W każdym razie, chcę wyjaśnić, że ja z Łukaszem jesteśmy przyjaciółmi, którzy mają bardzo podobne poczucie humoru, które może wydawać się chamskie, ale w rzeczywistości takie nie jest. Napewno drań nie poniża mnie, ani ja jego, a osobę, która zapoczątkowała prawdopodobną serie wiadomości, poprosiłem o wyjaśnienia.

Pozdrawiamy, i życzymy milszych dni,
Administracja
Zapraszam do sklepu z odzieżą damską i torebkami.
Założyciel / Administrator

przez drań 23 kwi 2006, 02:10
Hmm...Nie wiem co napisać.

Ale podpisuje sie pod tym co napisał Admin

drań
ExModerator

przez Virginia 23 kwi 2006, 02:26
Jestem tu bardzo, bardzo krotko, ale zauwazylam, ze Dran stara sie jak moze, dla mnie jest super Moderatorem.

I dla osob nowych na forum (przynajmniej dla mnie) jest oczywiste, ze Administracja, zyje ze soba w symbiozie!! Ladne foteczki w dziale ludzie z forum!!

Co do specyficznego poczucia humoru, to trudno, zeby dwoch facetow odnosilo do siebie jak dwie szczebioczace lalunie!
Ludzie nadwrazliwi maja to do siebie, ze doszukuja sie tonow wyzszosci tam gdzie ich nie ma. Przykre to, ze ktos wtraca sie w relacje dwoch przyjaciol.

....
Dzisiaj zdziwilam sie ostrzezeniem za fotke pajaka. Ale po przemysleniu sprawy doszlam do wniosku, ze to forum o nerwicy w koncu i przychodza tu ludzie z problemami, cierpiacy na roznego rodzaju fobie, a taka fotka moze rozbudzic na nowo leki.
Osoba chodujaca pajaki i chorujaca na nerwice powinna to wiedziec. W koncu pajak to nie slodki kociak czy szczeniak.
Dlatego przepraszam Cie Shadow jezeli odebrales to jako wyraz niezadowolenia. Nie takie byly moje intencje.
Nie ma za co :) moja decyzja wynikała z prywatnej wiadomości jaką otrzymałem od jednej z Użytkowniczek forum, która źle się poczuła, kiedy chciała obejżeć sobie temat, a mając anarchofobie zobaczyła wielkiego pająka. *dop. shadow_no

Szanuje decyzje administracji, co do czasowego zaniechania ingerencji w forum, byc moze zmusi to uzytkownikow do szanowania i docenienia tego, jak pomocne jest to forum i ludzie, ktorzy bezinteresownie poswiecaja swoj czas i energie, zeby ono prawidlowo funkcjonowalo.

pozdrawiam :D
Cudowna kobieta to taka, ktora nie wymaga cudow

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez bibi 23 kwi 2006, 10:03
oj chyba za duzo siedze na ircu...nie wiem o co chodzi...hm...
Shadow....ja tam myślę swoje , ale nie powiem ci co :P
Jak się rzucałam to dostawałam po głowie(żart) spokorniałam i mam to już w nosie co się dzieje, a niech się dzieje ...oby się dalej kreciło
Draniu...nie zauważyłam żeby Cie na ircu ktoś poniżał...chyba że ja (hehe)
ale to tez dlatego że czasami mam specyficzne poczucie humoru--więc nie gniewaj się ( zresztą ty wiesz co ja myslę)
a ty Shadow równiez się nie gniewaj to tylko moje poczucie Humoru :D

poza tym tak sobie myślę ...dlaczego nie wyjaśnicie tego na PW?
pomiędzy sobą?
przecież reszta forum raczej nie ma nic do tego..prawda?

apropo
ciekawe ile będziecie mieli roboty jak wrócicie :D
Ostatnio edytowano 23 kwi 2006, 13:02 przez bibi, łącznie edytowano 1 raz
dobrze jest, dobrze jest, dobrze jest , DOBRZE JEST!
Nikt nie jest bezużyteczny na świecie, jeśli pomaga w trudnościach komukolwiek innemu.

przez snaefridur 23 kwi 2006, 12:00
To forum bez Was chwastami porośnie!
Ale rozumiem Waszą decyzję.
Prywatnie uważam,że jesteście świetni w tym co robicie i fajne z Was ziomy ;) (Tak,mam więcej niż 12 lat).
snaefridur

przez bibi 23 kwi 2006, 12:46
moze porośnie ...a może nie?
w kazdym bądź razie mamy labę!!!!
wakacje przez prawie 2 tygodnie :D :D :D
nooo Draniu :) ja się trochę porządzę hehe :twisted:
Nikt nie jest bezużyteczny na świecie, jeśli pomaga w trudnościach komukolwiek innemu.

przez shadow_no 23 kwi 2006, 14:58
Draniu...nie zauważyłam żeby Cie na ircu ktoś poniżał...chyba że ja (hehe)
ale to tez dlatego że czasami mam specyficzne poczucie humoru--więc nie gniewaj się ( zresztą ty wiesz co ja myslę)
a ty Shadow równiez się nie gniewaj to tylko moje poczucie Humoru

My mamy podobne poczucie humoru, więc o gniewanie się nie masz się co obawiać. ;)

poza tym tak sobie myślę ...dlaczego nie wyjaśnicie tego na PW?
pomiędzy sobą?
przecież reszta forum raczej nie ma nic do tego..prawda?

