Jestem zbyt wybredny w sprawach damsko-męskich

Hasiok.

Re: Jestem zbyt wybredny w sprawach damsko-męskich

przez eligojot 30 wrz 2008, 21:11
Ridllic napisał(a): To forum przeglądają osoby które maja zaburzenia przez takich właśnie jak Wy które nie są tak śliczne i piękne i cudowne i w ogóle naj naj naj .....

Czyli jeżeli ta druga osoba powie, że chce z nami być, to przez "grzeczność" albo w trosce o jej zdrowie psychiczne, mamy się jej odwdzięczyć? Jeżeli ona powie "podobasz mi się", to ja też powinienem, jeżeli powie "kocham", to ja "Ja Ciebie też". To dopiero rodzi patologię i zaburzenia. Gdzie jest miejsce na moją satysfakcję, szczęście i spełnienie? Wiadomo jak skończyła Stasia Bozowska.
Bóg zawsze odpowiada na prośby. Czasem jednak odpowiedź brzmi: "Nie".

przez Coltrane 30 wrz 2008, 23:20
To nie dopuszczaj do takich sytuacji, żeby ktoś stawiał cię w takiej sytuacji. Masz już około 25 lat, w sensie "jesteś już dużym chłopcem" :P , więc przewiduj i obserwuj reakcje kobiet. Łatwo zobaczyć tzw "maślane oczy", łatwo zmienić tok rozmowy, łatwo zwiększyć ilość osób w towarzystwie do trzech, co zapobiega wyznaniom uczuć. Obserwuj i zapobiegaj, nie będziesz musiał ani kłamać ani ranić.
Jezus uzdrawia, serio.

przez Spadająca_Gwiazda 01 paź 2008, 01:14
Wiesz co eligojot bez obrazy ale jestes dla mnie przykładem zapatrzonego w siebie egoistycznego chłopca który sam nie wie czego chce wiec szuka sobie dziury w całym.
Zwiążesz się ze starszą kobietą ze strachu póki jesteś piękny i młody? ktoś tu wychwalał twoja szczerość ale czy to nie będzie przypadkiem zakłamanie jak właśnie tak zrobisz?

Ja wymagania zawsze miałam duże w stosunku do drugiej połowy - interesowały mnie podstawowe cechy takie jak czułosć, szacunek i miłość. Ty szukasz wśród piękniejszych od siebie i jeszcze masz im za to za złe.
Czego ty oczekujesz po swoich rozważaniach? że wszyscy ci pogratulują atrakcyjności i że masz w czym wybierać?
Nie podoba mi się twój sposób myślenia i jak tak dalej pójdzie to faktycznie hajtniesz się z byle jaka murzynką w zamian za obywatelstwo a tego chyba byś nie chciał.
Spadam jak liść, spadam niczym gwiazda. Znajdując wiarę podążam tam gdzie Ty..

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Ridllic 01 paź 2008, 03:54
eligojot nie chłopie nie masz być z nią ale człowieku ty w każdym temacie opisujesz jaki to nie jesteś cudny i w ogóle to samo w temacie "dlaczego nie mogę znaleźć dziewczyny/chłopaka" nie wiem czy Cie kreci i jakoś udowadniasz sobie coś przez to ???
"bo to czysty snobizm i narcyzm " większość Twoich postów jest o Twojej atrakcyjności !!

teraz do sedna sprawy nie ruszyło mnie to by w ogóle jeśli nie wczorajsza rozmowa z dziewczyną na czacie która ma naprawdę niska samoocenę oraz depresje z powodu zadufanego w identyczny sposób człowieka jak Ty po przeczytaniu tego dziwnego tematu całkiem się rozkleiła !!!

i uwierz trochę dystansu do siebie i nie wyolbrzymiaj tak w ciągły sposób swojej atrakcyjności bo to subiektywna ocena ludzi podobasz się ok fajnie jestem szczęśliwy z tego powodu wklej fotkę do działu ludzie z forum nawet ci tam posłodzę i pewnie nie jeden/jedna z nas ! i uwierz mi nie jestem zazdrosny bo jestem nie tak piękny i uroczy ale może być! "nie uciekają przede mną na ulicy" jak dla mnie to pisz sobie dalej tylko myśl czasami o użytkownikach którzy naprawdę mają z tym problemy !!!

PS. Pytanie Amy Lee do Ciebie wiesz że Cie lubię :evil: -lico :mrgreen: dlaczego wyrzuciłaś wypowiedzi kilku użytkowników z tego tematu ?? bądźmy demokratyczni dajmy się wszystkim wypowiadać ?

Pozdrawiam i życzę zęby się temat dalej rozwijał !!! Papa kofani :!:
Ridllic

przez eligojot 01 paź 2008, 08:58
Ah, Ridllic, ciekawe tylko po co wstawia się półnagie fotki do "Ludzi z forum"? Co, nie posłodzili, nie powazelinowali i czujesz, że na darmo się tam lansujesz?
To wszystko co masz do pokazania, kawałek odsłoniętego ciała? Hipokryzja.
Bóg zawsze odpowiada na prośby. Czasem jednak odpowiedź brzmi: "Nie".

przez Pstryk 01 paź 2008, 09:15
Osoby, które potrafią jedynie krytykować mają większe problemy ze sobą niż eligojot... To strasznie przykre, że nie potraficie docenić czyjejś szczerości i dostrzec chęci zmian i że przez takie stronnictwo i brak wyrozumiałości trzeba zamykać interesujący temat.
Pstryk

Sortuj wg