ANKIETA Odbanujcie Ananada22

Hasiok.

Kto jest za a kto przeciw odbanowaniu Ananda22

Odbanować!
5
42%

Ni pytki!
7
58%

Liczba głosów : 12

ANKIETA Odbanujcie Ananada22

przez Tromgenn 28 lut 2008, 20:14
Kto jest za? :D
Ostatnio edytowano 29 lut 2008, 01:58 przez Tromgenn, łącznie edytowano 2 razy

przez IceMan 28 lut 2008, 23:00
Za dużo zamieszania robił, za dużo ludzi wkurzał, niektórzy brali do siebie jego wywody i to za bardzo, po co on tu? Nie za nudno wam? :lol:
Tromgenn napisał(a):Kto jest za?

A jak już padło to pytanie to powinno paść jeszcze: Kto jest przeciw?
Przyjaciel forum

przez IceMan 28 lut 2008, 23:20
Nie na forum o nerwicy - no właśnie... facet powinien przyhamować i wiedzieć gdzie co pisze. Oprócz sztywnego regulaminu są jeszcze jakieś inne normy. A to (może dam przejaskrawiony przykład ale mniej więcej tak to widzę) jakby skin zaczął pisać na forum metali i zaczął ich przekonywać do swoich racji :P A użytkowników drażniło że praktycznie każdy temat sprowadzał do jednej kwestii - niestety tak było. Było przy tym nawet i zabawnie ale nie dla każdego. A to forum ma inny cel, niestety to Hydepark nie jest tylko forum tematyczne. Tak źle i tak niedobrze bo niestety w tej kwestii wszystkich się nie usatysfakcjonuje, jednak myślę, że decyzja została już podjęta.
Przyjaciel forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Zagubiony148 28 lut 2008, 23:49
Mysle ze decyzja zostala podjeta zbyt szybko... fakt ze narobil w swoim czasie troche balaganu, ale powinno mu sie dac druga szanse. Jednak Ice Man zaznaczyl ze decyzja juz zapadla, wiec...
Po co nosić maskę, gdy nie ma się już twarzy?
Emil Cioran

Bo jest to znakomitym mężom nie honor, jak niewolnikom ślęczeć godzinami przy obliczeniach.
Gottfried Wilhelm Leibniz

przez Tromgenn 29 lut 2008, 01:55
Hmm widze ze już po ptokach. Ale na forum nerwicowców nie powinno być tylko mizianie się po główkach. Czasem trzeba ludzmi potrząsnąć :D

przez scrat 29 lut 2008, 02:17
Nie należał mu się ban.
Przyjaciel forum

przez smutna48 29 lut 2008, 11:31
ja uwazam ze strasznie duzo zamętu wprowadził na forum kazdą romowe sprowadzał do tego samego - sex itp pusząc się i chwalac jaki to on super gośćiu jest denerwowało to czasami dowartościowywał się albo sam chciał udowodic komuś ze jest od niego lepszy itp. nie zdziwiła bym sie gbyby anand22 okazal się najnormlanieszy z wyglądu albo poniżej przeciętnej ... :roll: a ban czy ja wiem jesli dostawał upomnienia, łamal regulamin forum, jest b konfliktowym człowiekiem moze bez niego będzie tu spokojniej on jest troche niereformowalny :roll: W sumie to bałam sie że kiedyś wyżadzi komus krzywde swoim postępowaniem i gadaniem i chyba lepiej że go nie ma .... :?:

przez Gods Top 10 29 lut 2008, 11:55
Tromgenn napisał(a):Czasem trzeba ludzmi potrząsnąć :D

Zgoda, pod warunkiem, gdy wstrząs jest "na miejscu", gdy jest dokonywany z wyczuciem. Inaczej można dostać kopa w <cztery litery>.
Anand w swoim ostatnich odpowiedziach przekroczył wszelkie granice. Dlatego nie powinna dziwić reakcja Forumowiczów i Administracji.

Poza tym, czy ta ankieta ma sens ? Czy ktoś pytał Administrację i Moderatoroów czy zniosą bana, jeśliby większość głosów była w obronie Ananda ?
"Każdy głupiec umie rozbić szybę, ale tylko niewielu potrafi ją wstawić."
W. Wharton "Stado"

przez jaaa 29 lut 2008, 13:55
a co to znaczy ni pytki? :roll:

zgadzam sie zwiekszoscia forumowiczow to jest forum o nerwicy a anand poprostu przesadzal

przez pyzia1 29 lut 2008, 14:11
smutna48 napisał(a):ja uwazam ze strasznie duzo zamętu wprowadził na forum kazdą romowe sprowadzał do tego samego - sex itp pusząc się i chwalac jaki to on super gośćiu jest denerwowało to czasami dowartościowywał się albo sam chciał udowodic komuś ze jest od niego lepszy itp.

