Papież

Hasiok.

Papież

przez Don Pablo 02 kwi 2006, 21:47
Ojcze swiety kocham cie kojarzysz mi sie z moim pieknym dziecinstwem i chwilami kiedy byłem zdrowy a przedewszytkim z dobrociom którom wszytkim przekazywałes (*) :(

przez emiflo 02 kwi 2006, 23:01
ja czuję taką pustkę, bo wiem , że się z Nim nie spotkam w tym życiu. Żałuję też , że nie doceniałam Papieża jak żył, a teraz tak mi Go brakuje...
---Na najważniejszych skrzyżowaniach życiowych nie stoją żadne drogowskazy -----Charles Chaplin
---Sekretem szczęśliwego życia jest wyrozumiałe akceptowanie zmian ----- James Stewart

przez drań 02 kwi 2006, 23:13
Nowłaśnie, ja teraz dopiero doceniam to co robił kiedy żył...
ExModerator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez bibi 02 kwi 2006, 23:55
równiez żałuję że nie brałam pod uwagę Jego słow i lekcji.
W sumie to jest dla mnie ważny , bardzo. ...
dobrze jest, dobrze jest, dobrze jest , DOBRZE JEST!
Nikt nie jest bezużyteczny na świecie, jeśli pomaga w trudnościach komukolwiek innemu.

przez agnes635 03 kwi 2006, 12:03
Wczoraj wieczorem w naszym kosciele przedstawiany był przez młodzież Tryptyk Rzymski-coś pięknego.
W godzinę śmierci Ojca Świętego rozdzwoniły sie dzwony,wszyscy zapalili świece,strasznie się zryczałam.
Bardzo mi GO brakuje...

przez towdy 03 kwi 2006, 18:18
a ja chyba jestem jedną z niewielu osób, która się cieszy, że go nie ma... :twisted: tylko błagam nie napadajcie na mnie :roll: ... mógłbym wytłumaczyć dlaczego ale zajęłoby mi to parę stron... pisząc w jednym zdaniu to jestem antyklerykałem- taki odmieniec i rzadkie zjawisko w naszym katolickim państwie. w słowniku języka polskiego jest dość trafny opis, kim jest antyklerykał. kto jest ciekawy może zajrzeć :) .
Marzenie jedno mam- osiągnąć błogi stan...

przez didado1 03 kwi 2006, 18:23
:twisted: :twisted: :twisted:
Tu nie chodzi o to Towdy że był klerykiem i jakim klerykiem lecz jakim był człowiekiem :twisted: :twisted:
faktycznie nic już lepiej nie pisz na ten temat bo Cię ktoś zlinczuje :twisted: :twisted:

przez towdy 03 kwi 2006, 18:33
ale ja przez to że jestem antyklerykałem wcale nie patrzę na niego tylko przez pryzmat tego że był duchownym. wiem jaka jest przeciętna wiedza katolika na temat Karola Wojtyły i uwierz mi, że na wypracowanie takiego stanowiska jakie mam musiałem przetworzyć trochę informacji i poczytać, również o nim, z wielu obiektywnych i niezależnych źródeł. niestety kiedy człowiek się wysili i bliżej się trochę przypatrzy temu brylantowi, który zaślepia wszystkich wokół swoim blaskiem to dostrzeże wiele mankamentów... i wżyciu by nie przypuszczał, że jest ich tak wiele :roll:

[ Dodano: Pon Kwi 03, 2006 5:37 pm ]
a tak na marginesie, to czemu ty mnie didado jakimś linczem straszysz :shock: ? myślałem że na forum są kulturalni i opanowani ludzie na poziomie z którymi pogadać można na każdy tamat. nie próbuj insynuować że jest inaczej! każdy ma przecież prawo wyrazić swoje zdanie, nie?

przez bibi 03 kwi 2006, 18:50
towdy mam takie pobożne życzenie zeby było tak jak mówisz, że
na forum są kulturalni i opanowani ludzie na poziomie z którymi pogadać można na każdy temat

ja nie mam niz przeciwko tobie :)
dobrze jest, dobrze jest, dobrze jest , DOBRZE JEST!
Nikt nie jest bezużyteczny na świecie, jeśli pomaga w trudnościach komukolwiek innemu.

