Tu mozna samobójstwo prędzej popełnić

Hasiok.

przez Olcia 10 kwi 2006, 20:09
Ej no coś ty nie przesadzaj no fakt że człowieka czasami dopada pesymizm jak to wszystko czyta ale to forum jest pewnego rodzaju oparciem....Ja popełniłabym samobójstwo gdyby go nie było...Wiem że samo forum uzależnia, u mnie np sprawia że nie chcę kontaktu z normalnymi ludźmi bez problemów nerwicowych bo mnie nie rozumieją nie potrafię z nimi rozmawiać..no coż uzależniłam się od tego forum...mój świat zaczyna się coraz bardziej ograniczać tylko do niego...ale samobójstwo...nie wolno Nigdy!....pomyśl ile moglabyś stracić jak cierpieć
ja wiele przeszłam chociaż mam dopiero 17 lat i to że kiedyś...było moim najgorszym błędem teraz mam nerwicę i zdarzają mi się złe chwile dzisiaj np miałam silny atak mtyślałam że to padaczka..okropnie mnie rzucało...jestem sama z mym problemem jedynym oparciem jest dla mnie forum...
Olcia

przez Gość 10 kwi 2006, 20:12
Zauważylam, że im częściej tu zaglądam nasilają mi się objawy nerwicy...ale gdy kilka dni nie bylam na forum bo zawiesił mi się komp było mi bardzo źle samotnie zmagać się z mym cierpieniem...nie miałam nawet z kim o tym pogadać co czuję jak się męczę bo nkt mnie nie rozumiał..tylko osoby z forum..tutaj są naprawdę spooko klimaty :lol: zastanów się...
Gość

przez Olka 10 kwi 2006, 20:15
dziewczyno chcesz by ktos ci pomogł to sie tak nie zachowuj, bo zniechęcasz do niesienia Tobie pomocy.......
"...by czuć upadek z wysoka spaść trzeba. Być na dnie by móc sięgnąć nieba......"

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Olka 10 kwi 2006, 20:21
boze no kazdy odpisuje na to, co go zainteresuje, jeden temat ma 10 odpowiedzi, a inny 40 w zaleznosci jak potoczy sie dyskusja. O tym nie decyduja pojedyncze osoby, lecz całe forum:)
"...by czuć upadek z wysoka spaść trzeba. Być na dnie by móc sięgnąć nieba......"

przez shadow_no 10 kwi 2006, 20:58
O tym, że Kulka została bezpowrotnie usunięta z forum chyba nie muszę mówić ?
Zapraszam do sklepu z odzieżą damską i torebkami.
Założyciel / Administrator

przez Gość 10 kwi 2006, 21:00
Każdy obawia się o swoje utrzymanie, ja również się obawiam jak dam sobie radę niedługo będę samodzielna mam bardzo niewyrozumiałą rodzinę...oni mi na pewno nie pomogą a przyszłość coraz bardzij się zbliża gdy tymczasem ja zmagam się samotnie z nerwicą...obawiam się tego czy całego życie nie będę musiała spędzić w szpitalu psychiatrycznym ...zapewniam że nie mam na kogo liczyć jedynie rozmowy z osobami z forum są dla mnie pewnego rodzaju szansą ratunkiem...
Gość

przez drań 10 kwi 2006, 21:02
Niestety shadow postanowiła sie zarejestrować jeszcze raz :/
Spójrz na IP Belinei
ExModerator

przez shadow_no 10 kwi 2006, 21:06
Poleciał ban na ip.
Zapraszam do sklepu z odzieżą damską i torebkami.
Założyciel / Administrator

Sortuj wg