Pogadanki...

Hasiok.

Re: Pogadanki...

przez Pstryk 10 paź 2008, 10:29
No proszę, jak się ładnie kłócicie w jednym miejscu :P Mam jednak nadzieję, że doprowadzi Was to do jakiegokolwiek konsensusu ;)
Pstryk

przez gabriel 10 paź 2008, 10:34
Wymagać dążenia do porozumienia od katatonika w stuporze to rozbój w biały dzień :shock: :lol:

przez Pstryk 10 paź 2008, 10:47
Eee, nie schlebiaj sobie ;) Już za późno na taki wizerunek - bo w którymś temacie mi się cieplutko na serduszku zrobiło po Twoim poście :D
Pstryk

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez krysiunia 10 paź 2008, 11:10
hej ...zauwazyłam ze nerwuski nie maja co robic i tak sobie dyskutuja na tym forum!!!! :D ale fajnie bo ja sie tez nudze....pozdrawiam :mrgreen:
krysiunia

przez gavril princip 10 paź 2008, 11:30
"Co do gabriela to uważam , ze niepotrzebnie się go tak czepiacie.Ma racje ,niektórym to by dobrze zrobiło jakby porządnie po d.... dostali.Zycie to nie bajka"
Powtarzasz sie głąbiasta.juz raz przepraszalas za takie idiotyzmy.Ludzie maja nerwice dlatego poniewqaz dostali po dupie od zycia i wypadli z tej bajki.Odrynarne metody i rownie plebejskie frazesy gabriela nazywasz 'ostrymi slowami' ktorre jakoby doswiadczaja na terapiach ludzie.Na terapia sa tylko ciezskie prawdy przez ktore trzeba przejsc i przyswoic je a nie inwektywy oraz obelgi w rodzaju "kłamliwa manipulantka".Ty przyszla psychoterapeutka nie potrafisz odrozniac produktu czyjejsz irytacji od dobrej rady.Po paru latach studiow moglabys zauwazyc ze ten palant nie moze pogodzic sie z wlasnymi slabostkami i projektuje ainnych bo tak latwiej mu krytytykwoac znienawidzone przypadlosci nic na wlasnej skorze ,to jest prawdziwe ucieczka ,tchorzostwo i przez to musi cale forum cierpiec przez debilizim gabriela.
Zadziwiasz mnie Ester w swoich wynurzenia, i to coraz bardziej
gavril princip

przez gabriel 10 paź 2008, 12:05
Pokraka próbuje mnie oceniać a żółć wylewa się z niego na każdym kroku.

przez panna_nikt 10 paź 2008, 12:45
Chyba to ty nie wiesz co to jest ciężka depresja... uwarzasz że secjalistwa z wieloletnim starzem nie ma racji?! to ja ci gratuluje inteligencji...

wodny ptak śpi.
kołysząc się na rzece pomiędzy
życiem a śmiercią.

przez linka 10 paź 2008, 12:49
panna_nikt, ja nie wiem jaki jest twój stan, bo każdy ma inny organizm, ale gdy ja miałam choćby stany depresyjne nie byłam w stanie włączyć komputera, nie mogłam skupić się na obejżeniu filmu, nie myśląc o czytaniu czy pisaniu na forum........odżyłam bo po szybkich badaniach zaaplikowano mi fluoksetynę a i tak pierwszy post napisałam tu po tygodniu od zażycia pierwszej tabletki......
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez gabriel 10 paź 2008, 13:16
panna_nikt napisał(a):Chyba to ty nie wiesz co to jest ciężka depresja... uwarzasz że secjalistwa z wieloletnim starzem nie ma racji?! to ja ci gratuluje inteligencji...

No ja niestety nie mogę tego zrobić. Również miewałem stany ciężkiej depresji i z pewnością nie miałem siły na tak żwawe komentarze. To bardzo poważny stan i rzeczywiście zagraża życiu. Nie życzę go tobie.

przez namiestnik 10 paź 2008, 13:50
U każdego depresja przebiega inaczej. A też wiąże się ze stanami manii. Nieczęsto jest tak, że ktoś jest cały czas zupełnie bez sił.

Gabriel - pod tym względem naprawdę robisz dobrą robotę - bo prowokujesz ludzi do bronienia się, do reakcji. Ale niezbyt mądrze, że robisz to na odległość. Bo jak przesadzisz to?

Innymi słowy - bywasz silnie działającym lekiem - ale o ciężkich skutkach ubocznych.

linka - różnie jest. Widzisz - Ty tak ciężko zareagowałaś - a zwykła słaba przecież fluoksetyna już Ci pomogła.

Pozdrawiam wszystkich.

przez gabriel 10 paź 2008, 14:09
Na razie skutków ubocznych nie stwierdzono ;) A co do leku to jest ciągle w fazie badań i nie wiadomo czy takowe wywołuje.

przez namiestnik 10 paź 2008, 14:21
Bardzo lekko do tego podchodzisz - aż kusi mnie przetestować kiedyś na Tobie :)

przez gabriel 10 paź 2008, 14:32
Zabrzmiało jak oświadczyny ;)

przez panna_nikt 10 paź 2008, 15:19
ty masz swoje teorie... ja tez nie mam siły ale zmuszam się rozumiesz?! biore leki. za jakis czas zazynam terapie. ja poprostu nienawidze jak ktos wmawia mi takie rzeczy! całeżycie mi wmawiano.. różne rzeczy, a teraz juz nie wytrzymuje.

wodny ptak śpi.
kołysząc się na rzece pomiędzy
życiem a śmiercią.

Sortuj wg