...

Hasiok.

przez jaaa 12 lut 2008, 00:53
bardzo duzo racji bethi

ja kompletnie nie intersuje sie sexem co wynika z mojej nerwicy nie wiem jak wyjsc z tego

przez Gods Top 10 12 lut 2008, 01:18
bethi, nie jestem doskonały, nawet nie chcę być.
"Każdy głupiec umie rozbić szybę, ale tylko niewielu potrafi ją wstawić."
W. Wharton "Stado"

przez Hetna 12 lut 2008, 01:32
quote="anand22"]
A czemu byś go miała nie mieć? Chętnych przecież nie brakuje .[/quote]

Anand22 - nie chodzi o to, żeby iść z każdym do łóżka kto ci wpadnie w ręce, bo taki sex nie ma smaku. Wierzę w miłość i związki co nie wyklucza przygód ale to nie może być zwykłe królicze walenie się, bo to jest puste i nudne. To tak jakby iść do łóżka z opalonym mięśniakiem, który ma IQ -20. Co z tego, że fajne ciało jak w głowie słychać dwie puste obijające się o siebie kuleczki...

Co za kobieta Very Happy Nie dałabyś się skolonować lub czy nie zechciałabyś zostać wzorem do naśladowania dla innych kobiet ? Mr. Green

Ale ja znam nie jedną kobietę, która też kocha sex. Należę do osób, które mają duże potrzeby seksualne i uwierz mi, że nie jestem wyjątkiem!!! I dodam, że się tego nie wstydzę. Sfera seksualna to jedna z ważniejszych sfer człowieka. Oprócz wielkiej przyjemności i doznań sex pozwala mi co raz bardziej poznać siebie!
biegnę by uwolnić pajaca!

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Pstryk 12 lut 2008, 17:24
Droga jaaa, sex nie zając - przyjdzie czas i sposobność i będziesz nadrabiać zaległości ;) Jego brak wynika z Twoich problemów ze sobą a nie z powodu jakichkolwiek braków w Twoje osobie:!: Poza tym, sex lepiej smakuje, gdy się go szanuje... ;)

God's Top 10 napisał(a):nie jestem doskonały, nawet nie chcę być.

I za to Cię tak baaaaaaaardzo lubię :P ;)

Hetna napisał(a):nie chodzi o to, żeby iść z każdym do łóżka kto ci wpadnie w ręce, bo taki sex nie ma smaku

Droga Hetno, ale jemu chodzi tylko i wyłącznie o to :lol:

Hetna napisał(a):Należę do osób, które mają duże potrzeby seksualne i uwierz mi, że nie jestem wyjątkiem!!! I dodam, że się tego nie wstydzę.

Zgadza się, nie jesteś :D Większość po prostu się wstydzi :D dlatego niektórzy traktują sex jak przedmiot codziennego użytku a niektórzy jak żart (bez urazy Panowie jw) i mają problem z poważnym potraktowaniem tematu ;)
Pstryk

przez depresyjny86 14 mar 2008, 15:10
a tak z czystego zainteresowania: czy nerwica może powodować jakieś problemy podczas seksu tzn.z orgazmem u kobiet czy z czyms u mężczyzn??
Sorki ze tutaj ale nie wiedziałem w ktorym temacie zadac to pytanie.
:)

przez 1507 14 mar 2008, 15:22
nerwica moze powodować przedewszystkim niechęc do sexu , brak mysli na jego temat, i same zaburzenia np.libido.
Ja co do sexu i nerwicy mam tak że lubie sex ale po mam poczucie winy i nie wiem dlaczego, popadam w dołek czasami trudny do zniesienia, generalnie zawsze kojarzył mi się z czyms zakazanym, niedobrym, nieczystym sam nie wiem jak to okreslic generalnie jest konfikt, chce go ale sie go boję bo...
1507

