Sport

Hasiok.

Sport

przez Don Pablo 21 kwi 2006, 12:45
czy majac nerwice mozna uprawiac sport bo ja miałem mysli ze przez tom nerwice ogranizm jest przemeczony to jak zaczne cos trenowac to go zacharuje i sie wykoncze??

Re: Sport

przez kochajacy 21 kwi 2006, 13:20
Don Pablo napisał(a):czy majac nerwice mozna uprawiac sport bo ja miałem mysli ze przez tom nerwice ogranizm jest przemeczony to jak zaczne cos trenowac to go zacharuje i sie wykoncze??

oczywiscie ze mozna uprawiac sport

trenujac zwiekszasz tezyzne fizyczna,wydolnosc,sprawnosc a co za tym idzie stan ducha rowniez ulega zmianie, ma sie poczucie sily,mozg jest duzo lepiej dotleniony ,poczucie wlasnej wartosci wzrasta a to podstawa do rozpoczecia pracy nad soba
sport to zdrowie
:D
pozdrawiam
Ostatnio edytowano 21 kwi 2006, 14:00 przez kochajacy, łącznie edytowano 2 razy
"Człowiek doskonały posługuje się swym umysłem jak zwierciadłem. Zwierciadło niczego nie chwyta, niczego nie odrzuca; przyjmuje, lecz nie zatrzymuje." / Czuang Tsy /

przez Virginia 21 kwi 2006, 13:28
Oczywiscie, ze mozna. Sport usowa toksyczne mysli z organizmu! Dobrodziejstwa plynace ze sportu sa po prostu niezliczone.

Ale nie szarzuj, jesli nie masz energii. Pomysl raczej o plywaniu. Bardzo koi nerwy. Nie jest tez tak bardzo wyczerpujace.

Wiesz dobra rzecza sa takze szybkie marsze. Gra w pilke, kosza itp. Cokolwiek. Jezeli masz rower wsiadaj na rower.
Cudowna kobieta to taka, ktora nie wymaga cudow

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez drań 21 kwi 2006, 15:19
Było np tutaj--->http://www.forum.nerwica.com/1-vt744.html?start=0
ExModerator

Sortuj wg