"Komputerowe cioty"

Hasiok.

Re: "Komputerowe cioty"

przez Adaś2222 27 lip 2009, 23:46
Sądze, że temat trzeba zamknąć. Każdy robi co chce jak chce to może być ciotą w grze mam to w dupie.

przez StahuPL 29 lip 2009, 20:26
LSDisland napisał(a):Stahu idź się ogarnij, leją Ci dupsko w grach i tyle...
Ty za to jesteś taka "forumowa ciota"

Lepiej zamknij pizde śmieciu zanim takie głupoty będziesz pisał frajerze. Typowy napinacz forumowy, na forum zgrywa cwaniaka a w realu pizda. Ciekawe burku czy byś też tak burczał prosto w oczy, w realu. Bo coś czuję że nie :) A tak w ogóle to nawet nie zajażyłeś o czym temat
betty_boo napisał(a):stahu, zgadzam się z przedmówcami, mam wrażenie że jesteś na te "komputerowe cioty", jak to pięknie określiłeś, zły bo Cie ogrywają i urządzasz tu jakieś polowanie na czarownice. przeciez te dzieciaki nic złego nikomu nie robią, najwyżej psują sobie wzrok przy komputerze, ale równie dobrze mógłbyś miec pretensje do osób palących papierosy, że szkodzą sobie na zdrowiu (ci przynajmniej szkodza tez innym).
też nie zajażyłaś o co chodzi, i nie zorzumiałeś także kogo miałem na mysli mówiąc o komputerowych ciotach. Nie tych którzy gdyby nie gry byli by huliganami, a dzieciaków którzy świata po za grami nie widzą.
żucasz tytułami i rodzajami gier
tytułami? dałem chociaż jakiś tytuł.
Korba napisał(a):Stahu ma jakąś ostrą dysfunkcję emocjonalną, szczerze mu współczuję życia 24h na dobę z takim jadem. Zajmij się się lepiej jakimś sportem kolego zamiast pisać na forum pełne złości elaboraty o ciotach i gejach.
Ach, piszesz w rewanżu za to jak cie sponiewierałem w temacie o gejach hm?? żałosne :) znalazł się wielki obrońca pedałów, który z resztą jest nieźle przez nich scwelony, tylko masz chyba słabą pamięć, bo w tamtym temacie się zbłaźniłaś bo nie miałaś naewet najmniejszego argumentu którym mogłabyś uwiarygodnić swoje bełkoty. Ostro jesteś zaburzona. Ach i kolejne bezpodstawne seplenienia, dobra, podaj chociaż jakiś jedne argument którym uwiarygodnisz to że mam 'ostrą dysfunkcje' (buahha coś takiego dziecko by mogło napisać ;) ) bo raczej lekarzem nie jesteś i żaden lekarz nie jest w stanie czegoś takiego przez internet steirdzic. To też rokuje na ostre zaburzenie, takie wytykanie innym jakichś niestworzownych chorób, ocenianie innych pod tym kątem i niezauważanie siebie.
Obrazek
Obrazek

przez Korba 29 lip 2009, 20:43
"Lepiej zamknij pizde śmieciu zanim takie głupoty będziesz pisał frajerze. Typowy napinacz forumowy, na forum zgrywa cwaniaka a w realu pizda."

Ładnie nam się pan przedstawił przed milionami słuchaczy.... :mrgreen:
Korba

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Pstryk 30 lip 2009, 09:27
Panie autorze tematu - eee szkoda mi palców na rozpisywanie się - do hasioka :smile:
Pstryk

Sortuj wg