Prosze o Wasze zdanie!Moze byc jednym zdaniem ;)

Hasiok.

Prosze o Wasze zdanie!Moze byc jednym zdaniem ;)

przez aldara.35 25 maja 2009, 14:28
Proszę o Waszą opinie,poniewaz kazdy z Was doskonale wie co to są ataki lękowe,ataki paniki itp.Mam problem z ODRÓŻNIENIEM czy to co teraz sie ze mną dzieje to nadal ataki lękowe czy raczej objawy odstawienne(czy moze niewystarczajaca ilosc leku w organizmie)
Zazywam Tranxene (benzo)od roku w dawce 1 dziennie ,pozniej juz 2 .Od polowy grudnia redukuje dawke i obecnie jestem na połówce tab dziennie.Zredukowanie dawki zajelo mi 20 tygodni.
I teraz zaczęlam miec dziwne ataki.Zdarzyly sie juz po raz piąty(w czasie odstawiania)zdarzają sie częściej i wyglądają inaczej niz te ,,znajome,,tzn.Nie mam uczucia pobudzenia,tętno raczej w normie,ale calkowicie nie moge ustac na nogach! Kręci mi sie w glowie i musze siedziec nieruchomo!Co jest calkowicie odmienne od moich atakow lękowych przy ktorych nie moglam usiedziec ani sekundy! Czy Waszym zdaniem nagle zmienil sie charakter napadow czy to raczej objaw odstawienny?
Ps.Dodam ze na te ataki pomaga Tranxena ktorą wtedy zazywam w podwojnej dawce :(
Prosze piszcie chociaz jednym zdaniem,co uwazacie ....
Ostatnio edytowano 25 maja 2009, 20:49 przez Amon_Rah, łącznie edytowano 1 raz
Powód: Double.
Offline
Posty
347
Dołączył(a)
10 sie 2006, 17:00
Lokalizacja
malopolska

Re: Prosze o Wasze zdanie!Moze byc jednym zdaniem ;)

przez Ridllic 25 maja 2009, 14:39
aldara.35, przez okres moich napadów objawy ataku zmieniały się w różne skrajności przypisałaś do siebie ,że tak i tak ma wyglądać atak i wszystko inne to coś nowego dla Ciebie nic błędnego ;) Pozdrawiam
Ridllic
Offline

Re: Prosze o Wasze zdanie!Moze byc jednym zdaniem ;)

przez aldara.35 25 maja 2009, 19:02
Chcialabym jeszcze dodac ze od pol roku zazywam Efectin ktory bardzo mi pomogl i dlatego postanowilam zmniejszac stopniowo dawke Tranxeny.
Co do Twojej odpowiedzi Ridllic nie zamierzam trzymac sie kurczowo,swojej wersji napadu lękowego :mrgreen: ale bardziej chodzi mi o to ,czy przyczyną jego wystąpienia nie jest przypadkiem reakcja organizmu na zmniejszenie dawki benzo.
Offline
Posty
347
Dołączył(a)
10 sie 2006, 17:00
Lokalizacja
malopolska

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Re: Prosze o Wasze zdanie!Moze byc jednym zdaniem ;)

Avatar użytkownika
przez agusiaww 25 maja 2009, 19:22
Dla mnie to rekacja organizmu na bezno, co przemawia za tym ze jak zazyjesz podwojna dawke to ataki znikaja.l
Warto żyć, warto marzyć, bo to co osiągalne możliwe jest do zdobycia.
Avatar użytkownika
Offline
Posty
6254
Dołączył(a)
05 mar 2009, 09:22

Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

Przeskocz do