Forum pesymizmu - Nerwica jest uleczalna!!!

Hasiok.

przez daablenart 10 sty 2006, 11:46
jesli mogę cos dodać taki mały przykładzik heheheh. zawsze kiedy wracałem z pracy i byłem juz w tramwaju miałem widok na stare drzewo .
kiedy byłe wystraszony załamany niewiedziałem co mi jest to drzewo mnie przerażało,nawet się go bałem. Ale kiedy miałem swietne dni to samo drzewo wydawało mi się takie piękne ze chciałem je zabrać do domy bo czyłbym się przy nim bezpieczny . TO jak spostrzegamy swiat zależy od naszego nastawienia od tego jak się czujemy i ile dajemy siebie innym a nieskupiamy się na sobie na swoich objawach.Moze to wydwać się smieszne,ale pozytywne nastawienie moze działać wiele dobrego

przez kasiek 10 sty 2006, 11:49
Dzięki Olka.Miłego dnia! :lol: :lol: :lol:

przez Olka 10 sty 2006, 11:51
szukanie pozytywnych stron w tym wszystkim tez jest bardzo wazne:) ja w tej chwili juz podchodze do tego tylko w ten sposób:) - skupiam sie na pozytywach......a jest ich całe mnóstwo:)
"...by czuć upadek z wysoka spaść trzeba. Być na dnie by móc sięgnąć nieba......"

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez ad* 10 sty 2006, 20:48
wiecie co. umówiłam sie do psychiatry.na czwartek. od paru miesięcy nie biorę asentry. boję się jak jasna cholera. najchętniej spałabym do końca świata. alo nigdy nie trzeźwiała :lol:
ad*

przez kasiek 11 sty 2006, 10:25
Ola,,ja dzięki Twoim wczorajszym postom zaczęłam myśleć o pozytywnych stronach tej choroby.A to chyba juz dobry krok.Jak myślisz?Do tej pory tylko sie jej bałam.CiAgle się zastanawiałam czy ludzi czują,ze ze mną jest coś nie tak.A wczoraj sobie powiedziałam.....Noi co z tego niech sobie czują co chca!Moze mi sie uda.....Buziaki :lol:

przez kasiek 16 sty 2006, 18:29
Wiecie dziś jak byłam u psychologa to karytarzu przeczytałam: TEN KTO MA NADZIEJE ZWYCIĘŻA :)

Akcent optymistki.

przez fontana33 16 sty 2006, 19:42
Kochani!
Bardzo się ciesze,że tu jestem.Takie posty,pelne optymizmu i wiary podnoszą mnie na duchu.Zaczęlam leczenie nie dawno,ale wasza strona dodaje mi skrzydel.Od siebie mogę dodać,że wytyczenie sobie celu to klucz do sukcesu w walce z tą chorobą.Dla mnie takim celem jest "inwestowanie" w siebie,np.zaczęlam chodzić na siatkówke.Mam w planach nauke tańca flamenco.Zajęcie umyslu jakąś pasją powoduje cuda.Jestem dobrej myśli i wszystkim wam,życze"niech moc będzie z wami".

przez kasiek 16 sty 2006, 20:25
fontanna 33,ciesze sie ,ze jestes z łodzi.moze sie kiedys spotkamy i powspieramy sie :)

przez DarkAngel 19 sty 2006, 03:07
kasiek napisał(a): " TEN KTO MA NADZIEJE ZWYCIĘŻA" :)

Kasiek, to zdanie jest naprawde budujące.......Powinno zostac naszym motto...
Pozdrawiam :D :D :D
Obrazek
ExModerator

przez bibi 19 sty 2006, 11:21
DA o 2 w nocy --ty- wampir ,dajesz nam nadzieję --spoko!
zdanie faktycznie się na to motto nadaje,
Uwaga !!! akcja chodzenia do psychiatrów i czytania napisów przed ich gabinetami!! tam naprawdę fajne i ciekawe myśli wieszają!
dobrze jest, dobrze jest, dobrze jest , DOBRZE JEST!
Nikt nie jest bezużyteczny na świecie, jeśli pomaga w trudnościach komukolwiek innemu.

przez kasiek 19 sty 2006, 20:47
Ciesze sie ,ze Wam sie podobało to motto! Bibi-a w morde!Może tak musiało byc,moze własnie teraz musisz przeczytać te ksiazke!Nic nie dzieje sie bez przyczyny.Bibi-przeczytaj też sobie Alchemika.Ja go czytałam już 8 razy.Buziaki!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol:

przez bibi 19 sty 2006, 20:51
dziękuje ci bardzo. :D
a o czym ta ksiązka? pierwszy raz słyszę ten tytuł.
dobrze jest, dobrze jest, dobrze jest , DOBRZE JEST!
Nikt nie jest bezużyteczny na świecie, jeśli pomaga w trudnościach komukolwiek innemu.

przez DarkAngel 22 sty 2006, 02:54
Kasiek proponuje Tobie ksiązke o alchemii. Bibi jak będziesz długo ćwiczyć, to może zamienisz ołów w złoto, lub wynajdziesz eliksir nieśmiertelnosci..... ;)

PS. Uwielbiam czytać o alchemii, ale prawde mówiąc nie mam pojęcia o czym jest ta książka polecana przez Kasiek..... :D :D :D
Obrazek
ExModerator

przez innge 22 sty 2006, 08:57
bibi napisał(a):dziękuje ci bardzo. :D
a o czym ta ksiązka? pierwszy raz słyszę ten tytuł.

lekka, niezobowiazujaca... tak jak i inne jego ksiazki ;) dla zrelaksowania w czasie kapieli, dobra do niemyslenia o atakach :D ...ja bym zamiescila na okladce note do lat 15
...a ty... badz... ze mna..., ktory jestes...,
zanim splosze cie mych powiek... zlym... szelestem...

Sortuj wg