Mnie to jego puszenie się i wypisywanie swoich teorii w punktach bawiło. Na początku się wkurzałam ale potem patrzyłam na niego z przymrużeniem oka bo inaczej chyba się nie da ;)
Wszelkie przywiązanie jest koniec końców źródłem bólu.Szczęśliwi,którzy obywają się bez niego.Samotny nie opłakuje nikogo,nikt też nie płacze nad nim.Niech ten,kto nie chce cierpieć,kto czuje trwogę przed zgryzotą,uwalnia się od ludzi.

przez Tromgenn 29 lut 2008, 14:28
God's Top 10 napisał(a):Anand w swoim ostatnich odpowiedziach przekroczył wszelkie granice.

No fakt troszku pojechał. Ale gorszy dzień może miał. Ej no... 8)

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 1:29 pm ]
jaaa napisał(a):a co to znaczy ni pytki? :roll:

"Nie ma mowy"

przez samotniczka 29 lut 2008, 16:00
.......... napisał(a):Opisywał on rzeczywistość taką jaka jest

Głównie to obrażał normalne kobiety (w tym mnie) i wrzucał je do jednego worka razem z kobietami wiadomo jakiego pokroju, sprowadzajac je do funkcji maszyny do zaspokajania męskiej chuci! Między innymi przez jego "genialne" wypowiedzi przestałam odwiedzać to forum, jedyne źródło ukojenia w chwilach permanentnego świrowania, choć jak znam życie, znów pojawi się tu pod innym nickiem, jak już to miało miejsce w innym znanym przypadku niejakiego Chemicznego.
Ostatnio edytowano 10 wrz 2010, 00:50 przez GreenEye, łącznie edytowano 1 raz
Powód: Usunięcie nicku z cytowanego postu na prośbę użytkownika.

przez Amy Lee 29 lut 2008, 16:43
IceMan napisał(a):A to (może dam przejaskrawiony przykład ale mniej więcej tak to widzę) jakby skin zaczął pisać na forum metali i zaczął ich przekonywać do swoich racji :P

Jak to pewni oiowcy (taki skinowaty podtyp punków) w tramwaju śpiewali:
"Tu nie chodzi o nazizm, pacyfisto,
tylko o to, żeby komuś dać w ryja.
Oi! Oi! Oi!"

(Wybaczcie ciężką dygresję...)

God's Top 10 napisał(a):
Tromgenn napisał(a):Czasem trzeba ludzmi potrząsnąć :D

Zgoda, pod warunkiem, gdy wstrząs jest "na miejscu", gdy jest dokonywany z wyczuciem. Inaczej można dostać kopa w <cztery litery>.
Anand w swoim ostatnich odpowiedziach przekroczył wszelkie granice. Dlatego nie powinna dziwić reakcja Forumowiczów i Administracji.

Dostawałam wiadomości na PM, bo użytkownicy czuli się atakowani i niesprawiedliwie oceniani. Teraz podam trzy przykłady (sparafrazowane) tematów rozmowy i "odpowiedzi" ananda. Pisze w cudzysłowie, bo nikt nie prosił o taki komentarz.

Temat: "Dlaczego można być wdzięcznym za depresję?"
"Odpowiedź" ananda: Bo się ma mało problemów, obowiązków i dużo czasu dla siebie.

Temat: "Co by było, gdybym przestała go kochać?" (nerwica natręctw)
"Odpowiedź" ananda: Nie dojrzałaś do związków, skoro chcesz iść do łóżka z każdym przystojniakiem na ulicy.

Temat: "Moja 12-letnia koleżanka została wykorzystana przez pedofila." (PDST)
"Odpowiedź" ananda: Niektóre nastolatki lubią starszych chłopaków.

Mówienie ludziom, żeby zmienili trochę podejście do życia, wzięli się za siebie i.t.d. jest potrzebne, ale wtrącanie się do rozmów ludzi, których problemów się nie rozumie i nie respektuje i obrażanie ich swoimi teoriami jest nie do przyjęcia.

God's Top 10 napisał(a):Poza tym, czy ta ankieta ma sens ? Czy ktoś pytał Administrację i Moderatoroów czy zniosą bana, jeśliby większość głosów była w obronie Ananda ?

Bana może dać/znieść tylko Administracja.
Moderatorzy mogą tylko wskazać, czy ktoś uprzykrza innym użytkownikom korzystanie z forum.
Petycje użytkowników są brane pod uwagę, o ile możliwości techniczne forum na to pozwalają, nieoficjalne referenda nie mają mocy stanowiącej.
Ogólnie demokracja jest niekompatybilna z systemem phpBB ;)

A tak zupełnie na serio, wiem że niektórzy potrzebują osoby do pokłócenia się albo pośmiania, ale nie kosztem organizacji forum (dyskusja na jeden temat w każdym jednym wątku) i innych użytkowników (poprzez brak szacunku i niezrozumienie).
Amy Lee

Sortuj wg