Czy scrat powienien być moderatorem?

Hasiok.

Re: Czy scrat powienien być moderatorem?

przez shadow_no 16 kwi 2009, 21:24
To są prywatne opinie każdego z nich. Nikogo nie namawiają, nikogo nie zmuszają, a że część z nich popiera... Wolna wola.
Zapraszam do sklepu z odzieżą damską i torebkami.
Założyciel / Administrator

przez linka 16 kwi 2009, 21:25
Noo to super, ze jesteś neuropsychiatrą...naprawdę teraz mamy już eksperta na forum....to dziwne, że akurat wybrałeś sobie tak denny temat do wypowiedzi bo jako lekarz możesz pomóc tu wielu innym osobom zamiat zajmowac się takimi pierdołami.

Poza tym to jest forum a nie ministerstwo obrony narodowej, a pozycja moderatora to umowna funkcja a nie fotel prezydenta............
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez seweryn52 16 kwi 2009, 21:29
Jeśli ktoś pozytywnie się wypowiada o narkotykach automatycznie je popiera:)
Jeśli osoby mogą się wypowiadać pozytywnie na temat legalizacji zachowań pedofilskich na swoich blogach to czy takie osoby mają miejsce jako moderator tego forum?

linka565 gratuluję kolejnego ciekawego postu, powiedz skarbie ile masz lat? 10, 13?

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Ridllic 16 kwi 2009, 21:33
seweryn52, jejku jesteś Lekarzem i to jeszcze psychiatrą a prowadzenie konstruktywnego dialogu tak trudno Ci idzie widzisz tylko własne argumenty wiec co mogę powiedzieć czasami takie zachowanie szkodzi bardziej niż nie jedna wypowiedź własnej opinii meritum sprawy widzę ,że już oddaliło się od rozmowy ja Pozdrawiam i kończę jak ,że przemiłą dyskusje która nic nie wniosła do pomocy w zwalczaniu tych przypadłości .
Ridllic

przez linka 16 kwi 2009, 21:37
seweryn52 napisał(a):linka565 gratuluję kolejnego ciekawego postu

Dziękuję bardzo.

Nie życzę sobie odzywek per "skarbie", myślałam,że wykształceni ludzie mają wpojone zasady kultury jak widać nie.......
Co do wieku, to na szczęście nie jestem tak doświadczona przez życie jak ty..............
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez shadow_no 16 kwi 2009, 21:48
...na swoich blogach to czy takie osoby mają miejsce jako moderator tego forum

Z punktu widzenia administratora:
Nie mam obowiązku czytać blogów każdego z moderatorów. Dla mnie ważne jest, żeby na forum był porządek i aby wszystko było tutaj zgodne z wszelkimi normami.
Nie jestem również w stanie czytać wszystkich postów ale na tyle na ile to możliwe staram się aby na forum prawo nie było łamane. Między innymi scrat, linka656, Ridllic pomagają mi w tym. I robią to na prawdę dobrze.

przez DarkAngel 16 kwi 2009, 23:09
Hahahaha Seweryn52 zostań moim mentorem.... :shock:
Obrazek
ExModerator

przez futszak 17 kwi 2009, 12:50
seweryn52 napisał(a):Ponieważ lekceważąc to, że jeden z moderatorów propaguję narkotyki w formie dopalaczy i reprezentuję to forum ( przez swoją funkcję), można by tak samo propagować inne narkotyki. Narkotyk to narkotyk obojętnie czy jest to "dopalacz" czy heroina.

Skoro tak uważasz to wyjaśnij co ma wspólnego w działaniu mieszanka ziołowa dostępna w smartshopie z heroiną.
Z przyjemnością zapoznamy się ze stanem Twojej wiedzy na temat, który sam rozpocząłeś

