odstawiam leki...

Hasiok.

Re: odstawiam leki...

przez Ridllic 22 paź 2008, 16:43
Ślicznie mówisz kolego do kobiety :!: :!: :!: Administrator lum Moderator chyba zareagują w odpowiedni sposób po raz kolejny bo wydaje mi się że troszeczkę Cie chłopcze ponosi :!: :!: :!:
Ridllic

przez antychemikal 22 paź 2008, 16:48
nie interesuje mnie kto to jest , jest to uzytkownik o nicku ALEKS OLO , ktory mnie tutaj obrazil a ty maly czlowiekczku bez kregoslupa zajmij sie soba i nie bij tutaj piany .

Zreszta pewnie i tak wam podziekuej slicznie za to wasze chore forum bo widze ze tylko tracilem tutaj na was moj cenny czas (moze nie na wszystkich ) ale tracilem .
Ostatnio edytowano 22 paź 2008, 16:55 przez antychemikal, łącznie edytowano 1 raz

Uwazaj na "swoje mysli " one beda "twoimi "slowami , "uwazaj" na slowa bo one beda "twoimi" czynami , "uwazaj" na swoje ........
zbanowany

przez Ridllic 22 paź 2008, 16:54
nadpobudliwe z Ciebie dziecko kolego a piane to bijesz straszna ty , naprawdę piszesz już od rzeczy szukasz kłótni ,zaczepiasz, stajesz się coraz bardziej podrażniony :!: a czy tak naprawdę mały i bez kręgosłupa to raczej błądzisz w swym umyśle i to strasznie :mrgreen:
Ridllic

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez antychemikal 22 paź 2008, 16:57
Ridllic napisał(a):nadpobudliwe z Ciebie dziecko kolego a piane to bijesz straszna ty , naprawdę piszesz już od rzeczy szukasz kłótni ,zaczepiasz, stajesz się coraz bardziej podrażniony :!: a czy tak naprawdę mały i bez kręgosłupa to raczej błądzisz w swym umyśle i to strasznie :mrgreen:

Twoj post tez juz zostal zameldowany , zazcepki i klotni to szukasz juz od wczoraj caly czas ty... i nie pisz prosze wiecej w moim kierunku :]
Ostatnio edytowano 22 paź 2008, 17:04 przez antychemikal, łącznie edytowano 1 raz

Uwazaj na "swoje mysli " one beda "twoimi "slowami , "uwazaj" na slowa bo one beda "twoimi" czynami , "uwazaj" na swoje ........
zbanowany

przez Ridllic 22 paź 2008, 17:02
A gdzie to tak wszystkich meldujesz :?: :mrgreen: uspokój się troszeczkę bo chyba naprawdę masz poważne problemy "nie tędy droga" ten post też raportuj czy jak tam wolisz zamelduj :!: :D

Ja zaczepki chce Ci uświadomić porostu uświadomić że twoja krucjata tutaj jest bezsensowna i nie ma racji istnienia dla ogółu chce Ci pokazać że to tylko Twoja indywidualna sprawa nie każdego kto to czyta :!:
Ridllic

przez ALEKS*OLO 22 paź 2008, 17:28
buhahahahahah HAHAHAHAHAH antek normalnie thx poprawiasz mi humor ahahahah jako chamka ze slaska mam ochote Ci przyfandzolic w ryjek xD hahah co mi zrobisz jak mnie zlapiesz :D ???
"Kobiety i koty zawsze będą robić to, co chcą, a mężczyźni i psy powinni się zrelaksować i powoli oswajać z tą myślą."

"Panować nad sobą to największa władza" - Seneka
ExModerator

przez antychemikal 22 paź 2008, 17:29
Wez sobie lusterko i uswaidom sobie wlasna glupote , ponoc lustro nie zle ja oddaje (nie wiem nie zagladalem ) i nie denerwuj !

zbanowany

przez ALEKS*OLO 22 paź 2008, 17:29
heh dlatego Tqoje lustra w domu wszystkie potluczone buhahahahaha.......
ANTEKKKKKK...
"Kobiety i koty zawsze będą robić to, co chcą, a mężczyźni i psy powinni się zrelaksować i powoli oswajać z tą myślą."

