Pogadanki...

Hasiok.

Re: Pogadanki...

przez namiestnik 10 paź 2008, 19:36
Ja myślę, że Polina ma skłonności sadystyczne mocno ukierunkowane na niektóre osoby :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: hihihihi

przez gabriel 10 paź 2008, 19:59
Ester, Polina proponowała ci erotyczną schadzkę. W roli głównej pasy, skóry, branzoletki i zadawanie bólu w drodze do orgazmu. Fajnie, mnie się podoba :lol:

przez ESTER 10 paź 2008, 20:10
To było dobre..... :lol:
Niestety nie gustuję w tego typu perwersjach a poza tym ja nie mam tej orientacji :lol: Zdecydowanie jestem hetero :lol:
ESTER

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez gabriel 10 paź 2008, 20:16
Polina pewnie też nie ale hardcore od czasu do czasu to chyba nic złego. Tym bardziej, że prawie nikt by się o tym nie dowiedział. Wiecie wy, ja no i całe forum. Ja zapewniam, że będę milczał jak grób.

przez Misiek 14 paź 2008, 22:56
i jeszcze ludzie którzy tu trafiają jako goście... też wiedzą... :smile:

przez namiestnik 14 paź 2008, 23:20
No ale cóż zrobić skoro Ester nie gustuje hihi :)

przez Misiek 15 paź 2008, 17:19
Na pewno nikt się nie dowie... :D

przez gavril princip 15 paź 2008, 17:39
"namiestniku nie wiem naprawde, ale chyba przesadzasz pisząc , ze Gabriel rzuca błotem.Te jego "niemiłe" posty zawierają czasem niemiłą prawdę, trafne uwagi które dla co poniektórych tutaj są trudne do przyjęcia więc odrzucane i traktowane jak atak z jego strony."
bzdury piszesz

neurotyk jest niodojrzaly ,blaga o milosc ,czasami manipulacyjnie,jest naiwny,czesto dziecinny - to sa zwyrodnienia na psychice ktore maja miejscew jego zyciu i z tego tytulu cale cierpienie. Tu nie nie madrosica jest powiedziec 'Jestes dziecinny ,wez sie w garsc!, ile tak mozna!' ,sa to odzywki ignoranckiego otoczenia czesto plytko myslacego bez jasnosci danego problemu.To zadna terapia, to antyterapia ktora stosuja czetso czlonkowie rodziny neurotyka tak ze biedak ucieka na forum wyplakac sie z tego braku zrozumienia i natyka na inne zwyrodnienie w postaci gabriela ktory rzuca mu identyczny tekst jaki uslyszał przed chwila od ojca czy starszej siostry.
Neurotyk sam musi uswiadmosci w sobie te zwyrodnienia ,by moc z nimi walczyc ,a inni maja mu w tym pomoc ,przez rozmowe ,tlumaczneie mechanizmow ,naprowadzanie na problem ,jednym swloem sokratejska rozmowa ,instrument pomocy zbyt skaplikowany dla pewnych narwanych debili aby mogli nim sie poslugiwac.Ty Ester wychowana na funadmentahc psychoanalizy i prostym schemacie 'trudne prawdy-odrzucanie, trudne prawdy odrzucanie itd itd.." [prawie jak ping pong] niezrozumie ze istnieje drugie dno.
Zreszta nie mamz amiaru pisac dalej ..glupota niektoych jest niereformowalna,ale jedno dodam; Ester , nikt inny ale tobie sie udalo zniechecic mnie do studiow psychologicznych/psychiatrtycznych/psychoterapeutycznych ..jesli po 5 latach nauki a teraz stazu tyle cie nauczyli co prezentujes zna forum to ja dziekuje ,nie dla mnie takie zabawy.
gavril princip

przez Pstryk 16 paź 2008, 10:11
gavril princip nie szablonuj się ;)
Pstryk

przez gavril princip 16 paź 2008, 20:04
wlasnie zauwazylem ze juz sie powtarzam,
gavril princip

przez ESTER 16 paź 2008, 21:42
gavril princip napisał(a):"namiestniku nie wiem naprawde, ale chyba przesadzasz pisząc , ze Gabriel rzuca błotem.Te jego "niemiłe" posty zawierają czasem niemiłą prawdę, trafne uwagi które dla co poniektórych tutaj są trudne do przyjęcia więc odrzucane i traktowane jak atak z jego strony."
bzdury piszesz

