Czy ktoś tu ma nerwice wogule?

Hasiok.

Re: Czy ktoś tu ma nerwice wogule?

przez krysiunia 01 lis 2008, 13:24
to smiej sie w koncu to forum ludzi szczesliwych i usmiechajacych sie codziennie!! :D hahahhahahahhah............
krysiunia

przez cynosia27 01 lis 2008, 14:57
Ja o mało nie straciłam przez te napadowe lęki pracy, potem znalazłam mądrego lekarza, psychiatrę a w dodatku ordynatora, który mnie nie wyleczył, bo tego nie da się farmakologicznie wyleczyć, ale pomógł mi złagodzić objawy. Czasem, gdy już nie mogę wytrzymać, to dzwonię do niego i kiedy usłyszę jego głos - to już mi lepiej. :D
Pierwszy krok ku pokonaniu jakiejkolwiek trudności to jej akceptacja. "Czego nie da się pokonać trzeba przetrwać".

przez kozlatko 07 lis 2008, 22:45
Pstryk dokładne oto mi chodziło w tym poście ;) ,zeby już tak nie myśleć o tym wszystkim i choć na chwile oderwac sie od tego ze tak powiem cholerstwa i po prostu śmiać sie z tego olewać starać sie zapomnieć choć na moment,bo sa chwile w których łzy i nerwy niestety nie pomagaja a w takich sytuacjach najlepszy jest dystans i optymizm,choć to nie łatwe naprawde pomaga ;)

pozdrawiam
Remember yesterday and thing about tomorrow.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg