W JAKI SPOSÓB [cenzura] DRAN POMAGASZ CO????

Hasiok.

przez Olka 10 kwi 2006, 19:48
Kulka napisał(a):chyba tez czytac nie umiesz

ale ja nie napisałam ze umiem czytać........
wiesz kulka wydaje mi sie ze potrzebujesz pomocy, ale wybrałaś zły sposób na to by ja otrzymywac.
Po za tym, nie wiem czy zauważyłaś większośc osób nie wie o co chodzi w tym temacie, wyjasnij nam. A jesli masz cos do Drania jest pw, gg, po co zakładac temat na forum?
"...by czuć upadek z wysoka spaść trzeba. Być na dnie by móc sięgnąć nieba......"

przez Lith 10 kwi 2006, 20:01
Eh, trzeba to wyjasnic, bo zaczynam sie powoli platac.

Kulka - zakladasz topic, gdzie wyrazasz w ze tak powiem w 'niekolokwialny' sposob swoje zdanie na temat Drania (ktory podobnie jak ja, pewnie nie wie wogole ocb). Nie dziw sie zatem krokom podietym przez administracje. Z 'agresora' stajesz sie nagle ofiara nieokrzesanej, gruboskornej i rzadnej krwi administracji forum (czesc Shad), ktora rzekomo chce Cie dobic swoimi niecnymi poczynaniami. Teraz przemysl i powiedz czemu ma sluzyc ten tamat: obrazaniu Drania, pokazywania niekompetencji i nietolerancji administracji czy wyladowaniu sie na calym swiecie?

Pora na analize regulaminu forum.
Punkt 2, podpunkt pierwszy.

Pamietaj, nie atakuje ani Ciebie, ani nikogo na forum. Poprostu staram sie by bylo dobrze. Nie chcemy tutaj zadnych podzialow. To forum ma pomagac, a nie wszczynac spory.
Przyjaciel forum

haj

przez dzasti13 11 kwi 2006, 16:33
JAsne tez jestem za Kulka tak niemozna My tu na forum pomagamy sobie i wspieramy sie nawzajem niemozesz powiedziec ze my nic na ten temat niewiemy o Nerwicy Lekowej to przykre co piszesz chyba naprawde niezastanowilas sie wczesniej!My wszyscy jestesmy chorzy na forum a ty mowisz ze my niewiemy o co chodzi!!!!! :cry: :cry: :cry: :cry: To przykre Kulka naprawde!
chce pomagac ludziom z nerwica lekowa i wymieniac sie spostrzerzeniami i wlasnymi doswiadczeniami.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez snaefridur 11 kwi 2006, 16:53
A ja tak z ciekawości zapytam,czy jak kogoś wywalacie to na zawsze,czy może dopuszczacie powrót syna marnotrawnego po kilku miesiącach?
snaefridur

przez drań 11 kwi 2006, 16:59
Wczoraj kilka minut po wyrzuceniu Kulki z forum pojawiłas sie Belina 8)
Po spr IP Belinei okazało sie, że te dwa nicki to ta sama osoba.
Niewiem jak to będzie dalej ale shad mówił, że juz nie powinna wrócić.
ExModerator

przez shadow_no 11 kwi 2006, 23:56
Tak, zbanowała była pierw na konto, pojawiła się z tego samego ip pod innym kontem, więc dostała bana na stronę nerwica.com jak i forum.nerwica.com ;
chciała mnie również zastraszyć wysyłając mi e-maile... Po czym dostała ignora na mail. Tak bywa.
Myślę, że za kilka miesięcy, jak napisze stosownego maila to damy jej drugą szanse, ale nie jestem pewien...
Zapraszam do sklepu z odzieżą damską i torebkami.
Założyciel / Administrator

ja

przez dzasti13 12 kwi 2006, 10:05
WItajcie!
Nie wiem co ta Kulka sobie myslala ale przeciez jezeli obrazaja tu was i nas wszystkich ze niemamy zielonego pojecia na temat chhoroby tylko jestesmy oczytani to czego ona chciala jeszcze szukac miedzy ludzmi miedzy ktorymi sie zle czula nierozumiem:(!
chce pomagac ludziom z nerwica lekowa i wymieniac sie spostrzerzeniami i wlasnymi doswiadczeniami.

przez roccola 12 kwi 2006, 10:25
a ja uważam ze to choroba wywołała u niej taka agresje tu na forum. :roll: . Wkońcu to forum to forum o nerwicy ;)
...i spojrzała na pęta które ją więziły...
...i poczuła wiatr...zapach ze wschodu..
..była wolna...

przez Lith 12 kwi 2006, 13:50
Agresja nie mozna tlumaczyc zakladania kilkunastu obrazliwych topikow na temat Drania w kazdym subforum.
Przyjaciel forum

przez dzasti13 12 kwi 2006, 17:22
Oczywiscie ze niemozna I jestem za poniewaz pomysl jak by Kulka chciala przeprosic , bo poiwedzmy raz zezloscila sie i niemogla kontrolowac swoich nerwow, ale ona oni razu nie preprosila , a na dodatek obrazila ile ludzi, to nietumaczy jej!
Ja sama mam napady zlosci i weiem jak to jest , ale jak puszcza zdaje sobie sprawe ze zle zrobilam i kule uszy i przepraszam , slowo PRZEPRASZAM CHYBA NIE TAKIE TRUDNE CO? :? :?

przez Czarownica_Akara 13 kwi 2006, 13:10
Ja myślę, że na tym forum jest bardzo wielu ludzi, którzy mają naprawdę poważne problemy i jakoś nikt nie zakłada obraźliwych topików... Tutaj chylę czoła ku moderatorom i adminowi, bo gdyby poszli na łatwiznę to tego topiku już by nie było. Sądzę, że może czekali na wyjaśnienie sprawy i że kulka jakoś zapanuje nad sobą, no niestety porobiła takie głupoty, że nie dziwie sie, ze dostala bana. Oj kulka, kulka....nie użalaj sie tak nad soba, bo każdy tutaj ma jakieś swoje demony, które nie dają nam żyć.
" Wlasna, wolna i swobodna wola stanowi
najkorzystniejsza korzysc, w skutek ktorej
diabli biora wszystkie systemy i teorie "

F. Dostojewski

przez venom 13 kwi 2006, 13:22
niezle niezle wiecej takich tematow, napewno sobie pomozemy
"...Żadnych kajdanków czy czegoś w tym rodzaju.
Kiedy nas już spisali na komisariacie, zabraliśmy
Tych gliniarzy na obiad na Mulberry Street...
Następnego dnia znów działaliśmy w najlepsze..."

Sortuj wg