Pogadanki...

Hasiok.

Re: Pogadanki...

przez namiestnik 25 paź 2008, 15:03
Poza tym muszę Ci powiedzieć Gabriel, że mógłbyś się stosować do zasad dobrego wychowania. Przydałoby się trochę. Jak nie umiesz to przynajmniej poudawaj - tak jak zawsze udajesz kogoś innego niż jesteś.

Poza tym odczep się ode mnie - bo mnie już Twoje niegrzeczne (pisząc delikatnie) wypowiedzi bardzo wkurzają!

przez gabriel 25 paź 2008, 15:05
To wynik czytania bzdur jakie wypisujesz jak Ci się te spięcia robią.

Jedyne bzdury, które mam nieprzyjemność czytać to twoje posty.
Powiem ironicznie - wyczytałeś to z z opakowania papieru toaletowego

Ironia do dupy.

---- EDIT ----

Poza tym odczep się ode mnie - bo mnie już Twoje niegrzeczne (pisząc delikatnie) wypowiedzi bardzo wkurzają!

To ty się do mnie przyczepiłeś jak rzep i nie chcesz się odczepić. Najpierw mnie atakujesz(nieudolnie) a potem płaczesz i skomlesz, żebym się od ciebie odczepił. Stuknij się w główkę jakimś ciężkim przdmiotem, tom może ci się móżdżek odblokuje. Coraz częściej się zastanawiam czy może czasem nie miałes przeszczepu od jakiegoś zwierzęcia domowego?

przez namiestnik 25 paź 2008, 15:09
Słuchaj - czy mam Ci powiedzieć wyraźniej byś człowieku zrozumiał co do Ciebie piszę? Masz jakieś wielkie kłopoty z rozumowaniem????

Proponuję byś odszczekał swoje posty bo strasznie mnie Twymi kulawymi wnioskami bez logiki wkurzasz. Miałeś lobotomię czy jak?

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez gabriel 25 paź 2008, 15:11
Spokojnie namiestniczku, w takich sytuacjach proponuję 10 głębokich wdechów i wydechów, może jakaś melisa do tego?
Nie chciałem cię wkurzać, sam sobie wyrządzasz krzywdę chłopcze.

przez namiestnik 25 paź 2008, 15:13
To ty się do mnie przyczepiłeś jak rzep i nie chcesz się odczepić. Najpierw mnie atakujesz(nieudolnie) a potem płaczesz i skomlesz, żebym się od ciebie odczepił. Stuknij się w główkę jakimś ciężkim przdmiotem, tom może ci się móżdżek odblokuje. Coraz częściej się zastanawiam czy może czasem nie miałes przeszczepu od jakiegoś zwierzęcia domowego?

Proponuję byś odszczekał to wszystko co napisałeś. Możesz zaczynać już. To już nie jest śmieszne. To co robisz to sk..syństwo. Idź się bawić do swojej piaskownicy bo tu nikt Cię nie lubi.

Jak chcesz to Ciebie stuknę w głowę ciężkim przedmiotem byś się tu więcej nie pojawiał.

przez gabriel 25 paź 2008, 15:13
Proponuję byś odszczekał swoje posty bo strasznie mnie Twymi kulawymi wnioskami bez logiki wkurzasz. Miałeś lobotomię czy jak?

Idź i popłacz w poduszkę albo przytul się do drzewa, podobno pomaga(pozytywna energia).

przez Ridllic 25 paź 2008, 15:14
Panowie bo robi się tu ciśnienie "pincet na sześset" luznijcie trochę :mrgreen:
Ridllic

przez gabriel 25 paź 2008, 15:15
Jak chcesz to Ciebie stuknę w głowę ciężkim przedmiotem byś się tu więcej nie pojawiał.

Uuuuuuu, musiałbyś spore śniadanie zjeść żeby go unieść. Nie płacz już wszystko będzie dobrze.

