urolecznictwo

Hasiok.

Re: urolecznictwo

przez Freddie Mercury 23 sty 2010, 11:15
chyba źle trafiłes z tym topem... idź z tym na erotyczny ;)
Freddie Mercury

przez Majster 23 sty 2010, 11:53
Ja mysle, ze on moze i dobrze trafil bo to mozna podciagnac pod dewiacje jakies albo uzaleznienia - na to tez sa jakies sposoby, terapie, moze jakies hipnozy :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
K.Vonnegut: "Rozmawiając ze mną wcale nie musisz być świrem... Ale miałbyś dużo łatwiej!"

przez Gringo 23 sty 2010, 12:04
Oh my god, moze to jakas podwojna dewiacja, moze potrzebuje koniecznie osoby z nerwica/depresja, bo go to podnieca.
A ta urynoterapia to chyba jakas bzdura, akurat mocz jest lekarstwem na wszystkie choroby, komus sie mocno nudzilo, gdy to wymyslil. A moze na nerwice dobra bylaby kaloterapia? Kto sie zglasza na ochotnika, trzeba zrobic testy.
Gringo

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Majster 23 sty 2010, 12:10
Ja mysle, ze pisiorec sie zgadza, zdaje sie ze lubi "te rzeczy" i chcialby robic to "z kims". Trudno przecie os..ać sie samemu :mrgreen: :mrgreen:
K.Vonnegut: "Rozmawiając ze mną wcale nie musisz być świrem... Ale miałbyś dużo łatwiej!"

przez Freddie Mercury 23 sty 2010, 12:19
w sumie to zainspirowała mnie jego szczeniacka prowokacja...mozna by było stworzyć dział o wszelkich uzależnieniach z podkategoriami konkretnych nałogów.. było by i miejsce na amatorów "złotego deszczu" czy maniaków "groty nestle"... :D
Freddie Mercury

Sortuj wg