W jakim kierunku zmierza forum ? Dyskusja...

Hasiok.

przez emiflo 14 kwi 2006, 22:52
dzięki shadow :D duże buźki .
---Na najważniejszych skrzyżowaniach życiowych nie stoją żadne drogowskazy -----Charles Chaplin
---Sekretem szczęśliwego życia jest wyrozumiałe akceptowanie zmian ----- James Stewart

przez reirei 23 kwi 2006, 19:01
atrucha napisał(a):Zauważyłam,że to forum zatacza swoiste koło. Kiedy przyłączyłam się do Waszego grona jakiś czas temu,odnosiłam wrażenie,ze wszystkie posty,tematy potrafią wciągnąć. Chętnie czytałam opowieści innych,wymieniałam się doświadczeniami (...)
Dokuuuuadnie tak
atrucha napisał(a):Szkoda,że ci "starzy weterani" wykruszają się znudzeni brakiem zmian.. albo milczą nie biorąc już udziału w dyskusjach. Jeśli ktoś wpadnie na pomysł,co zrobić aby uatrakcyjnić to forum,niech nie ociąga się i podsunie myśl Shadow'owi. W końcu,co dwie głowy - to nie jedna;)..
Ja mam propozycję dla starych weteranów -> skype. Czytałem że ruszył kanał irc, ale klepanie to nie to samo co usłyszeć kogoś kogo od dawna sobie wyobrażamy, co nie?? :P Mikrofony w dłoń ekipa
Kto jest człowiekiem w tym samotnym świecie?

przez shadow_no 23 kwi 2006, 19:16
Dobry pomysł!
mój Skype: shadow_no
call me now baby! ;>
Zapraszam do sklepu z odzieżą damską i torebkami.
Założyciel / Administrator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez bibi 27 kwi 2006, 09:13
shadow_no..wiem że powtarzam to co wyżej napisane...ale..
czy mozna by zrobic coś ... żeby weterani forum nie uciekali?
ja wiem że łatwo mi się pisze...ale chodzi mi o to, żeby ci wyleczeni, lub ci którzy są długo na forum, zeby widzieli przynajmniej sens bycia na nim...
jak to powiedzieć..
wydaje mi się irc jest swietnym pomysłem ..ale to za mało....
Żeby osoby, kóre nie maja już siły lub ochoty dodawać czegoś na forum żeby miały tu swoje miejsce...jakieś takie miejsce tylko dla Vipów ,
na kórym zrobili by sobie własny klimat ,poszeżyli znajomosci,
Ja wiem Że na to trzeba miejsca i to forum jest o nerwicy.
I właściwie to poprostu nie wiem jaki pomysł ci podrzucić
Faktem jest tylko to że weterani uciekają, nie chce im się już pisać, odpowiadać, usuwają swoje numery gg aby nikt juz ich nie meczył...wiesz o co mi chodzi..
szkoda tracić takich ludzi, szkoda by odchodzili na inne fora
taka mała dygresja
dobrze jest, dobrze jest, dobrze jest , DOBRZE JEST!
Nikt nie jest bezużyteczny na świecie, jeśli pomaga w trudnościach komukolwiek innemu.

przez shadow_no 27 kwi 2006, 12:25
Miejsce tylko dla vipów ? A jakie kryteria musiała by spełniać osoba, żeby zostać VIPem ? ;) I jakie miała by mieć przywileje ? Rozumiem, że ukryte subforum dostępne tylko dla nich.

Ja wychodzę z założenia 'nic na siłe', jeżeli ktoś nie ma ochoty tu przebywać, ja go nie zatrzymuje, i nie będę na siłe starał się tego robić.
Skoro ktoś usunął numer gg z profilu, to oznacza, że taką miał wole, nie mozemy nikomu nakazywać czegokolwiek.

Jestem otwarty na propozycje, to Wy tworzycie to forum, ja go tylko otworzyłem, i prowadzę (jednym się podoba mniej innym jeszcze mniej ;) ), dlatego chętnie będę słuchał Waszych propozycji.
Zapraszam do sklepu z odzieżą damską i torebkami.
Założyciel / Administrator

Sortuj wg