Znowu?? ale jaka petarda

Hasiok.

Znowu?? ale jaka petarda

przez Jablonix 14 mar 2009, 23:17
Witam jade caly czas na seroxacie ale zaczely mi dziąsła krwawic lekarz powiedzial ze mozliwe ze od leku bo zadlugo go stosuje wiec stwierdzilem ze czas zmniejszyc dawke nawet sam chcialem bo juz mnie draznia te leki bralem 1,5 tabletki i zaczalem zmniejszac na 1 i 1/4 obecnie zjechalem na 1 tabletke ale zauwazylem od paru dni ze jest gorzej i dzisiaj nagle walneło jakaś godzine temu musialem szybko wziazc cos dorażnie bo przecież masakra a musialem jechac w dodatku po teściów z żona i córeczka masakra balem sie że bedzie wypadek albo zemdleje za kierownicą pomóżcie cos od 2003 roku jade na tabletkach i od 3 lat na seroxacie bez przerwy wkońcu watroba nie wytrzyma a nie chce brac leków !!!! ale tak sie nie da życ !!!!! pozdrawiam
Jablonix

Re: Znowu?? ale jaka petarda

przez spinoza1988 14 mar 2009, 23:36
a próbowałeś psychoterapii?
moim zdaniem powinieneś też spróbować wziąść Validol, poczytać trochę o problemie, o relaksacji poczytać.

wiesz od seroxatu wątroba Ci nie wysiądzie nie bój się.

przez spinoza1988 24 sty 2011, 22:34
sorry że będę szczery ale musze to napisać, bo była to rzecz która mi z początku pomogła.
słuchaj - najwyżej zdechniesz.
czy stanie się coś wielkiego? nie sądzę
ludzie umierają od setek tysięcy lat i to jest normalne.

co do tego jak się czujesz - po pierwsze, to niekoniecznie lek powoduje krwawienie dziąseł. może brakuje witamin, albo po prostu nie myjesz, nie wiem. natomiast nie zrzucaj odrazu wszystkiego na jedna mańke.
oprocz psychoterapii (to swoja droga) polecalbym magnez. stary, magnez, dobre zarcie, regulacja snu, muzyka relaksacyjna i długie spacery + sport. w miare mozliwosci i bedzie si.
pozdro.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez spinoza1988 26 sty 2011, 05:56
chcialem odpisac tu trzy razy ale za kazdym wywala to stawiane na serwerach yoyo forum...

@Pomianowska
no nie do konca dwa, zmiescilem sie w 1.5.
a szczerze to nie zwrocilem uwagi na date, tylko pojechalem po swoich postach aby sprawdzic dyskusje w ktorych zabieralem glos, i wrzucilem z przypalu odpowiedz. moja wina :why:

przez Korba 26 sty 2011, 12:09
w dodatku odpisujesz użytkownikowi, którego nie ma :roll:
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

Sortuj wg