---- EDIT ----

Peace namiastka

przez linka 25 paź 2008, 15:16
Jak by to powiedział mój znajomy panowie spuśćcie z kija bo wam ciśnienie czaszki rozsadzi :mrgreen:
Albo przemianujmy tytuł posta Gabriel kontra Namiestnik.....albo....Gabriel kontra forum.....albo Gabriel kontra świat :mrgreen:
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez namiestnik 25 paź 2008, 15:17
gabriel napisał(a):Spokojnie namiestniczku, w takich sytuacjach proponuję 10 głębokich wdechów i wydechów, może jakaś melisa do tego?
Nie chciałem cię wkurzać, sam sobie wyrządzasz krzywdę chłopcze.

??? Czy Twój umysł wogóle nie działa? Nie chciałeś mnie wkurzać???

Od....dol się ode mnie i więcej mi się nie pokazuj. Ani nie obrażaj innych użytkowników tego forum. Jesteś irytującym trollem.

Nie będę brał wdechów ani słuchał innych Twoich rad które mogłyby mi pozwolić dłużej słuchać Twojego bluzgania. Jak nie pamiętasz od czego spór się zaczął to odśwież swoją pomięć i poczytaj dawne posty. Przypomnij sobie jak to szkodziłeś innym a ja Tobie zwróciłem na to uwagę.

Jeżeli tak samo zachowujesz się w życiu codziennym w realu to nie dziw się, że wszyscy by chcieli byś już przestał istnieć.

---- EDIT ----

Sorry - ale nie chcę luzowąć. Już luzowaliśmy. Dawaliśmy bardziej i mniej delikatnie dawać znać temu gnojkowi by przestał obrażać innych. I nic. Jest niereformowalny.

To nie forum dla psychopatów.
Może faktycznie na nim mogę być albo ja albo takie coś jak Gabriel.

przez Pstryk 25 paź 2008, 15:19
gabriel napisał(a):
Hmm, co prawda pisałam o głupocie a nie o popełnianiu błędów ale tutaj trochę swoją 'postawą' sam sobie zaprzeczasz... ;)

Czemu zaprzeczam?

W 5 minut odpowiedziałeś na swoje pytanie...

Ehę, w tym temacie nie raportujemy. Przykro mi.
Pstryk

przez gabriel 25 paź 2008, 15:20
Czytałeś co linka radzi? Spuść z kija bo ci czachę rozsadzi.
Jeżeli przed komputerem tak się denerwujesz to na żywca pewnie trzęsiesz się jak galareta.

Zauważ jeszcze, ze nic do ciebie nie miałem doputy nie zacząłeś wypłakiwać mi się na spodnie i mnie podszczypywać...

---- EDIT ----

W 5 minut odpowiedziałeś na swoje pytanie...

Ehę, w tym temacie nie raportujemy. Przykro mi.

Zauważ, że to namiestnik zaatakował mnie z pianą na ustach. Oczywiście to głupstwo też ma swoją przyczynę ;)

---- EDIT ----

Sorry - ale nie chcę luzowąć. Już luzowaliśmy. Dawaliśmy bardziej i mniej delikatnie dawać znać temu gnojkowi by przestał obrażać innych. I nic. Jest niereformowalny.

To nie forum dla psychopatów.
Może faktycznie na nim mogę być albo ja albo takie coś jak Gabriel.

Drzewo nie pomogło? Uspokajająca zieleń i takie tam? Biedactwo...

przez namiestnik 25 paź 2008, 15:24
gabriel napisał(a):

Idź i popłacz w poduszkę albo przytul się do drzewa, podobno pomaga(pozytywna energia).

Skończ z tymi chamskimi odzywkami.

Jak masz jakieś argumenty to stosuj. Ja też mogę napisać byś się już wybudził ze swojej narkotycznej wizji, wrócił z przedszkola do domu, walnął się młotkiem między oczy by zrobić przysługę innym ludziom, albo też mówić Gabriel kretynem, Gabriel półgłówek, Gabriel tępak (to akurat coś w sobie ma). Tylko nic z tego nie wynika. Nie umiesz dyskutować to nie dyskutuj.

---- EDIT ----

gabriel napisał(a):

Uuuuuuu, musiałbyś spore śniadanie zjeść żeby go unieść. Nie płacz już wszystko będzie dobrze.

---- EDIT ----

Peace namiastka

Oczekuję przeprosin

przez linka 25 paź 2008, 15:25
gabriel, to samo radzę Tobie.........
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

Sortuj wg