neurotyk jest niodojrzaly ,blaga o milosc ,czasami manipulacyjnie,jest naiwny,czesto dziecinny - to sa zwyrodnienia na psychice ktore maja miejscew jego zyciu i z tego tytulu cale cierpienie. Tu nie nie madrosica jest powiedziec 'Jestes dziecinny ,wez sie w garsc!, ile tak mozna!' ,sa to odzywki ignoranckiego otoczenia czesto plytko myslacego bez jasnosci danego problemu.To zadna terapia, to antyterapia ktora stosuja czetso czlonkowie rodziny neurotyka tak ze biedak ucieka na forum wyplakac sie z tego braku zrozumienia i natyka na inne zwyrodnienie w postaci gabriela ktory rzuca mu identyczny tekst jaki uslyszał przed chwila od ojca czy starszej siostry.
Neurotyk sam musi uswiadmosci w sobie te zwyrodnienia ,by moc z nimi walczyc ,a inni maja mu w tym pomoc ,przez rozmowe ,tlumaczneie mechanizmow ,naprowadzanie na problem ,jednym swloem sokratejska rozmowa ,instrument pomocy zbyt skaplikowany dla pewnych narwanych debili aby mogli nim sie poslugiwac.Ty Ester wychowana na funadmentahc psychoanalizy i prostym schemacie 'trudne prawdy-odrzucanie, trudne prawdy odrzucanie itd itd.." [prawie jak ping pong] niezrozumie ze istnieje drugie dno.
Zreszta nie mamz amiaru pisac dalej ..glupota niektoych jest niereformowalna,ale jedno dodam; Ester , nikt inny ale tobie sie udalo zniechecic mnie do studiow psychologicznych/psychiatrtycznych/psychoterapeutycznych ..jesli po 5 latach nauki a teraz stazu tyle cie nauczyli co prezentujes zna forum to ja dziekuje ,nie dla mnie takie zabawy.

Gavril no dobra już niech Ci będzie.Ja pisze głupoty a Ty same mądrości !
I co lepiej się czujesz ?
Co do studiów to myśle , że powinieneś jednak spróbować, może Ciebie więcej nauczą.... :lol:
Jednak najpierw radzę byś zrobił coś z tą swoją frustracją która Cię dusi i której wyrazem jest to wszystko co piszesz w swoich postach tutaj na forum. Gavril co Ciebie tak naprawdę frustruje, co tak boli, do kogo i o co masz pretensje, żal ?Bo dostrzegłam , że przenosisz to na forum. Odpowiedz sobie sam na to pytanie....Wiesz od frustracji do agresji tylko krok więc dobrze by było gdybyś naprawdę coś z tym zrobił.
Pozatym dlaczego nie używasz nigdy emotikonów w swoich postach ? To może świadczyć o chłodzie emocjonalnym lub o tym , że jest to tylko poza bo tak naprawdę boisz się pokazać , że jesteś ciepłym i wrażliwym człowiekiem . ;)
ESTER

przez gavril princip 16 paź 2008, 22:33
hehehe...Ester,moze nie zuwazylas ale poslugujes zsie psychologiczno-analitycznymi schematami do okreslania ludzi,w tym nie ma jz zadnej spychologi tylko operowanie wyuczonymi szablonami.Pozatym, to takie domorosle wyciagac wnioski z brakow emotow w moich postach.Nie uzywam emotow bo sa mi niepotrzebne,z deka dziecinneTo ze jestem wrazliwym i cieplym czlowiekiem to przymioty ktore nie ukrywam ani przed soba ani przed innymi,i wrecz przeciwnie przez swoja wrazliwosc sie oburzam na twoje posty,poniwaz zdaje sobie sprawe ze swoim prostackim podejsciem jestes wtsanie jako treapeutka skrzywdzic ludzi.O nie jednym takim terapeucie slysalem dlatego znam konsekwecje uczestnicwta w takim srodowisko prze ztakich ludzi jak ty. I z stad moja frustracja,bo tego zmienic nie moge,zrestza przy wysokim stopniu zadufania w sobie smaej nikt ci nie przemowi do rozsradku.Zbyt proste co ?za proste i prawdziwie zebys mogla strawic to co napisalem.Ale to samo bedziesz robic z pacjentami.
nie musisz przyznawac mi racji ze piszes zglupoty bo t owiem i zadna nowosc. Jak mala dziewcyznka takie potakiwanie.Twoja opinia mnie nie obchodzi.

hehe,no etser,po twoim 'ofensywnym' poscie widze ze sie zdenerwowalas ,tylko zastanwia mnie ktore zdanie tak cie wyprowadzilo z rownowagi,moze zadne zdanie a prosta prawda ktora teraz wedlug twoje schematu odruzcasz bo jest zbyt ciezka abys mogla ja przyjac do wiadomosci. hehe twoj piekny shemat myslowy ester.
gavril princip

przez ESTER 16 paź 2008, 22:48
Gavril a ile Ty masz lat ?

---- EDIT ----

Ja się nie zdenerwowałam a poprostu zignorowałam to co napisałeś, skupiłam się nie na treści a na ukrytym między wierszami przekazem.
ESTER

przez gavril princip 17 paź 2008, 00:23
20,co to ma do rzeczy?
wielu psychoanalitykow podejmujac na pierwszy plan podsiwadomosc i nieswiadomosc mimowoli skresla istnienie swiadomosci. W kregacjh tego forum podczas dysput schmeaty psychonaalityczne staly sie metoda retoryczna na zmieszanie przeciwnika z blotem.
gavril princip

Sortuj wg