halucynacje przy zamkniętych oczach

Hasiok.

halucynacje przy zamkniętych oczach

przez Margaryna9 04 mar 2009, 22:42
Mam coś takiego od dawna gdy jest ciemno albo gdy zamkne oczy to widze zmieniające sie ciemne kolory. Ma ktos coś takiego ? Biore afobam i mozliwe że to od tego.
DziwnySwiat00.blog.interia.pl wejdz i skomentuj :)
Biorę Abilify , Pernazyna , Lenuxin , tegretol i chyba zdrowieje :)

Re: halucynacje przy zamkniętych oczach

przez Roman Tyczny 05 mar 2009, 00:40
Jesli masz to od kad bierzesz lek, to prawdopodobnie jest to od leku.Mi sie ostatnio strasznie wyobrażnia poleprzyla, wieczorami filmy ogladam(slucham raczej) z zamknietymi oczami i odtwarzam obraz w glowie.Wystarczy ze pomyśle o jakimś miejscu i juz je widze z detalami(zazwyczaj wieczorami), z tym ze mi to akurat nie przeszkadza, strasznie sie z tego ciesze bo zawsze mialem slabą wyobraznie/wizualizacje(za to sluch doskonaly) :-)
UWAGA ! ! ! Nadmierne życie w stresie może spowodować nieprzewidywalne w skutkach konsekwencje, w razie przedawkowania; niezwłocznie skonsultuj się z psychiatrą lub z najbliższym psychoterapętą!

przez carlos 05 mar 2009, 01:20
Ja może rzadziej mam z kolorami. Bardziej mam w nocy gdy zamykam oczy już do snu, to maluje mi się przed oczami tysiące różnych obrazów i myśli.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez spinoza1988 05 mar 2009, 01:57
może być tak, e jest to czas kiedy organizm traci kontrolę, swiadomość. dlatego wzmaga się wtedy Twoja czujność, mimo ze chcesz zasnąć. To budzi lęk, i stąd te objawy (natłok myśli) świadczą o czujności, niepokoju.

Sortuj wg