W jakim kierunku zmierza forum ? Dyskusja...

Hasiok.

W jakim kierunku zmierza forum ? Dyskusja...

przez shadow_no 05 kwi 2006, 16:11
W ciągu kilku ostatnich tygodni pojawiło się wiele zmian, które ja osobiście określam jako bardzo dobre. Cieszę się, że forum się rozwija, cieszę się, że przybywa nowych użytkowników ALE...
Forum odchodzi w pewnym stopniu od tego co było kiedyś, tj. cztery subfora i garstka udzielających się osób. Wiadomo, nie można stać w miejscu, trzeba się rozwijać, ale to forum jest dla nas wszystkich, nie tylko dla mnie, dlatego bardzo prosze o to, abyście w tym temacie, tutaj, teraz napisali co się Wam nie podoba, co byście zmienili, chcę poznać Wasze zdanie nt. przyszłości forum, jak sobie ją wyobrażacie, i jak widzicie to co jest teraz.
Zapraszam do sklepu z odzieżą damską i torebkami.
Założyciel / Administrator

przez Gość 05 kwi 2006, 17:10
Witam drogo Shadow...odkąd znalazlam to forum moje życie bardzo się zmieniło ...mam z kim orozmawiać o moich problemach gdy czytam posty osób które się tu wpisują to jakby o sobie bardzo podoba mi się dotychczasowa forma tego forum nie sądzę aby trzeba było wiele w nim zmieniać..czasami czuję się tylo trochę samotna bo większość użytkownikówto osoby po 18 i starsze a ja mam 17..ale to chyba nie ma nic do reczy...jak zaczęłam tu wchodzić to próbowałam się ratować szukałam pomocy bo wiem że nie jest ze mną dobrze i po częsci mi się udało.... :lol:
Gość

przez cicha woda 05 kwi 2006, 17:18
Bardzo fajny pomysł z subforum Miasta.
Myślę że jest ono bardzo potrzebne, szczególnie dlatego że codziennie przybywa wielu nowych forumowiczów.
...ogólnie mówiąc "life is brutal"
poza tym wszystko doskonale...

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Majkaa 05 kwi 2006, 20:55
Najważniejsze żeby ludziom sie po prostu chciało pisać, szczerze, otwarcie.. wtedy to ma sens, bo pomagają przez to innym. Myślę, że cokolwiek tu napiszemy teraz forum i tak pójdzie w swoim kierunku
"Trzeba żyć, a nie tylko istnieć "

przez emiflo 07 kwi 2006, 21:42
mnie bardzo się podoba forum, chociaz ciężko jest mi nadążyć w odpowiadaniu i przeglądaniu nowych postów :D Chciałabym aby powstał dział "optymizmu" , w którym zamieszczane będą nasze próby zwalczenia nerwicy , tego typu : dzisiaj zrobiłam krok do przodu, wyszłam na podwórko itp... Zadnych smutnych postów. Każdy negatywny powinien być na bieżąco usówany. W temacie "forum pesymizmu" jest namiastka tego, bo ponad połowa postów jest dołująca. Chciałabym aby ten dział pobudził forumowiczów do stawiania sobie coraz to nowych zadań, bo chyba o to chodzi, aby z tego wyjść. A swoją dumę można rozpisać w postach w tym dziale. Co Wy na to?
---Na najważniejszych skrzyżowaniach życiowych nie stoją żadne drogowskazy -----Charles Chaplin
---Sekretem szczęśliwego życia jest wyrozumiałe akceptowanie zmian ----- James Stewart

przez towdy 07 kwi 2006, 22:00
forum jest genialne... ja tam bym nic nie zmieniał...
kupa dobrej roboty shadow :)
Marzenie jedno mam- osiągnąć błogi stan...

przez atrucha 07 kwi 2006, 22:32
:arrow:
Ostatnio edytowano 24 kwi 2006, 07:21 przez atrucha, łącznie edytowano 1 raz
Bądźcie dzielni! Pa :)
Przyjaciel forum

przez bibi 09 kwi 2006, 08:49
wkurza mnie ze jak naciskam na ostatni post w temacie to otwiera mi sie pierwszy :evil: wr...
dobrze jest, dobrze jest, dobrze jest , DOBRZE JEST!
Nikt nie jest bezużyteczny na świecie, jeśli pomaga w trudnościach komukolwiek innemu.

przez didado1 09 kwi 2006, 13:57
xxx
Ostatnio edytowano 15 mar 2008, 16:28 przez didado1, łącznie edytowano 1 raz

przez atrucha 09 kwi 2006, 19:31
:arrow:
Ostatnio edytowano 24 kwi 2006, 07:22 przez atrucha, łącznie edytowano 1 raz
Bądźcie dzielni! Pa :)
Przyjaciel forum

przez emiflo 09 kwi 2006, 20:08
ja się ciągle upieram przy tym, aby powstał dział " kroki do wolności" czy do zdrowia. Przydałby się chociaż jeden prawdziwie optymistyczny dział i mam nadzieje , ze powstanie. Buźka
---Na najważniejszych skrzyżowaniach życiowych nie stoją żadne drogowskazy -----Charles Chaplin
---Sekretem szczęśliwego życia jest wyrozumiałe akceptowanie zmian ----- James Stewart

przez Majkaa 10 kwi 2006, 07:33
Zgadzam się z emiflo.. brakuje tu optymizmu, czytając wszystkie posty faktycznie wiele tematów się powtarza.. w końcu wszystkim dokucza to samo.. szkoda, że tak mało tu optymizmu.. Mi też brakuje wskazówek jak inni z tego wyszli... ja wyszłam, ale pomogłam sama sobie, nikt inny nam nie pomoże.. bo wszystko siedzi w naszej psychice.. dlatego warto tu opowiadać, jak ktoś wyszedł.. a nie jak zapędził się w ten koszmar. I.. nie wierze w leki, one tylko wspomagają, uwierzcie sami sobie musicie pomóc.
"Trzeba żyć, a nie tylko istnieć "

przez shadow_no 10 kwi 2006, 21:16
Zapraszam do sklepu z odzieżą damską i torebkami.
Założyciel / Administrator

przez anita27 10 kwi 2006, 21:35
Mnie sie to forum podoba jakim jest:)nie we wszystkim musze zabierac glos ale i tak tu jestem praktycznie codziennie.nie wszystkie tematy,posty zdazylam przejzec bo jest tego troszke.Czasem smuca pewne rzeczy o ktorych tu czytam ale to samo zycie.ale mozna sie tu usmiechnac czasem pojawi mi sie bananik na twarzy:)i tu jest pozytyw no i faktycznie wciaga :D

Sortuj wg