Pogadanki...

Hasiok.

Re: Pogadanki...

przez Pstryk 17 paź 2008, 21:08
Ten temat służy 'praniu' nieporozumień, które powstają pomiędzy Użytkownikami. A uśmiechnęłam się ironicznie - bo właśnie takich reakcji obawiałam się wyodrębniając ten wątek, ze strony osób, które za przeproszeniem nie orientują się w konflikcie powstałym pomiędzy niektórymi Użytkownikami i być może poczują się zdezorientowane lub obrażone wypowiedziami w nim.
Pstryk

przez Azotox 17 paź 2008, 21:16
A czy wy czasem nie przesadzacie?
ktoś coś kiedyś komuś powiedział a wy robicie z tego aferę! każdemu zdarza się czasem palnąć coś głupiego a nie wiem czy zauważyliście że gabriel to też człowiek !

Nie chodzi mi jednak o gabriela najbardziej chyba nie rozumiem tego że atakujecie ludzi którzy myślą inaczej niż wy!
"Dalej i dalej na paraboli czasu wznoszę się, aby za chwilę opaść na dno"

przez Misiek 17 paź 2008, 21:17
Azotox napisał(a):Anajbardziej chyba nie rozumiem tego że atakujecie ludzi którzy myślą inaczej niż wy!

To noramale... ludzie już tacy są...

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Pstryk 17 paź 2008, 21:30
Misiek - dokładnie. To realny, odwieczny problem - nikt nie ma obowiązku lubić wszystkich. Czasem ludzie działają na siebie tak toksycznie, że nie potrafią inaczej [niż obraźliwie] do siebie się zwracać. I to trochę głębiej sięga niż tylko do kwestii przeciwstawnych sposobów myślenia. Myślę, że ten wątek ma nawet pewien plus - być może nauczymy się tutaj czegoś o sobie samych... i współżyciu.

No, wydaje mi się, że pierwsze efekty już są - rozładowanie konfliktu tutaj sprawia, że w innych wątkach niektóre osoby mają więcej do powiedzenia na temat i z kulturą - zauważyliście :P Każdy z nich jest na swój sposób wartościowym człowiekiem - lepiej tak niż usuwać z forum.
Pstryk

przez panna_nikt 17 paź 2008, 21:53
Azotox, kiedyś raz obraził... prosze cie! mnie gabriel obrazal na kazdym kroku... zreszta nie tylko mnie, poczytaj inne watki to zobaczysz i sie zoorientujesz. A tak po za tym to nie chodzi o to, że ludzi zupełnie nie dopuszczaja do siebie słów krytyki, tyle tylko że on to robił w sposób obraźliwy..

wodny ptak śpi.
kołysząc się na rzece pomiędzy
życiem a śmiercią.

przez gabriel 18 paź 2008, 13:03
Oooooo, nasza kilkukrotna samobójczyni się pokazała, jak tam zdrówko? Jakie plany na dzisiaj? Proszki, szybowanie czy może ciepła woda do wanny? Jakoś wydaje mi się, że ci dużo lepiej? Pozdrawiam serdecznie!

Azotox, wyluzuj troszeczkę, nie musisz mnie bronić bo primo sam sobie jakoś poradzę a drugie primo strasznie się zamotałaś w swoich postach dziecko drogie. Aha i nie kończ zawsze swoich wypowiedzi w stylu "ja to w ogóle nie wiem o co chodzi w tym temacie" bo ludzie uznają wreszcie żeś niepoważna i twoich słów również poważnie traktować nie należy. Przemyśl to.

przez Azotox 18 paź 2008, 13:10
gabriel bo ja jestem chyba niepoważna.. ale dzięki za rade :)

daj już spokój tej biednej dziewczynie.. sam widzisz że twoje słowa ją ranią!

przez gabriel 18 paź 2008, 13:20
Już się nią nie zajmuję, tylko po co ona mnie świadomie wywołuje? Zresztą o co ci chodzi, cieplutko ją pozdrowiłem?

przez Misiek 18 paź 2008, 13:21
Właśnie... gabriel daj już spokój...

przez gabriel 18 paź 2008, 13:27
Ty chyba misiek masz do mnie o coś żal tylko nie bardzo kojarzę o co. Zbyt często wypłakujesz się na mnie ostatnio i to na pewno nie jest spowodowane moim stosunkiem do panny nikt. O co chodzi misiu bo nie lubię niedomówień?

przez Misiek 18 paź 2008, 13:29
gabriel, ja się wypłakuje na Ciebie :?: :!: Heh.. dobre... :smile: Możesz przytoczyć pare postów w których się tak wypłakiwałem... bo nie kojarze...

przez Azotox 18 paź 2008, 13:31
o nic mi nie chodzi.. nie denerwuj się!

To nie jest tak że ona cię "świadomie wywołuje" chciała mi tylko powiedzieć dlaczego powstał ten temat!

Jak dla mnie to jesteś bardzo fajny.. robisz z siebie takiego "potwora" tylko po co?

przez mimi1982 18 paź 2008, 13:35
widze że gabriel nadal temat nr.1 na forum dajcie spokój :lol: świrujecie :twisted:
mimi1982

przez gabriel 18 paź 2008, 13:36
Czyli misiu nic się nie dzieje tak?

Ps. misiek, sorki ale ja nie będę jak pies węszył po forum i szukał twoich łez w 1200 postów. Mam lepsze rzeczy do roboty.

Sortuj wg