Czy możliwe że nerwica tak boli?

Hasiok.

Czy możliwe że nerwica tak boli?

przez colinn211 17 lis 2008, 16:45
Od ponad 2 miesięcy biore Lexapro i caly czas boli mnie glowa ( byly male przerwy ale bardzo krotkie) i to bardzo mnie męczy poniewaz klade i bodze sie z bole glowy :(
Ciezko mi opisac ten bol na ogol jest on tępy i ciezko go zlokalizowac ale przybiera on najruzniejsze postacie np dziwnego pieczenia, kłucia ,drętwienia ,ucisku .
Ból ten chodzi mi po calej glowie a czasami bola oczy, kark mięsnie policzków, i musze zaznaczyc ze jesli bola np oczy to glowa nagle przestaje .
Mialem robiona tomografie glowy i wszystko wyszlo ok mam tylko torbiel pajęczynówki o wymiarach 32x20mm chyba ale neurolog mowil ze nie mam sie przejmowac bo to ma co drogi czlowiek i nie jest to grozne w takich wymiarach wiec tu ok.
Dodam ze jak boli mnie glowa ale tak naprawde mocno to czuje taki dziwny przytłumiony lęk w piersi i ciagle sie zastanawiam co jest pierwsze czy lęk i od niego bole glowy czy moze bol glowy i lek ze znowy dlogo bedzie bolalo( od paru lat cierpie na nerwice lękowa)
Jesli ktos moze mi pomuc to bardzo prosze bo juz nie daje rady.
"Zostawmy to i chodźmy na spacer, bo dzisiaj świat wygląda inaczej..."