ExModerator

przez antychemikal 22 paź 2008, 17:32
ALEKS*OLO napisał(a):buhahahahahah HAHAHAHAHAH antek normalnie thx poprawiasz mi humor ahahahah jako chamka ze slaska mam ochote Ci przyfandzolic w ryjek xD hahah co mi zrobisz jak mnie zlapiesz :D ???

DNO .. totalne DNO !!! ..dziekuje tym ktorych poznalem , z kotrymi pisalem na priwa , wiecej czasu nie zamierzam tracic (i tak jak grochem o sciane ) ..wpadne od czasu od czasu zoabcze PW ...pisac tuaj juz nie bede , nie ma z kim , chamstwo i obluda !!!!

zbanowany

przez gusia 22 paź 2008, 17:34
Off-top :roll: Prowokujecie siebie nawzajem.Zbędne.
Płyń mój bluesie,płyń...
niebieski kwiat i kolce

przez ALEKS*OLO 22 paź 2008, 17:35
ukamieniowac mnieeeeeeee !!!! CHAMSTWO OBLUDA FARMAKOLOGIA FARMACJA LEKIII ZLUOOOOOOOO ZUOOOOO SZATANI !!!!

HAHHAHAAHAHAH XD Antek nie wqrwiaj sie bo Ci zylka peknie :P

ExModerator

przez shadow_no 22 paź 2008, 18:01
Dość.
Zapraszam do sklepu z odzieżą damską i torebkami.
Założyciel / Administrator

przez Ridllic 22 paź 2008, 22:54
Reaktywacja ale na temat napisze jak to było w moim przypadku przez 7 długich miesiecy miałem do czynienia z wieloma lekami taka kolorowa karuzela kupa kasy w aptekach na początku co wizyta to coś nowego niestety miałem jakieś problemy z przyswojeniem nie których z nich .Chociaż nie miałem zdiagnozowanej depresji dostawałem tez antydepresanty
Zmagałem się z dość zaawansowana nerwicą lękową sam pewnego dnia dostrzegłem że zaczyna mi sie robić apteka w domu po pozostałościach w domu gdybym nie był rozsądny jeszcze mogłem zarobić "w różnego rodzaju forach jest masa ogłoszeń na temat kupie leki antydepresanty psychotropy w wiadomym celu ,ale do sedna sprawy po ok 4 miesiąca trafiłem na bardzo dobrego psychiatrię który po zapoznaniu się przepisał mi dwa leki nie miał chyba wyboru nie było ze mną za dobrze bałem się nawet iść do niego na wizytę był to Cloraxen oraz Citaxin w dość wysokich dawkach nie odczułem żadnej potrzeby brania tych pozostałych efekt uzależnienia był zerowy psychiatra przedstawił mi dwa wyjścia . albo możemy zejść z pozostałych "benzo" w sposób sukcesywny ograniczając dawki co tydzień (co mi polecił) albo mogę zastosować drugi krok ale będzie dla mnie mniej komfortowy i dość uciążliwy ponieważ uważa że jestem już uzależniony . Wybrałem ten drugi sposób powiedział mi ,że robię to na własną odpowiedzialność . bałem się ,że faktycznie bedę odczuwał głód ale całym szczęściem przez dwa tygodnie miedzy wizytami nic takiego nie było po dalszych 3 miesiącach kuracji wyszedłem normalnie do ludzi z uśmiechem na twarzy co do odstawienia leków od niego powiedział mi że jeśli benzo na mnie nie zrobiły wrażenia w sensie głodu to powinienem wybrać co chcę oczywiście wybrałem powtórnie sposób nr 2 od 10 miesięcy nie biorę nic i do tego czasu nie odczuwam żadnego pociągu do tych leków dla mnie indywidualnie leki mi pomogły ale to tylko subiektywne odczucie dla każdego z nas może być inaczej "nie namawiam do walki z lekami lub do walki bez " a za wszystkich którzy podejmą wyzwanie i odstawieniem leków głęboko wierzę i ściskam kciuki "ponieważ to kolejny krok do celu jaką jest wolność" ja go jeszcze nie osiągnąłem ale po tym że mnie postawiły na nogach i dały trochę siły mogę napisać ,że ten etap jakim są leki jest za mną :!: :D
Ostatnio edytowano 22 paź 2008, 22:56 przez shadow_no, łącznie edytowano 1 raz
Powód: W chwili zablokowania tematu Ridllic pisał post. Pozwoliłem sobie go jeszcze dodać.
Ridllic

Sortuj wg