Post optymistycznych ,radosnych chwil !

Hasiok.

Post optymistycznych ,radosnych chwil !

przez Zmęczona 27 sty 2008, 23:50
Mam taki mały pomysł ,piszmy w tym temacie co dobrego wydarzyło się nam podczas ostatnich kilku dni i dzieki czemu powiemu sobie : TAK ! TAK ! TO BYŁ DOBRY TYDZIEŃ ,nawet jakieś najdrobniejsze rzeczy ,które jakoś znacząco wpłyneły na dobry nastrój :D to tak jakbysmy napisali wspólny pamiętnik składający się tylko z dobrych chwil :) Co Wy na to ?

Zaczynam !:) (a jeśli komuś spodoba się ten pomysł niech pisze razem ze mną)

Dzisiaj pół dnia sluchałam ulubionej muzyki :] uspokoiło mnie to wewnętrznie i byłam w stanie pouczyć się ,gdyż matura już się zbliza... to dla mnie dużo ,bo mogłam sie skupić i poczuć ,że coś z tej nauki zostało mi w głowie :) a pozatym dziś była niedziela -samo za siebie mówi:) odpoczynek

przez apsik84 29 sty 2008, 22:53
Może to nie będą wspomnienia z ostatnich kilku dni, ale z czasów walki z chorobą...

Pamiętam jak pierwszy raz od dłuższego czasu (który trwał kilka miesięcy) poranków wypełnionych ogromnym, nieopisywalnym stresem i lękiem i walącym sercem od otwarcia oczu, obudziłam się bez tego uporczywego bicia w klatce piersiowej! Niesamowite doznanie po tak długim okresie strachu obudzić się i cieszyć z normalnego, codziennego wstawania :) (było to po ok 2-3 tygodniach odkąd zaczęłam brać leki).

Pomyślałam wtedy, że gdyby nie ta choroba nigdy nie doceniłabym normalnego, zwykłego, codziennego spokojnego budzenia się... Przez cały ten czas marzyłam o choćby jednym zwykłym poranku... Teraz kiedy jest dobrze, zdarza mi się obudzić i odczuwać tą ulgę... i cieszyć się, że czuję spokój.

przez Zmęczona 14 lut 2008, 00:22
eh widze ,że temat ten jest rozchwytywany , przepełniony radosnymi odpowiedziami :D

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez jaaa 14 lut 2008, 00:24
ja rowniez dzieki lekom wrocilam do normlanosci ale czuje sie inna zmieniona chyba:) powoli schodze z leku mam nadziejej ze koszmar obsejii TEJ nie wroci juz nigdy

przez .Tomek 14 lut 2008, 18:24