kolejkaa

Hasiok.

kolejkaa

przez Dorot 14 sie 2008, 21:20
Witam was

Nie wiem czy dobrze pisze ale chciałabym poznać waszą opinie na ten temat. jakiś czas temu byłam w górach na kolejce na szyndzielni , kolejka gondolowa było gorąco , duszno i nie było czym oddychać gdy wsiedliśmy myslałam że umre i nie dojade zaczeło mi się słabo robić duszno zaczeły mi ręce drętwiec i na góre jak wjechałam byłam do połowy zdrętwiała i ręce mi powykręcało tak że nie umiałam palców odczepić od siebie , kiedy huśtało to myślałam ze nie wyjde z tego cało , strasznie to przeżyłam . Od tamtej pory mam nagłe kołatania serca zawroty głowy duszności nie potrafie wsiąść do windy , nie potrafie być tam gdzie dużo ludzi i jak jest 30 stopni na dworze chce być w cieniu i wentylator na siebie a tak lubie słońce jestem załamana bo chce normalnie funkcjonować a tutaj nie potrafie płakać mi sie chce proszę jeśli możecie doradźcie cokolwiek będe wdzięczna.

pozdrawiam
Pośród Kłopotów znaleźć SENS!!!!

Re: kolejkaa

przez madzia26 15 sie 2008, 14:17
mam podobnie przy upałach i tam gdzie jest dużo ludzi kołatanie serca również...leczysz się??

przez Dorot 15 sie 2008, 14:51
witaj

lecze sie podjełam psychoterapie jakiś czas temu

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez wróbelek Elemelek 15 sie 2008, 15:43
możesz napisać jak wygląda twoja psychotrapia?? ja mam podobny problem i też chce iśc na terapie ale się nie mogę zebrać:/ pomaga ci to jakoś??
<><><> Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą!! <><><>

przez Dorot 15 sie 2008, 16:48
witam

ja dopiero ją zaczełam za chwile ide właśnie na seans , trudno powiedzieć czy narazie mi pomaga powiem jedno że wszystko ze mnie wychodzi te nerwy które drzemią , jest trudno bo to jednak praca nad sobą jest dość duża a im więcej się walczy tym organizm bardziej się buntuje. Powiedz jakie masz objawy podobne do moich , ja czasami mam tak silne że boje się jak wyjde z domu to co będzie , rano wstaje i już mam pytanie co dzisiaj będzie i tak wkólko, a jestem już tym tak zmęczona że lepiej nie mówić i co widze jakiś przebłysk i nadzieje to zaraz coś sie wali. :(

przez wróbelek Elemelek 15 sie 2008, 21:09
było gorąco , duszno i nie było czym oddychać gdy wsiedliśmy myslałam że umre i nie dojade zaczeło mi się słabo robić duszno zaczeły mi ręce drętwiec

oprócz tego też mam cały czas duszności, i kręci mi się w głowie:( jeszcze nie dawno nie miałm aż tak strasznie, ale to co się ostatnio dzieje to porażka:/ nie moge jeździć autobusami wogóle, a jak chodzę po mieście to tylko czekam aż mi się zacznie coś dziać:/ no i zawsze zaczyna... a powiedz mi jeszcze czy ty poszłaś prywatnie na tą terapię?? bo kiedyś taka lekarka mi powiedziała że na skierowanie to się czeka kilka miesięcy na coś takiego:(
<><><> Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą!! <><><>

Sortuj wg