Nowe subforum

Hasiok.

Jakiego subforum brakuje najbardziej?

Ankieta wygasła 15 gru 2008, 23:13

Parapsychologia i NLP
15
17%

Terapie niekonwencjonalne
21
23%

Jęczarnia (jako subforum)
5
6%

Problemy rodzinne
12
13%

Anoreksja i Bulimia (problemy żywieniowe)
15
17%

DDA
10
11%

Problemy w związku (w szukaniu partnera)
12
13%

Liczba głosów : 90

Nowe subforum

przez shadow_no 08 gru 2008, 23:13
Witajcie,
mam kilka propozycji na otwarcie nowych subforów, stworzyłem ankiete, w której może zagłosować każdy zarejestrowany użytkownik.
Można się również wypowiadać w tym temcie.
Część propozycji dostałem na czacie.
Każdy może zaznaczyć 1 propozycje.
Ankieta będzie trwała 7 dni.
Zapraszam do sklepu z odzieżą damską i torebkami.
Założyciel / Administrator

Re: Nowe subforum

przez jaaa 08 gru 2008, 23:36
a po co subforum jak wszytskie problemy z ankiety sa omawianae tematach zalozonych na forum?o partnerach i o problemach rodzinnych itd?

jak juz to glosuje na anoreksje bo to duzy problem jak nerwica czy depresja...

przez shadow_no 08 gru 2008, 23:40
Po to, ze niektorych tematow jest sporo w subforach do ktorych do konca nie pasuja, ale w takim razie gdzie je wcisnac? :)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez IceMan 09 gru 2008, 00:21
Na mój gust:
Parapsychologia i NLP - ogólnie kwestia bardzo interesująca i osobiście chciałbym, żeby takie tematy były rozwijane/omawiane, mój głos
Terapie niekonwencjonalne - dosyć przydatne, ale nie przemawia do mnie żeby zrobić z tego osobne subforum
Jęczarnia (jako subforum) - dobrze sobie radzi jako temat - osobiście dla mnie to najmniej przekonywujące jako subforum
Problemy rodzinne - dotykają wielu osób, identyfikuję się osobiście z tą kwestią, u mnie rozwiązanie problemów było kwestią odpowiedniego podejścia, przez co oszczędziłem sobie i rodzicom wielu przykrości, wydaje mi się że zwrócenie uwagi na ten temat mogłoby wielu osobom pomóc, bo często od problemów rodzinnych zaczynają się kłopoty z różnymi zaburzeniami, mój drugi głos
Anoreksja i Bulimia (problemy żywieniowe) - tak samo zaburzenie jak i te w nagłówku, gdyby nie te działy na które zagłosowałem myślę że głos poszedłby na to jako pierwsze, bo akurat tego nikomu nie życzę i równie dobrze jestem za tym żeby wspomóc kwestię leczenia i zapobiegania temu
DDA - w sumie stosunek mam zbliżony do tego co wyżej, rozległy problem, subforum mogłoby być
Problemy w związku (w szukaniu partnera) - kwestia, która mnie dotyka, jednak myślę że spokojnie zmieści się w dziale psychologia...
Przyjaciel forum

przez Pstryk 09 gru 2008, 09:50
IceMan, nic dodać nic ująć ;) JW.
Pstryk

przez MOCca 09 gru 2008, 13:59
Do DDA dodałabym DDD Dorosłe Dzieci Dysfunkcji, ale równie dobrze można to podciągnąć do problemów rodzinnych...
idxcie na całosc nie łapiąc yonka, pusycyajcie latawce na łące i dmuchajcie motzlki...

"Wyobraź sobie prawa i obowiązki, przywiązania i potrzeby, wspomnienia i wdzięczność, zespól to wszystko pod jednym imieniem i imieniem tym będzie Ojczyzna". V.v.G.

przez antychemikal 09 gru 2008, 16:38
jestem za subforum bezlekowym //ziew

Uwazaj na "swoje mysli " one beda "twoimi "slowami , "uwazaj" na slowa bo one beda "twoimi" czynami , "uwazaj" na swoje ........
zbanowany

przez jaaa 09 gru 2008, 20:07
kurcze dziwne a ja moglam tylko jedna pozycje zaznaczyc a nie dwie... :?
Ostatnio edytowano 09 gru 2008, 20:47 przez shadow_no, łącznie edytowano 1 raz
Powód: Fizycznie niemożliwe. :)

przez sebcio 09 gru 2008, 21:59
po co subforum paranormalne
w necie juz jest olbrzymie forum paranormalne
sebcio

przez linka 09 gru 2008, 22:35
jaaa napisał(a):kurcze dziwne a ja moglam tylko jedna pozycje zaznaczyc a nie dwie... :?

Ja też Shad..........zaznaczylam jedną odpowiedź......jestem pewna i więcej nie mogłam.....
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez jaaa 10 gru 2008, 00:04
ja tez wiem co mowie shadow;) bo odrazu probowalam zaznaczyc dwie i nie dalo sie bo przeskakiwalo mi z jeden pozycji na druga

przez shadow_no 10 gru 2008, 00:06
Z jakiej przeglądarki korzystasz? Testowałem na Operze i FF i nie było problemów. Hmmm. Skoro tak się dzieje, ustawiam na 1 opcję. Co by było bardziej sprawiedliwie.

przez Amy Lee 10 gru 2008, 00:37
Odgapiwszy od Icemana:

Parapsychologia i NLP - NIE! Żadnej pani Wandy i nakręcania natręctw!
Terapie niekonwencjonalne - nie mam zdania.
Jęczarnia (jako subforum) - NIE! Ograniczmy jęki.
Problemy rodzinne - może być, chociaż nie widzę tego jakoś...
Anoreksja i Bulimia (problemy żywieniowe) - chyba już dojrzałam do tego, żeby zaakceptować takie forum. Jeżeli tylko będziemy się nim dobrze opiekować. Tak zagłosowałam.
DDA - skoro jest forum PTSD to i to powinno być. Problematyka dobrze wiążąca się z naszym forum, to byłby mój drugi wybór.
Problemy w związku (w szukaniu partnera) - nie, za dużo już tego jest na forum (w różnych działach), nie jesteśmy serwisem randkowym ani Ciocią Dobra Rada z zina dla nastolatek, poza tym ja próbuję ludziom tłumaczyć, że księciunio z bajki tudzież królewna-żabka problemów z samoakceptacją i zaburzeniami nie rozwiąże.
Amy Lee

przez jaaa 10 gru 2008, 13:14
shadow z FF oczywiscie korzystam

Sortuj wg