przez mateuszzzz90 14 mar 2008, 17:11
mi sex sprawia bardzo dużą przyjemność oderwanie sie od wszystkiego i choć na chwilke pozwala mi zapomniec ...ale mam przerwę chyba już pół roczną z powodu braku dziewczyny ehhh...głowni dlatego ze nerwica nie pozwala mi być pewnym siebie:/ wczesniej nigdy nie miłem z tym problemu a teraz myśle ze nie mam szans u partnerki odrazu z miejsca.... potem nie powodzenia z inna i teraz jakos nie probuje:/

przez Pstryk 14 mar 2008, 18:20
Cóż, nerwica najczęściej powoduje osłabienie libido. A zdarza się komuś tracić ochotę już w trakcie? No wiecie - jest przyjemnie, czujesz się podniecony ale nagle tracić jakby uczucia i to co się dzieje staje się obojętne, mechaniczne...
Pstryk

przez depresyjny86 14 mar 2008, 22:30
Tak się pytalem bo.....mam pewne problemy i nie wiem czy one nie wynikają czasem z nerwicy ehhhh,problemy w wyniku których sex moze mi sie teraz kojarzyć z mocnym bólem fizycznym.......ehh jak będe mial odwage to napisze o co chodzi.
:)

przez ulala 14 mar 2008, 23:28
1507 napisał(a):nerwica moze powodować przedewszystkim niechęc do sexu , brak mysli na jego temat, i same zaburzenia np.libido.
Ja co do sexu i nerwicy mam tak że lubie sex ale po mam poczucie winy i nie wiem dlaczego, popadam w dołek czasami trudny do zniesienia, generalnie zawsze kojarzył mi się z czyms zakazanym, niedobrym, nieczystym sam nie wiem jak to okreslic generalnie jest konfikt, chce go ale sie go boję bo...
to samo ,,,eh nie chce sie ranic wiec musze sobie tego odomowic , nie znam takeigo co chcialby sie zwiazac z kobieta i zyc w celibacie
człowiek jest kowalem swojego losu tylko gówno plynie z pradem ....

przez del 15 mar 2008, 15:17
hehe
nieprawidlowsoc w relachach ludzkich jak i damsko meskich a co za tym idzie z seksem...i tu moze byc wszyzstko

za malo seksu
za duze wymagania
konflikt miedzy miloscia fizyczna a psychiczna

to glowna przyczyna nerwica

przeciez to glowne zalozenia Freuda
seksualnosc okresla czowieka

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 2:19 pm ]
jak sie dobrze zastanowic

to na problem z seksem skladaja sie innne problemy
i wszystko sie zazebia

ale ostatecznym powodem nerwicy jest niezaspokojenie popędu

i wszystko by sie zgadzalo
naprwno wiekszsc z nas po dokladnym zastanowieniu potwierdzi ze tuz przed nasileniem lęków wystapilo zalamanie w sferze uczuciowej i seksuanej
del

przez Marcel79 17 mar 2008, 00:03
Święte słowa,seks to dziedzina kluczowa dla większości nerwicowców.

człowiek nerwica napisał(a):mam pewne problemy i nie wiem czy one nie wynikają czasem z nerwicy ehhhh,problemy w wyniku których sex moze mi sie teraz kojarzyć z mocnym bólem fizycznym

Jaki może być związek między nerwicą,seksem i bólem fizycznym? Nie rozumiem...

przez karola05 26 mar 2008, 23:30
No niestety musze sie przyznac ze jak dopadly mnie zaburzenia lekowe w marcu 2007 tak nie kochalam sie z moim od Czerwca 2007 do marca 2008 czyli 9 miesiecy poprostu nie chcialam ateraz wrecz przeciwnie :) to chyba wszystko wraca do normy hehhe

przez 1507 27 mar 2008, 16:19
współczuje facetowi

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 4:21 pm ]
del napisał(a): wszystko by sie zgadzalo
naprwno wiekszsc z nas po dokladnym zastanowieniu potwierdzi ze tuz przed nasileniem lęków wystapilo zalamanie w sferze uczuciowej i seksuanej

ja przed nerwicą bzykałem aż miło, załamania w tej sferze nie miałem wszystko b.dobrze mi się układało, aż za dobrze
1507

Sortuj wg