Dodatkowe pieniądze!!!!!

Hasiok.

Dodatkowe pieniądze!!!!!

przez KasiaS 20 sie 2008, 20:21
[ link usunięty przez administratora ]

Jeśli ktoś jest zainteresowany to niech wejdzie na link który podałam i zarejestruje się, jak chce cos sobie dorobic na wypełnianiu ankiet. Płacą od 9zł :) Wiem to z od koleżanki która to robi. Teraz jest przerwa, od września maja być ankiety ale zarejestrować można sie juz dziś. Sa to ankiety przygotowane przez socjologów, anonimowe, test wyboru abcd.
To jest to co czesto słyszymy w TV, że wg badań rynku 50% Polaków lubi np. swoja prace :)

Re: Dodatkowe pieniądze!!!!!

przez KasiaS 21 sie 2008, 10:18
Nikt nie jest zainteresowany?

przez samotniczka 21 sie 2008, 11:12
Ha, zarejestrowałabym się ale wątpię czy bezrobotni lękowcy bojący się własnego cienia są wiarygodnym źródlem badań :?

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez KasiaS 21 sie 2008, 11:32
Każdy jest wiarygodny. Zdanie każdego liczy się. Po za tym wszystko jest anonimowe wiec czego sie mozna bac?

przez Anczitka 21 sie 2008, 12:07
ja jestem chetna:) ale to 9 zika to za ankiete, czy jak? te ankety sie drukuje i chodzi po domach??czy wypelnia bezposrednio na stronie?mozesz cos wiecej o tej robotce napisac...dodatkowe pln-y zawsze sie przydadza:)
Anczitka

przez Anczitka 21 sie 2008, 12:29
oka zarejestrowalam sie:) i co teraz musze czekac az na moje konto przysla mi ankiete?
Anczitka

przez KasiaS 21 sie 2008, 12:58
Cena uzależniona jest od rodzaju ankiety.
Na maila przysyłaja zaproszenie do ankiedy oraz cene za wypełnienie jej. Logujesz się na swoje konto na tym portalu i wypełniasz. Nic nie drukujesz nigdzie nie chodzisz tylko zaznaczas przez internet odpowiedzi i wysyłasz. Wraz z wysłaniem zapamiętywany jest wiek i województwo, wiec ankieta jest anonimowa, a pieniadze są. O 9 zł powiedziała mi koleżanka, ale na swoim koncie przeczytałam, że ceny są od 10zł. Dokładnie wszytsko bede wiedziała jak sama zaczne zarabiac, bo zarejestrowałam się tam wczoraj :) ale postanowiłam rozszerzyc działalność.

przez A.M 25 sie 2008, 17:14
Cena uzależniona jest od rodzaju ankiety.
Na maila przysyłaja zaproszenie do ankiedy oraz cene za wypełnienie jej. Logujesz się na swoje konto na tym portalu i wypełniasz. Nic nie drukujesz nigdzie nie chodzisz tylko zaznaczas przez internet odpowiedzi i wysyłasz. Wraz z wysłaniem zapamiętywany jest wiek i województwo, wiec ankieta jest anonimowa, a pieniadze są. O 9 zł powiedziała mi koleżanka, ale na swoim koncie przeczytałam, że ceny są od 10zł. Dokładnie wszytsko bede wiedziała jak sama zaczne zarabiac, bo zarejestrowałam się tam wczoraj :) ale postanowiłam rozszerzyc działalność.

nice try;)
A.M

przez CzarnaZebra 26 sie 2008, 16:36
Nie chcę was martwić ale prawdopodobnie nikt nic na tym nie zarobi. Dawno temu zarejestrowałam się na cenneopinnie, to tak samo działa. Co jakiś czas przychodzi mi ankieta, zaczynam wypełniać i ZAWSZE nie pasuję do profilu - np. w mojej firmie pracuje za mało osób i ankieta się przerywa. Jeszcze nigdy nic nie zarobiłam, a otwieram każdą ankietę jaka przyjdzie. Ale przynajmniej nic się do tego nie dokłada i na pewno się nie straci, więc można się w takie rzeczy bawić jak ktoś lubi.
"Gdy gubię sny, jakby nigdy nie były, wysycha źródło mojej wielkiej siły"
Obrazek

Sortuj wg