Oj wyjaśniamy, z tym że dziś w nocy miarka się chyab przebrała, i naprawde to nie były 3 czy 4 skargi na naszą prace.
Zapraszam do sklepu z odzieżą damską i torebkami.
Założyciel / Administrator

przez reirei 23 kwi 2006, 19:44
Przykro mi, że takie rzeczy dzieją się na tym forum, pamiętam je sprzed 2,3-ech miechów jak było jeszcze kompletnie inaczej, szkoda że ludziom pod czachą się przewraca, trzymajcie się Shadow&Drań, nie dajcie sobie wmówić że źle rozporządzacie forum
Kto jest człowiekiem w tym samotnym świecie?

Re: Forum pozostawione do 3 maja

przez didado1 23 kwi 2006, 21:12
[quote="shadow_no"]Witajcie,
do 3 maja (dziś jest 23 kwietnia) forum pozostaje bez opieki funkcyjnych. I nie dlatego, że nie chce nam się pracować, tylko dlatego, że nasza praca jest przez wielu tutaj uważana za coś złego i wstrętnego.
Przed chwilą rozmawiałem telefonciznie z Łukaszem (drań), i doszliśmy do wniosku, że to będzie słuszne rozwiązanie, tym bardziej, że dzisiaj kilkukrotnie odczuliśmy na własnej skórze jak bardzo Wam nie odpowiada nasze postępowanie.

A co to :?: ja jestem przeciw :!: :!: :!: To Admin powinien rzadzic na tym forum :twisted: A moje zdanie jest takie jak sie komus nie podoba to hora ze fora :!:
p.s.
dopiero tu sie zrobi smietnik Shadow to jakis zart :?:

[ Dodano: Nie Kwi 23, 2006 20:16 ]
Aha jak nie pisalam na priv do Shadowa o mojej arachnofobi :twisted:

przez drań 26 kwi 2006, 01:21
Witam, pisze tu po krótkiej przerwie spowodowanej przez nieprzyjemną sytuacje która miałą miejsce kilka dni temu. Niektórym wydaje sie, że to jest blachostka i ,że można to było załatwić poza forum. Że "poszedłem kapować" do Shadowa po rozmowie z jednym użytkownkiem. Jednak była to ciężka sytuacja dla mnie jak i szczególnie dla Tomka. Po tej i po innych krytycznych uwagach na temat prowadzenia forum postanowiliśmy założyć ten wątek.
Myśleliśmy, że da nam to troche ulgi i opoczynku lecz pewni urzytkownicy postanowili nadal coś udowodnić...
Chodzi mi m.in. o podszywanie sie pod czyjąś osobe. Jest to ochydna
rzecz która niestety miała niedawno miejsce, nierozumiem takiego zachowania :/
Jeśli zauważyłeś, że ktoś mógł pisać coś w Twoim imieniu zgłoś to do kogoś z nas funkcyjnych.

Pozdrawiam

drań
ExModerator

przez atrucha 26 kwi 2006, 10:12
Oj.. Widzę, że jednak nie obejdzie się bez mojej interwencji. Miałam nadzieję, że jednak uda się rozwiązać ten problem na pw, a potem spokojnie zajmiemy się swoimi obowiązkami..

Zacznę od początku.. Kilka dni temu rozmawiałam z draniem na gg. Trudno to nazwać rozową bo wymieniliśmy raptem kilka zdań. Chodziło głównie o stosunek Shadowa do niego. Zapytałam czy wszystko ok między nimi bo odnoszę wrażenie, że na forum (ircu i shoutboxie) Shadow czasem zbywa drania a i chamsko też potrafił się zachowywać. Zapytałam ponieważ lubiłam drania i zawsze wydawał mi się miłym człekiem.. Kiedyś nawet lekko spięli się w temacie swoich kontaktów na forum. Potem wyjaśnili sobie sprawę i usunięto pościk (zostały tylko szczątkowe ślady tego). Ostatnio dwa razy na ircu widziałam jak Shadow odburknął coś tam draniowi. Czasem rozmawiamy sobie ze znajomymi z forum na płaszczyźnie prywatnej i wiem, że niektórzy z nich też widzieli dziwne jazdy.. Ale nie o to w tym wszystkim chodzi…
NAPISAŁAM DO DRANIA BO MIAŁAM WĄTPLIWOŚCI. UZYSKAŁAM ODPOWIEDŹ, ŻE PROBLEM NIE ISTNIEJE I ŻE WSZYSTKO JEST TAK JAK BYĆ POWINNO. PRZYJĘŁAM DO WIADOMOŚCI I UZNAŁAM TEMAT ZA ZAKOŃCZONY.
Nie wklejam na forum kopii z archiwum gg naszej rozmowy (choć świetnie obrazuje całą sytuację). Nie ma tam nic umniejszającego prace i wysiłek Shadowa włożony w administrowanie forum! Nie ma tam ani słowa odnośnie działania forum etc.

