Niepotrzebne dyskusje lądują w koszu!

Hasiok.

Re: JAK REAGUJECIE NA STRES??

przez Misiek 04 wrz 2008, 17:52
Polina, Sugerujesz że jestem głupcem ?? :(

przez ESTER 04 wrz 2008, 18:05
Polina czyżbyś miała dzisiaj zły dzień? :lol:
ESTER

przez ESTER 04 wrz 2008, 18:23
Polina napisał(a):
wróbelek Elemelek napisał(a):jak sie jest bardzo głodnym i się nic nie je, to jest cały czas niedobrze i w sumie to masz ochote żygać ale nie ma czym:/ porażka, nieznoszę tego...

Co kto lubi Wróbelku :roll: ja lubię głodować.
Misiek napisał(a):Normalnie.... Trzeba się wyluzować...

"Po czym poznać mędrca od głupca? Mędrzec, kiedy nie ma nic do powiedzenia, po prostu milczy..." :roll:

Misiek napisał(a):sam nie wiem jak

to przestan pieprzyć od rzeczy..

Znalazła się mądra !
Ubiegasz się o stanowisko czarnej owcy tego forum?

Wole posty Miśka nawet jak "piepszy od rzeczy" bo przynajmniej poprawiają mi humor niż Twoje wywody które przypominają teksty starej cioty.....
ESTER

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez wróbelek Elemelek 04 wrz 2008, 20:06
/cenzura/ ESTER wyluzuj, najpierw piszesz "Polina czyżbyś miała dzisiaj zły dzień? :lol: " a później jak Misiek coś dopisał, to nagle jesteś jego wielkim obrońcą... troche to śmieszno-straszne :>
<><><> Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą!! <><><>

...2

przez ESTER 04 wrz 2008, 20:29
"pani psycholog, nie nadaje się pani do tego zawodu, co najwyżej do sprzedawania sznurówek choć i to wątpliwe... :lol: radzę się tak nie unosić, bo dostanie pani wrzodów żołądka... Na mnie terapia wstrząsowa nie działa.. nie ma się co wysilać.. :lol:"

Polino moja droga a kim Ty jesteś , ze pozwalasz sobie na taką ocenę moich kompetencji zawodowych? Znasz się na tym ? O tym czy się nadaję czy nie do tego zawodu może wypowiadać się conajwyżej mój pracodawca lub ewentualnie supervizor.Twoja opinia wogóle mnie nie interesuję i myślę , że reszty na tym forum także.!
ESTER

przez Krasnooka 04 wrz 2008, 20:48
ESTER,a pacjenci-klienci to już nie?;)Bądź osoby,które jeszcze nimi nie są,lecz szukają osoby kompetentnej i znającej się na rzeczy?Zostaw z łaski swojej namiary na siebie,żebym wiedziała kim sobie głowy nie zawracać.Howgh!Co do opinii Poliny,to jest ona akurat jedną z nielicznych osób,której posty tutaj śledzę,więc interesuje mnie ona.Za innych się nie wypowiadaj z łaski swej.
Krasnooka

przez wróbelek Elemelek 04 wrz 2008, 21:00
ESTER, nie chcę być niemiła, ale szukasz dziury w całym... zrozum że czasami ktoś może mieć zły dzień, tak jak Polina, i nie czepiaj sie każdego słówka które napisała... wszczynanie dyskusji które i tak do niczego nie prowadzą to jest jedna z najmniej pożytecznych rzeczy na tym forum... zresztą co do ostatniego zdania Krasnookiej - zgadzam się w zupełności...

przez ESTER 04 wrz 2008, 21:07
OK więc opinia Poliny nie interesuję reszty oprócz Ciebie !
Załozę się , ze należysz do tych pacjentów/klientów którym ZADEN psychoterapeuta nie pasuję i KAZDY jest niekompetentny i nie zna się "na rzeczy".
he,he,he Znamy takich pacjentów....są nawet o nich kawały...... :lol:
ESTER

przez wróbelek Elemelek 04 wrz 2008, 21:15
ESTER napisał(a):Załozę się , ze należysz do tych pacjentów/klientów którym ZADEN psychoterapeuta nie pasuję i KAZDY jest niekompetentny i nie zna się "na rzeczy".
he,he,he Znamy takich pacjentów....są nawet o nich kawały...... :lol:

bardzo śmieszne, haha, chyba zaraz umrę ze śmiechu... :shock: a tak szczerze mówiąc to skad możesz wiedzieć kto jest jakim człowiekiem i co myśli?? nie obrażaj innych... wiem ze twój post był do Krasnookiej, ale nie mogłam się powstrzymać...

...

przez ESTER 04 wrz 2008, 21:26
Jesteś mało bystra Polino !
Ja się nie uśmiechałam ani nie obrażałam.Nie miałam za co.To chyba Misiek powinien się obrazić a nie ja. Czepnełaś się go bez powodu to zareagowałam.
Emotikon z uśmiechem przy moim pierwszym poście do Ciebie to wyraz jedynie sarkazmu z Twoich ciętych uwag bo tak się zachowują tylko "stare cioty" jak mają zły dzień! :lol:
ESTER

przez wróbelek Elemelek 04 wrz 2008, 21:32
Polino, Krasnooka i inni ludziska, błagam nie piszcie tutaj dopki ktoś nie będzie miał czegoś do powiedzenia a propo tematu JAK REAGUJECIE NA STRES??... Dziękuje za uwagę... :>

przez Misiek 04 wrz 2008, 22:25
Chyba nie ma sensu kłucić się... :smile: Ja zażartowałem poprostu, Polina ma zły dzień... i nic się nie stało :smile:

Każdy ma czasem ochote zażartować, jak i każdy może czasem mieć zły dzień...

Dzięki Ester za "wstawiennictwo", sorry Polina za żart ( może nie na miejscu ) W każdym razie nie chciałem nikogo urazić ani zdenerwować... :smile:

przez ESTER 05 wrz 2008, 00:51
Uważasz Polino , ze ja się nie czuję obrażona przez Ciebie? Albo Misiek?
Ja jednak nic nie zgłoszę bo nie jestem "skarżypytą" jak takie dzieci z przedszkola co na skargę do Pani lecą.
ESTER

przez ESTER 05 wrz 2008, 00:57
A tak wogóle to masz w sobie bardzo dużo agresji i skłonności do gwałtownych zachowań.Masz jakieś zaburzenia osobowości to jak na dłoni widać.
ESTER

Sortuj wg