wydzielone

Hasiok.

przez pikpokis 24 lut 2008, 14:52
anand przeczytaj sobie od poczatku ten temat, przebrnij przez 82 strony a wtedy zrozumiesz o co chodzi!

przez apsik84 24 lut 2008, 21:19
anand22 odnoszę wrażenie, że nie byłeś nigdy w długoterminowym związku, bądz nigdy nie wykroczyłeś poza fazę zakochania (miłości romantycznej). Otóż w każdym związku (zdrowym, chorym, w małżeństwie itd) jest tak, że oprócz osoby z którą jesteś może Ci się podobać ktoś inny.. to jest normalnie i najzyklejsze w świecie, dlatego że jesteśmy ludzmi! Sztuką jest to, aby wszelkiego rodzaju pokusy potrafić zwyciężyć... bo miłość to nie uczucie i pociąg fizyczny tylko racjonalna decyzja oraz umiejętność bycia z kimś, co nie znaczy, że uczucia się nie pojawiają - one towarzyszą miłości... Dobrze jest mieć tego śwadomość, by w momencie kiedy taka pokusa przyjdzie nie przeżyć szoku i nie twierdzić, że już się przestało kochać! Piko ma racje... przebrnij przez wszystkie strony tego wątku a zrozumiesz w czym tkwi problem.
Piko to, że w ciągu 7 godzin bycia z ukochanym, zaczniesz czytać sobie książkę itd nie będzie znaczyć, że go olewasz, nie kochasz itd... to jest czasem potrzebne, więc jeśli masz na coś takiego ochotę to to zrób, może rzeczywiście ograniczy to trochę twoje natręctwa:)

pozdrawiam wszystkich!

przez cicha 24 lut 2008, 22:11
anand22 na prawdę mam wrażenie że nawet nie wiesz o co chodzi i mówisz takie rzeczy. Zgadzam sie z Piko i Apsik, Najpierw przeczytaj te 82 strony a potem komentuj!!
W tym rzecz, że ja się BOJE tego, ze ktoś mi się może spodobać, nie chcę tego!! Piko mamy podobnie, tez się boje, że jak spotkam tego chłopaka który bardzo dawno dawno temu mi sie podobał to ze znow mi sie spodoba. Bardzo koocham swojego ukochanego i nie chce zeby ktoś inny mi się podobał.!!

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez pikpokis 25 lut 2008, 21:10
Zaraz anand zobacze czego ty sie boisz i napisze odpowiedni komentarz ;/

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 8:22 pm ]
Anand myslisz ze jestes pępkiem swiata? Przeczytajcie sobie jego posty;/ Masz satysfakcje ze starasz sie byc inteligencikiem z narcystyczno chamskimi poglądami????!!!!!!

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 8:28 pm ]
Aga napisalas swieta prawde ze przez ten brak pewnosci siebie wątpimy w nasze wybory..... docierasz kochana do źródla :) dziekuje ze nam o tym piszesz, sciskam was wszystkie! ide sie zrelaksowac bo ktos tu mnie wkurzyl....

przez Izichristina 25 lut 2008, 21:41
Kolejne "dziecko neostrady" dorwało się do jakiegoś forum. Jeśli Anand22 Was drażni to poprostu go olejcie:)) Nie warto karmić trolla :P

przez pikpokis 25 lut 2008, 22:01
Masz racje:) niech nasz RICZI RICZ idze budowac swoje imperium poza komputerem

przez Amy Lee 26 lut 2008, 00:46
anand22 napisał(a):Dla mnie to jest kpina, jeśli boicie się (...)

Jakbyś nie zauważył, trafiłeś na forum dla osób z nerwicą. Osoby z nerwicą mogą mieć obawy o wiele bardziej niedorzeczne, niż to, że mogą nagle oddalić się od ukochanej osoby. Już dawno zauważyłam, że w tym temacie grupka bardziej zżytych ze sobą użytkowników prowadzi ciągłą dyskusję. Ty się w to wpirzyłeś z butami, tak jakby ktoś wymyślił sobie kolejny problem, na który tylko ty znasz rozwiązanie.
Proponuję ci zarejestrowanie się na forum dla samotnych i zakompleksionych, gdzie będziesz mógł brylować jako autorytet i może kogoś przekonasz do zmiany podejścia do życia. Widać, że nie rozumiesz osób z nerwicą, więc twoje starania, żeby w każdym temacie napisać im coś na przekór raczej nie świadczą o dobrych chęciach. Tak bardzo zależy ci na tym, żeby wszyscy żyli w udanych związkach i nikt nie spał sam? Może lepiej skupisz się na sobie zamiast ciągle nieproszony robić komuś analizę życia, związków i próbować wszystkich zmienić na siłę. Wtrącanie się w każdy temat i sprowadzanie go do tego samego jest nudne, niemiłe i uprzykrza korzystanie z forum.

----------------------------koniec-----wtrącenia---------------------------------

Kontynuujcie oryginalny temat.
Amy Lee

przez pikpokis 27 lut 2008, 19:09
Co TY BREDZISZ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!?????????????????????

wszystkich tylko bys pakowal do lozka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 6:10 pm ]
Moze Ty lądujesz z wszystkimi panienkami w lozku ale nam tego nie wmawiaj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Sortuj wg