Raz tak,raz tak a człowiek jak wrak

Hasiok.

Raz tak,raz tak a człowiek jak wrak

przez Moniczka 15 mar 2006, 14:56
Wczoraj sie chwalilam,ze lepiej?Ano,dzis tez lepiej-tzn.utrzymuje sie wczorajszy nastroj spokoju ale zauwazylam u siebie strasznie niski puls-tylko 50.Matko!Ja zawsze mam okolo 90-100 a tu dzis takie tetno...Natychmiast wrocila mi trzesawka i niepokoj a gardlo jest scisniete.Czy ja umieram,czy cos z moim sercem,czy z krazeniem?Jak mozna funkcjonowac z takim pulsem.Nie znosze tej swojej nerwicy,tego podejscia do swiata-przez to niczym sie nie moge cieszyc.Przez organizm wszystko ma gorzki smak,niczym nie jest sie czlowiekowi dane cieszyc...
Moniczka

przez roccola 15 mar 2006, 15:23
Moniczko czesto czytam Twoje posty i zrobiłaś ogromny postep. Moze Ty tego nie zauwazasz ale wiesz mi wiele osiągasz i wciąż idziesz do przodu. Mówisz ze taki puls byl niski po przebudzeniu. Rano taki niski puls to norma ...ja nosilam holter nad ranem ok 05.00 zanotowal on u mnie puls 30 a w trakcie intensywnej pracy w dzien do 140 wiec sama widzisz ze ta granica jest plynna

przez LINA 15 mar 2006, 16:27
Witaj Moniczko.
Proponuje jedno rozwiązanie:
nie zwracaj uwagi na ten puls- po prostu nie mierz go sobie.
Tak samo jest z ciśnieniem. ZOBACZYSZ ŻE TO CI DODRZE ZROBI.
Ja na początku choroby też się we wszystko wkręcałam, ale teraz już tego nie robię. Nie mam w domu ciśnieniomierza i jest ok.
Pozdrawiam

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez drań 15 mar 2006, 16:39
Moze jutro nam napiszesz (oczywiście zakładając nowy temat) co robiłaś i tak codziennie.Prosze Cie nie tworz nowych tematów bo sie robi coraz większy burdel.Nastepnym razem już nie będe prosił.
Pozdrawiam
ExModerator

Sortuj wg