Leczenie kobiecej depresji seksem analnym.......

Hasiok.

Leczenie kobiecej depresji seksem analnym.......

przez basior 14 kwi 2009, 20:16
Czytałem artykuł japońskich naukowców z Tokijskiego instytutu Harada Medicinal że seks analny ma własciwości przeciwdepresyjne,naukowcy tłumacza to silnymi doznaniami i bólem z jakim wiaze sie dla kobiety ten rodzaj seksu,po stosunku i silnymi negatywnymi z nim zwiazanymi bodzcami dla kobiety w okresie wyciszenia wzrasta poziom serotoniny w mózgu ...naukowcy tlumacza to fenomenem odbicia...po specyficznym bólu zwiazanym z seksem analnym i doznaniach paradoksalnych(naprzemiennie ból-specyficzna rozkosz)..spada poziom serotoniny w mózgu by za chwile w wyniku reakcji odwrotnej organizmu na zewnetrzne bodźce paradoksalne ilosc serotoniny diametralnie wzrosła...(na zasadzie odbicia).....
basior

Re: Leczenie kobiecej depresji seksem analnym.......

przez pisiorec 14 kwi 2009, 20:35
hahaha, dajcie kobiete to ja wylecze :lol:

przez Ridllic 14 kwi 2009, 21:00
chłopaki a Was kto wyleczy :mrgreen:
Ridllic

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez linka 14 kwi 2009, 21:33
basior, wychodzi na to że, żaden gej nie powinien mieć depresji......
Nie no w ogóle ten temet to jakiś żart chyba.....no chyba, ze zakładasz prywatną klinikę i naganiasz sobie klientek ale to polecam foprum o nieco innej tematyce........
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez laguna 15 kwi 2009, 13:25
ba, oni tam wszystko maja na odwrot. generalnie nic takiego nie zauwazylam abym byla radosniejsza hehehe po czyms takim

przez Ridllic 15 kwi 2009, 14:12
laguna, czyli "dupa" z takiej terapii :mrgreen:
Ridllic

przez basior 15 kwi 2009, 18:20
laguna -za mało sie dziewczyno starasz,choc ciesze sie ze sie ujawniłas i mówisz oficjalnie ze uprawiasz seks analny... to krzepiące i zapewne mobilizujace jest dla innych kobiet aby spróbowac tego rodzaju przyjemnosci..a jeszcze gdy z tego powodu idac za głosem japońskich naukowców wzrasta poziom serotoniny w mózgu..niepozostaje mi nic innego jak rzucic hasło..." kobiety nadstawiajcie tyłki i oczekujcie szczescia nie tylko podczas analnego stosunku........."........
basior

przez linka 15 kwi 2009, 18:34
basior, może najpierw Ty spróbujesz i poczekamy na efekty....i życzę długiej i bolesnej terapii ( w końcu wtedy będzie efektywniejsza). :roll:
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez Ridllic 15 kwi 2009, 19:13
dupnny ten temat :mrgreen:
Ridllic

przez laguna 16 kwi 2009, 07:44
tak hehe troche dupny :D

uwazam ze nie ma co sie wstydzic tego co sie robi w lozku albo kryc z tym, tym bardziej ze robie co robie i robie to z jednym partnerem nie widze przeszkod aby probowac roznych rzeczy, wkoncu zycie musi miec jakis smaczek prawda ;)

przez mm 16 kwi 2009, 10:57
:)humor mi się poprawił jak zobaczyłam ten watek naprawdę:)czego człowiek nie wymysli....kojarzy mi się to z antynoblami ....nie jestem pewna czy autor badań otrzymał antynobla czy tylko był nominowany w każdym razie jego badania dotyczyły wpływu masowania odbytu na powstrzymanie czkawki:)....sorki jeśli to wulgarne ale skojarzyło mi się z tym tematem.
"Marzeniom nie należy stawiać poprzeczki zbyt wysoko"
mm

przez sebcio 16 kwi 2009, 13:41
Ale tylko analnym???
A w jakies inne otwory to sie nie liczy???, np. w usta, w uszy, w nos, bo to bardzo ciekawe co piszesz, ale masz to poparte jakimis wynikami???
sebcio

przez laguna 16 kwi 2009, 14:34
bez przesady, co to za malenstwo musialo by byc zeby do nosa czy ucha sie zmiescic..... :D byc moze i sa tacy ludzie co sie zastanawiaja co z tym nosem hehehehee ja nic nie mowie:D

przez moniczka81 16 kwi 2009, 18:05
wydaje mi się że autor tego tematu miał niezłą chętkę i dlatego wymyślił taki temat hehe

Sortuj wg