Następnego dnia przeczytałam wiadomość od Shadowa. Drań zaraz po naszej rozmowie,w nocy zadzwonił do Shadowa i opowiedział o rozmowie z gg. Nie mam pojęcia co opowiadał ale treść wiadomości od admina mówiła sama za siebie. Potem zobaczyłam założony na forum nowy temat (ze mną w roli głównej). Byłam naprawdę zaskoczona. Po pierwsze – nie spodziewałam się, że powstanie taka afera z takiej pierdoły. Po drugie – pozmieniano moje słowa.. Po trzecie - wywalono to na forum, choć zawsze admin powtarzał, że takie sprawy załatwia się na pw..

Tworząc taki temat i pisząc że ich „praca jest przez wielu tutaj uważana za coś złego i wstrętnego” jednocześnie jasno nawiązując do mojej osoby, zmanipulowano informacjami..a co za tym idzie całym forum. Przewidzieć można było reakcję forumowiczów. Pewnie gdybym nie znała sprawy zareagowałabym identycznie.. Nie mam żalu do nikogo bo takie przedstawienie faktów z góry narzuciło schemat myślowy.

Nie chciałam brać udziału na forum w tej dyskusji bo nie chciałam zniżać się do poziomu rozmowy. Moim najbliższym znajomym przedstawiłam sprawę na gg..przesłałam kopie rozmów obu stron i wiadomości z pw.. Nie chciałam,by wątpili w moje słowa,ale też liczyłam na rozwianie moich wątpliwości (bo przeciez nie jestem obiektywna w ocenie..) i mogę się mylić co do oceny sytuacji. W sumie wszyscy byli lekko zaszokowani obrotem sytuacji.. Z takiej pierdoły powstało wielkie „hallo”. Dowiedziałam się, że nie ma sensu dyskusja na forum o tym bo i tak zwykły użytkownik nie ma szans na udowodnienie swoich racji. Istnieje „siła wyższa”.

Przy okazji usłyszałam wiele opinii o działaniu forum. Kiedyś było świetnie – ludzie płakali jak odchodzili, a dziś płaczą i odchodzą. To daje do myślenia.
Postanowiłam,ze nie może być tak,bym w nocy nie spała z powodu dziecinady. Forum miało pomagać a nie wpedzać w nerwową atmosferę. Wczoraj musiałam podwoić dawkę leku. To dla mnie zbyt wiele. Zrezygnowałam z udziału w tej „zabawie”. Nie piszę na forum bo cel był inny. Cieszę się, że mogłam niektórym pomóc..i wiem,że to doceniono.

Uznałam temat definitywnie zakończony bo za stara jestem na takie zagrywki. Są w życiu większe problemy. Naprawdę. Znowu zaczynają coś mieszać..Nie wnikam bo mnie to nie dotyczy już. Nie piszę i nie „podszywam się” ( jeśli mnie miał drań na mysli..)

Na koniec dodam, że o ile z lekarzem ciała lub duszy można popracować nad cechami swojego charakteru – tak doświadczenia życiowego tam nie zdobędzie się. A czasem to ma ogromne znaczenie..

Shadow..możesz spokojnie rozebrać na części to co napisałam i tłumaczyć swoje postępowanie etc.. Możesz usunąć to,zbanować mnie, przyznać wyssaną z palca rangę.. Mam to w nosie..

Więcej nie napiszę i nie będę tłumaczyć się. Pa.
Bądźcie dzielni! Pa :)
Przyjaciel forum

przez reirei 26 kwi 2006, 23:23
atrucha napisał(a): nie spodziewałam się, że powstanie taka afera z takiej pierdoły
atrucha napisał(a):Postanowiłam,ze nie może być tak,bym w nocy nie spała z powodu dziecinady. Forum miało pomagać a nie wpedzać w nerwową atmosferę. Wczoraj musiałam podwoić dawkę leku. To dla mnie zbyt wiele. Zrezygnowałam z udziału w tej „zabawie”. Nie piszę na forum bo cel był inny. Cieszę się, że mogłam niektórym pomóc..i wiem,że to doceniono.
atrucha napisał(a):Kiedyś było świetnie – ludzie płakali jak odchodzili, a dziś płaczą i odchodzą.

To forum umiera
Kto jest człowiekiem w tym samotnym świecie?

przez drań 26 kwi 2006, 23:38
To forum umiera

No i chyba reirei'u masz racje...
Żal to przyznać.
ExModerator

przez bibi 26 kwi 2006, 23:41
co wy chrzanicie!!!
bzdury gadacie
jest nas około 1000 osób, czy naprawdę wszyscy wam uprzykszamy zycie?
przecież chyba damy radę z kiloma czarnymi owieczkami!!

Sortuj wg