Offtop

Hasiok.

Offtop

przez ESTER 01 paź 2008, 02:28
A to ten Owsiejczuk, he,he znam go.... On jest kierownikiem tej całej kliniki nerwic teraz. Jakbyś wiedziała jakie On ma problemy to byś do niego więcej nie poszła he,he ..... wiec nie będe tu pisać bo hm..... etyka i te rzeczy he,he :lol:
Skoro tak Ci pomogli na tym oddziale to po co do niego chodzisz co? Pewnie po receptki na "nieuzależniajacą" sertralinke co? :lol: On ją uwielbia przepisywać a szczególnie pod nazwą Asentra he,he....z wiadomych powodów zresztą...... :lol:
ESTER

Re: WARSZAWA

przez namiestnik 01 paź 2008, 09:41
I tak już napisałaś, więc etyka i tak już poszła się... . Więc teraz po rozbudzeniu ciekawości możesz już jechać na całego. Sam jestem ciekaw.

A tak swoją drogą co daje KRKA za Asentrę?

przez ESTER 01 paź 2008, 14:36
Nie,nie gdybym napisała jakie to problemy to by wtedy było nieetycznie a tak to nie...... :lol: Przecież lekarz to tez człowiek i tak jak kazdy ma problemy , no nie ? :lol:
Nie wiem tak dokładnie co KRKA daje za Asentrę ,ale domyślam się , ze jest to jakas wycieczka na Malediwy naprzykład.....he,he :lol:
Ty też do niego chodzisz ? :lol: To dziwny człowiek,ale go nawet lubię bo w sumie to fajny facet jest :lol:
ESTER

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez namiestnik 01 paź 2008, 15:56
Hah - robisz smaka a potem nic nie piszesz.

przez gavril princip 01 paź 2008, 20:30
myslalem ze pokraczne pozerstwo i to frajerskie uczucie przynaleznosci do fajniutkiej dziedziny tudziez grupy omija pewne srodowiska szczegolnie lecznicze ,ale widze ze jednak nie.
gavril princip

przez ESTER 01 paź 2008, 20:40
No właśnie mnie też to pozerstwo irytuje ..... :lol:
A Owsiejczuk jest w tym poprostu mistrzem he,he :lol:
ESTER

przez ESTER 01 paź 2008, 22:46
Czyżbyś namiestniku podzielał moją opinię o panu doktorze ? :lol:
ESTER

przez namiestnik 01 paź 2008, 22:56
ESTER - ehem... nie nie - ja go nawet na oczy nigdy nie widziałem. Popatrz na ostatnie posty wątku obiektywnie. :)

PS. Czy ktokolwiek z nas nie ma tu problemów? Ja cieszę się, że komuś pomaga. Wszystko jedno - mając problemy czy nie.

przez Filomatka 02 paź 2008, 18:10
Nie znam tego lekarza, ale co za różnica czy ma problemy czy nie, jeżeli chce ludziom pomóc i mu się to udaje. Ester, to co napisałaś o nim to zwykła kąśliwość. Jakbyś się czuła jakby tobie ktoś taką opinię wyrobił?
Skoro inez pisze, że jej pomógł, to znaczy, że to prawda, a pisanie "jakbyś znała jego problemy to byś do niego nie poszła" jest nie na miejscu.

przez inez3 03 paź 2008, 00:17
ESTER, spoko, rozumiem, ze ty nie bylas zadowolona z leczenia tam... to czy lekarz ma jakies problemy czy nie, mnie nie interesuje, bo on tam pracuje a nie opowiada o swoim prywatnym zyciu... astentry nie dostalam od niego, wczesniej chodzilam do innych lekarzy. chodze tam bo nadal powinnam brac leki zeby nie skonczyc z nimi tak wczesnie jak ostatnio, bo zle to sie dla mnie skonczylo.
tyle osob ile opinii :smile:

przez Pstryk 03 paź 2008, 08:46
Droga ESTER strasznie miesza się w emocjach:

ESTER napisał(a):Nie,nie gdybym napisała jakie to problemy to by wtedy było nieetycznie a tak to nie...... :lol: Przecież lekarz to tez człowiek i tak jak kazdy ma problemy , no nie ? :lol:
Nie wiem tak dokładnie co KRKA daje za Asentrę ,ale domyślam się , ze jest to jakas wycieczka na Malediwy naprzykład.....he,he :lol:
Ty też do niego chodzisz ? :lol: To dziwny człowiek,ale go nawet lubię bo w sumie to fajny facet jest :lol:

aby po chwili dodać:

ESTER napisał(a):No właśnie mnie też to pozerstwo irytuje ..... :lol:
A Owsiejczuk jest w tym poprostu mistrzem he,he :lol:

Strasznie to fałszywe i mylne. Nie rozumie, po co to robisz Kochana. Jest tak, że jednym z Nas pomaga coś bardzo, ale innym już nie - to naturalna kolej rzeczy. I taki komentarz na pewno każdy by zrozumiał.
Pstryk

przez ESTER 03 paź 2008, 15:33
"Przecież lekarz to tez człowiek i tak jak kazdy ma problemy , no nie ? :lol: "

Filomatko i inez3 chyba więc jasno się wyraziłam ? :D

Ja nie napisałam o nim , ze to zły lekarz bo jest wręcz przeciwnie tylko , ze czasami jest tak , ze gdy mamy nierozwiązane problemy i nic z tym nie robimy to moze się to niezbyt dobrze skończyć dla pacjenta.
Ja się u niego nie leczyłam i nie leczę i wogóle nie jestem pacjentką placówki na Dolnej 42 ! Znam go od innej strony :lol: Opinia o Centrum Psychoterapii nie wypłyneła z moich doswiadczeń a z perypetii moich koleżanek i kolegów będących tam na stażu :lol:

Bethi nie mieszam się w emocjach !
Co jest wg.Ciebie fałszywe bo niezabardzo to rozumiem ?
To , ze wg. mnie pan dr jest nawet fajnym facetem , ale przy okazji niestety megapozerem ? :lol:
ESTER

przez inez3 03 paź 2008, 16:22
ESTER, wiesz, rozni tam ludzie pracuja, mialam na terapii np. taka psychiatre, ktora usypiala w trakcie sesji, wiec bylo to strasznie dziwne... ale suma sumarum, mi tam pomogli, nie zrobili mi nic zlego... owsiejczuk, mily facet, chodze do niego po recepte (tak jak mowie), bo terapie skonczylam juz daaaawno temu (niestety tam tylko grupowo jest), ale to wlasnie dzieki niej spojrzalam na problem z innej strony... poznalam fajnych ludzi w grupie... a co ci terapeuci i psychiatrzy robia po godzinach to juz nie moja sprawa... zgodze sie z tym, ze powinni uwazac, bo mozna zrobic metlik w glowie pacjentowi, ale ja sie z taka sytuacja tam nie spotkalam... ja moge polecic to miejsce, ty nie... i tyle :smile: pozdrawiam

przez ESTER 03 paź 2008, 16:31
A inez3 bo Ty odbywałaś tam terapię jak jeszcze to Centrum Psychoterapii było na ul.Sobieskiego 112 ? Moze jeszcze jak kierownikiem kliniki był Grabowski ? Bo wtedy to moze to wszystko inaczej wyglądało niż teraz..... :D
ESTER

Sortuj wg