przez ESTER 17 kwi 2009, 18:55
Pozwole się przyłączyć do dyskusji.Otuż mimo iż wchodze na to forum od dłuższego już czasu i niektórych tutaj naprawdę darze sympatią min. scrata którego uważam za dobrego moderatora to jestem zmuszona niestety przyznać racje sewerynowi.Ponieważ sama też jestem specjalistą choć akurat nie zajmuję się uzależnieniami z doświadczenia wiem jak duży wpływ na użytkowników może mieć wyrażanie tutaj opinii propagujących narkotyki pomimo tego ,iż zapewne są one nie celowe i prezentują jedynie indywidualną postawę do tych środków.Fakt, żyjemy w wolnym kraju i każdy ma prawo do wyrażenia swojego zdania na każdy temat również tutaj, jednak prawdą jest , że wśród osób korzystających z tego forum większość to ludzie bardzo sugestywni, desperacko szukający wszelakich sposobów na poradzenie sobie ze swoimi problemami i oto znajdują posty w których ktoś pisze , że narkotyki mu "pomogły".To może wzniecić chęć rzeczywistego sięgnięcia po takie niekonstruktywne i bardzo szkodliwe na dodatek środki.
ESTER

przez Ridllic 17 kwi 2009, 19:08
ESTER, zgadza się ale scrat nic takiego nie napisał na forum tylko na prywatnym blogu idąc za takim tokiem rozumowania to np. gdybym wstawił zdjęcie na portalu społecznościowym typu nasza klasa jak trzymam piwo w ręce ktoś tutaj wyda opinie ,że to było nie moralne i propaguję picie alkoholu :!: no ludzie popadniemy w paranoję w końcu ,poza tym fakt czasami niektórzy szukają problemów na siłę. Pozdrawiam
Ridllic

przez shadow_no 17 kwi 2009, 20:25
Ridllic, nic dodać nic ująć.

wyrażanie tutaj opinii propagujących narkotyki pomimo tego ,iż zapewne są one nie celowe i prezentują jedynie indywidualną postawę do tych środków

Scrat nie wyraził tutaj swojej opinii nt. dopalaczy. Wyraził ją w swoim prywatnym konciku w sieci.

przez futszak 18 kwi 2009, 10:00
ESTER napisał(a):Pozwole się przyłączyć do dyskusji.Otuż mimo iż wchodze na to forum od dłuższego już czasu i niektórych tutaj naprawdę darze sympatią min. scrata którego uważam za dobrego moderatora to jestem zmuszona niestety przyznać racje sewerynowi.Ponieważ sama też jestem specjalistą choć akurat nie zajmuję się uzależnieniami z doświadczenia wiem jak duży wpływ na użytkowników może mieć wyrażanie tutaj opinii propagujących narkotyki pomimo tego ,iż zapewne są one nie celowe i prezentują jedynie indywidualną postawę do tych środków.

czyli rozumiem,że Twoim zdaniem osoby mające problemy emocjonalne powinny mieć ograniczoną wolność wyboru, oraz dostępu do informacji, bo te mogą im zaszkodzić
czy ja dobre zrozumiałem ?

przez ESTER 21 kwi 2009, 21:55
futszak napisał(a):
ESTER napisał(a):Pozwole się przyłączyć do dyskusji.Otuż mimo iż wchodze na to forum od dłuższego już czasu i niektórych tutaj naprawdę darze sympatią min. scrata którego uważam za dobrego moderatora to jestem zmuszona niestety przyznać racje sewerynowi.Ponieważ sama też jestem specjalistą choć akurat nie zajmuję się uzależnieniami z doświadczenia wiem jak duży wpływ na użytkowników może mieć wyrażanie tutaj opinii propagujących narkotyki pomimo tego ,iż zapewne są one nie celowe i prezentują jedynie indywidualną postawę do tych środków.

czyli rozumiem,że Twoim zdaniem osoby mające problemy emocjonalne powinny mieć ograniczoną wolność wyboru, oraz dostępu do informacji, bo te mogą im zaszkodzić
czy ja dobre zrozumiałem ?

Ja wcale nie miałam tego na myśli.Osoby z problemami emocjonalnymi z powodu destabilizacji psychicznej są poprostu bardziej niż inne podatne na wpływy z zewnątrz i lepiej jest dla nich jeśli nie stykają się z tego typu informacjami , ale to nie znaczy ,że nie mają mieć do nich dostępu.
Ostatnio edytowano 21 kwi 2009, 23:22 przez linka, łącznie edytowano 1 raz
Powód: Temat został omówiony, teraz zrobił się offtop. Zamykam.
ESTER

Sortuj wg