...

Hasiok.

...

przez nana x 09 lut 2008, 18:35
...
Ostatnio edytowano 19 kwi 2008, 00:10 przez nana x, łącznie edytowano 1 raz

przez Zmorek 09 lut 2008, 18:45
nana x, brak seksu na pewno może pogłębić nerwicę, ale czy wywołać, to nie wiem, i szczerze mówiąc wątpię. Lepiej jednak starać się utrzymywać kontakty płciowe, choćby dlatego, że są naturalne i niezbędne do normalnego, zdrowego życia. :D
Jeśli masz do wyboru myśli głupie albo mądre, to dlaczego nie wybierasz tych mądrych?

przez Gods Top 10 09 lut 2008, 18:51
nana x, nerwica pojawia, gdy często robimy coś z czym nie czujemy sie dobrze, lub gdy z braku czegoś nie czujemy się dobrze.
U Ciebie to jest brak seksu, a może brak bliskości drugiego człowieka, który to brak utożsamiasz z brakiem seksu ? ;)
Ciekawe czemu tylko mężczyźni tak szybko zareagowali na taki temat :lol:
"Każdy głupiec umie rozbić szybę, ale tylko niewielu potrafi ją wstawić."
W. Wharton "Stado"

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez xCarmen 09 lut 2008, 18:55
God's Top 10 napisał(a):Ciekawe czemu tylko mężczyźni tak szybko zareagowali na taki temat

no menszu a Ty jak widze jak zwykle aktywny a takich tematach szkoda ze tylko tu ;);P

ja mysle inaczej z brakiem seksu sobie radze natomiast jesli mialabym isc z kims do lozka wtedy dopiero dostalabym ataku nerwicy xD
Zbudź się, motylu -
Późno, całe mile
Są przed nami.

Basho Matsuo

przez Mafju88 09 lut 2008, 18:59
no mnie tez to dobija bo moja seksualność objął lęk... (ze jestem zboczony albo homo :/ ) normalnie wysiadam
I'll be where the eagles flying higher and higher

przez nana x 09 lut 2008, 19:00
God's Top 10 napisał(a):U Ciebie to jest brak seksu, a może brak bliskości drugiego człowieka, który to brak utożsamiasz z brakiem seksu ? ;)

a gdzie ja napisałam ze to chodzi o mnie ? :)

przez Gods Top 10 09 lut 2008, 19:03
Upsss moja nadinterpretacja :oops: Przepraszam.
W. Wharton "Stado"

przez nana x 10 lut 2008, 12:06
xCarmen napisał(a):
ja mysle inaczej z brakiem seksu sobie radze natomiast jesli mialabym isc z kims do lozka wtedy dopiero dostalabym ataku nerwicy xD

:)

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 12:08 pm ]
God's Top 10 napisał(a):Ciekawe czemu tylko mężczyźni tak szybko zareagowali na taki temat :lol:

bo są męskimi szowinistyczno-seksistowskimi świniami ?

:) :D :lol: :roll: :D

przez Gods Top 10 10 lut 2008, 13:05
bo są męskimi szowinistyczno-seksistowskimi świniami ?

Kochane stereotypy. Wybór każdego człowieka: czy w nie wierzy, czy stara się je weryfikować.
W. Wharton "Stado"

przez Hetna 11 lut 2008, 00:47
Nie wydaje mi sie żeby z braku sexu ludzie mieli nerwicę, aczkolwiek w sexe odreagowuje wszystkie stresy. Oczyszcza mnie to wewnętrznie. Dodam, że kocham sex i jak go długo nie mam to sie wkurzam i jem więcej i czuje się częściej spięta. Sex jest zdrowy dobry i pomocny na każdą nerwicę:) Na moją na pewno:)!!
biegnę by uwolnić pajaca!

przez pyzia1 11 lut 2008, 14:16
Zależy z czego ten brak sexu wynika i jakie ten celibat wywołuje uczucia. Może wywołać negatywne uczucia, mocno pogorszyć samoocenę ale nie wiem czy wywoła nerwicę. Może jeśli ktoś jest bardzo podatny to tak.
Wszelkie przywiązanie jest koniec końców źródłem bólu.Szczęśliwi,którzy obywają się bez niego.Samotny nie opłakuje nikogo,nikt też nie płacze nad nim.Niech ten,kto nie chce cierpieć,kto czuje trwogę przed zgryzotą,uwalnia się od ludzi.

przez Gods Top 10 11 lut 2008, 18:17
Hetna napisał(a):Dodam, że kocham sex i jak go długo nie mam to sie wkurzam i jem więcej i czuje się częściej spięta. Sex jest zdrowy dobry i pomocny na każdą nerwicę:)

Co za kobieta :D Nie dałabyś się skolonować lub czy nie zechciałabyś zostać wzorem do naśladowania dla innych kobiet ? :mrgreen:
W. Wharton "Stado"

przez Pstryk 11 lut 2008, 22:06
Po Anandzie można się tandety spodziewać, ale Ty - God's.... :roll:

Brak 'możliwości' zaspokojenia potrzeb sexualnych może wynikać z sytuacji życiowej, może być OBJAWEM - SKUTKIEM nerwicy, a nie przyczyną :!: Sam fakt kojarzenia jednego z drugim świadczy o problemach/zaburzeniach na tym poziomie.
Pstryk

Sortuj wg