Wydzielony

Hasiok.

przez pierm77 22 gru 2007, 22:45
bethi napisał(a):Zacytowany przez Ciebie samego w poprzednim poście urywek wypowiedzi jak również wypowiedzi innych osób, które w rezultacie musiałam usunąć, ponieważ wszystko co inni powiedzą traktujesz jako zamach na własną osobę i w ten sposób Ty ograniczasz ich prawa nie potrafiąc przyjąć do wiadomości, że ktoś może mieć odmienne zdanie zaczynasz ich obrażać. Osoby zainteresowane wiedzą o kogo chodzi.

ok,w porzadeczku,mniejsza o wiekszosc,mam to w dupie, widocznie tu nie pasuje.Opuszczam to forum, prosze o wykasowanie mojego konta.
zycze sukcesow w walce z nerwica
Z piekła zwanego niebem....
zbanowany

przez IceMan 23 gru 2007, 00:14
pierm77 napisał(a):prosze o wykasowanie mojego konta

Nie ma takiej opcji
pierm77 napisał(a):zycze sukcesow w walce z nerwica

wzajemnie :smile:
Przyjaciel forum

przez pierm77 23 gru 2007, 00:35
IceMan napisał(a):
pierm77 napisał(a):prosze o wykasowanie mojego konta

Nie ma takiej opcji
pierm77 napisał(a):zycze sukcesow w walce z nerwica

wzajemnie :smile:

nic sie nie martw tego forum nie wylacze..oczym pisze wiedza tylko ci co maja wiedziec. Nie z twojego powodu poprostu szanuje Tomka i tyle powodzenia i juz mnie tu nie ma. Ale nie przeginajcie z jajami ze mnie bo w koncu jestem neurotykiem moge sie rozmyslic :twisted:
zbanowany

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez IceMan 23 gru 2007, 01:44
pierm77 napisał(a):Ale nie przeginajcie z jajami ze mnie bo w koncu jestem neurotykiem moge sie rozmyslic

Lepiej bądź stanowczy w swoich postanowieniach :twisted:
Przyjaciel forum

przez pierm77 05 mar 2008, 19:26
nie wiem co wam napisac szkoda ze forum pada. Ja choc z ptsd zyje na maksa chyba to najlepszy czas w moim zyciu.Tak wiem wszystko ma swoj koniec dlatego dalej walcze z ta choroba choc nawet na tym foum byli ludzie ktorzy starali sie te moja walke zgnoic. Nie nie odpowiem na zadne pytanie w stylu "wytlumacz kto i co" bo mam to w dupie to co mnie interesuje to jak wyjsc z ptsd i podzielic sie ta wiedza z tym ktorzy tez cierpia a reszte mam w D.... e.
zbanowany

przez IceMan 05 mar 2008, 19:58
Forum się trzyma bardzo dobrze. Jeżeli chodzi o tematy na kwestie PTSD to nikt ci nie przeszkadza jednak mam spore wątpliwości czy bardziej w tym poście chodziło o PTSD czy o tych którzy rzekomo starali się zgnoić twoją walkę. Zdecyduj się lepiej, raczej tu ludzie wolą dyskusję na temat a nie międzysłowne przepychanki. Tak więc zapraszam do owocnej dyskusji i bez urazy.
Przyjaciel forum

przez Pstryk 05 mar 2008, 20:32
Przyglądam się od dłuższego czasu tej wymianie zdań i niestety tracę nadzieję na kompromis dlatego usuwam wątek.
pierm77, nie neguję Twoich zasług w tworzenie forum jednak nie uważasz, że to nie wystarczy, aby się nad Tobą użalać :?: Długo próbowałam do Ciebie dotrzeć i Tobie pomóc jednak Ty jesteś zbyt zapatrzony w siebie aby to dotrzeć i chcę abyś wiedział, że przykro mi z powodu niesprawiedliwego zaszufladkowania mojej osoby przez Ciebie :? I tak życzę Ci dobrze ale proszę, nie wymagaj szacunku za sam fakt, że istniejesz od wszystkich. To chyba nie fer.
Pstryk

Sortuj wg