przez DarkAngel 03 kwi 2006, 19:38
Towdy, każdy ma prawo do wypowiedzenia własnego zdania. W pełni popieram twoje stwierdzenie, że forum jest aby podyskutować.
didado1 co do linczowania, to chyba nie masz zbytnio racjii. Kazdy ma swoja opinie na rózne tematy, jednym one sie podobaja, a drugim nie.....
Obrazek
ExModerator

przez kukubara 03 kwi 2006, 19:58
Zgadzam sie z DA..nie mozna dopuscic do sytuacji w ktorej ktokolwiek z nas bedzie sie czul "zlinczowany" z powodu wlasnego zdania.Otwarte mowienie o swoich pogladach bez wzgledu na poglady wiekszosci zasluguje dla mnie na najwyzszy szacunek...bo wartosciowi sa ludzie ,ktorzy sa na tyle silni aby zyc w zgodzie i prawdzie z wlasnymi pogladami.. :D
Ostatnio edytowano 03 kwi 2006, 20:03 przez kukubara, łącznie edytowano 1 raz

przez didado1 03 kwi 2006, 20:00
no i to jest właśnie moje zdanie na ten temat, aż tak Towdy czujesz się urażony skoro liczyłeś na opanowanie ze strony innych ludzi czemu sam nie jesteś :?:
Przecież z góry liczyłeś się z krytyką :!:
Poruszyłeś dość trudny temat mieszająć wiarę z uczuciami ludzkimi związanymi z czyimś odejściem, z oddejściem kogoś wielkiego dla bardzo wielu milionów, to tak jakby ktoś bliski zmarł Twojemu/Twojej koleżance a TY jej/jemu na to.......a ja chyba jestem jedną z niewielu osób, która się cieszy, że go nie ma...
DarkAngel
popieram...... Kazdy ma swoja opinie na rózne tematy, jednym one sie podobaja, a drugim nie.....
nie musisz popierać mojego zdania wcale nie napisałam tego by ktoś to popierał również napisałam to co o tym myśle :twisted:

[ Dodano: Pon Kwi 03, 2006 19:19 ]
chciałam jeszcze dodać że osoba kulturalna z taktem takiego tematu by nie poruszyła, a napisałam że ktoś Cię zlinczuje a nie ja :!: :!: :!:

przez towdy 03 kwi 2006, 21:19
didado1 napisał(a):aż tak Towdy czujesz się urażony skoro liczyłeś na opanowanie ze strony innych ludzi czemu sam nie jesteś

hmmm, wysuwasz trochę pochopne wnioski didado... nie poczułem się urażony i jestem jak najbardziej opanowany 8)

[ Dodano: Pon Kwi 03, 2006 8:24 pm ]
didado1 napisał(a):to tak jakby ktoś bliski zmarł Twojemu/Twojej koleżance a TY jej/jemu na to.......a ja chyba jestem jedną z niewielu osób, która się cieszy, że go nie ma...

jakoś nie podoba mi sie to porównanie :? ...

[ Dodano: Pon Kwi 03, 2006 8:27 pm ]
didado1 napisał(a):chciałam jeszcze dodać że osoba kulturalna z taktem takiego tematu by nie poruszyła,

naprawdę??? czy to naprawdę było niekulturalne? matko taki nietakt i nie zauważyłem :mrgreen:

[ Dodano: Pon Kwi 03, 2006 8:29 pm ]
didado1 napisał(a):a napisałam że ktoś Cię zlinczuje a nie ja

a czy ja gdzieś stwierdziłem, że chcesz mnie zlinczować?

przez didado1 03 kwi 2006, 22:14
Towdy daruj sobie ale mam inne zmartwienia na głowie i szczerze mówiąc nie chce mi się już z TOBA ROZMAWIAć PRZYNAJMNIEJ NA TEN TEMAT
:(

Sortuj wg