Jak zdobyć kobietę wg ananda22- wstęp, rozdział I i II

Hasiok.

przez Jovita 08 sty 2008, 23:09
ehh ja bardzo lubie i bardzo podobaja mi sie niscy faceci owszem umiesnieni ale niscy , ale nie skreslam wysokich o nie.
ladna twarz hmmm kazdy facet ma to cos w sobie i na faceta nie patrzymy jak na kobiete i nie oceniajmy ludzi po wygladzie bo to bardzo mylna ocena czesto.

natomiast nie lubie wycackanych lalusiow w dzinsach obcislych i porwanych w obcislych koszulkach chodzacych na solarke i jezdzacych BMW, mnie to nie kusi.
A gdy nastaną deszczowe dni , nauczę się przechodzić między kroplami
ExModerator

przez viviana 09 sty 2008, 00:23
Jovita napisał(a):ja bardzo lubie i bardzo podobaja mi sie niscy faceci owszem umiesnieni ale niscy

Mój mężuś taki właśnie jest , ciasteczko :0

Jovita napisał(a):natomiast nie lubie wycackanych lalusiow w dzinsach obcislych i porwanych w obcislych koszulkach chodzacych na solarke i jezdzacych BMW, mnie to nie kusi.

Tacy faceci wręcz obrzydliwi są , bleeee :x
"Normalność jest linoskoczkiem nad odchłanią anormalności"

przez A.t.r.u.s.i.a. 09 sty 2008, 11:10
Dawno tak się nie śmiałam.. W sumie zajrzałam do tego tematu bo wcześniej przeczytałam temat o "gwoździach".. Zorki mnie zainspirował ;)

Największym bezsensem jaki tu przeczytałam jest teoria na temat kreowania się dla potrzeb samego podrywu.
Totalna głupota!
Jeżeli facet zakłada, ze chciałby związać się z kimś na dłużej (ewentualnie na stałe) to powinien być sobą. Nie ma szans, aby grał swoją rolę przez dłuższy czas. Nawet zawodowy aktor nie miłaby szans z takim zadaniem w życiu realnym..

......... napisał(a):Problem w tym, że to kobiety szukają księcia z bajki - męskiego, przystojnego, inteligentnego, z grubym portfelem i wielkim penisem, a nie każdy jest w stanie tym wymaganiom sprostać...

Chrzanisz Neuroticus. Sorry.. ale kompletnie nie zgadzam sie z Tobą. Takiego faceta będzie szukać tylko księżniczka, ewentualnie typ "Barbie"..
Grubość portfela i wielkość penisa nie są wyznacznikami.

Teorie można snuć.. ale RZECZYWISTOŚĆ I TAK ZWERYFIKUJE WSZYSTKO.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Amy Lee 09 sty 2008, 15:27
Neuroticus napisał(a):Rozdział trzeci - zaciąganie wybranki do łóżka.

Oraz wszystkie inne rozdziały proszę w jednym temacie, bo niedługo offtopownia zapełni się tematami-poradnikami i tematami-ciętymi ripostami.

Na razie zrobiłam 2 z 4.
Jeden na dyskusje o męskości mężczyzn (ananda) drugi o budowaniu swojego wizerunku na forum (Zorkiego).
Amy Lee

przez shadow_no 09 sty 2008, 16:37
Jovita napisał(a):jezdzacych BMW

Dlaczego nie lubisz facetów jeżdżących BMW? :mrgreen: Głupi stereotyp. :-)

Co do drugiej części poradnika - żal. O ile w pierwszej części, jeszcze można znaleźć coś sensownego, to część II jest wg. mnie bajką.
Jak bym nawet chciał Ci zaufać w sprawie 'zdobycia kobiety' - raczej bym nie mógł. Za często się chichotałem w trakcie czytania. :mrgreen:
Zapraszam do sklepu z odzieżą damską i torebkami.
Założyciel / Administrator

przez luthien 09 sty 2008, 16:42
Ja lubię BMW, a co do facetów jeżdżących BMW, to nie wiem, bo nie znam żadnego bliżej :mrgreen:
dziś mogę wreszcie to powiedzieć: patrzę z nadzieją w przyszłość...

przez IceMan 09 sty 2008, 17:20
natomiast nie lubie wycackanych lalusiow w dzinsach obcislych i porwanych w obcislych koszulkach chodzacych na solarke i jezdzacych BMW, mnie to nie kusi.

shadow_no napisał(a):Dlaczego nie lubisz facetów jeżdżących BMW? Mr. Green Głupi stereotyp. :-)

No jeśli facet wysiadający na parkingu z BMW jest od razu skreślony przez większość widzących go tam kobiet to faktycznie... idiotyczny stereotyp :-| ale pewnie Jovicie chodziło o pustych lalusiów lansujących się swoimi zabaweczkami (fura, skóra, komóra - za kasę ojca) i nie reprezentujących nic poza tym... no ale dlaczego BMW - lubie te autka :roll: ;)
Przyjaciel forum

przez jaaa 09 sty 2008, 17:31
moj kolega ktory do mnie podobijal ( sam soba nic nie reperezentuje ciekawego ,ani charakter ani wyglad,tyle ze mily ;) ) uparl sie ze sobie kupi BMW- ehh zal mi go bylo i moje tlumaczenia czego nakorat BMW kiedy jest tyl einnych fajnych aut- a on bo kobiety leca na BMW i to szpan go miec

;) :lol:

do tego kupil wypasione naglosnienie i sie lanusje jak mlodziaszek majac prawie 25 lat ;) juz mu nic nie chcialam mowic zeby lepiej w siebie zainwestowal niz ciagle w autko pcha
coz jego zycie ,skoro mu to szczescie daje to coz ;)

przez depresyjny86 09 sty 2008, 18:11
sam soba nic nie reperezentuje ciekawego ,ani charakter ani wyglad,tyle ze mily )

Nio to u Ciebie szans bym nie miał ;) :smile:
Czasami trzeba mieć dystans do samego siebie więc się nie użalam ;)
Ostatnio edytowano 09 sty 2008, 18:14 przez depresyjny86, łącznie edytowano 1 raz
:)

przez bezmuzg 09 sty 2008, 18:12
a ja kupiłem seicento i też nie pomogło, kobiety: jakie lubicie samochody? następnym razem będe wiedział

przez depresyjny86 09 sty 2008, 18:15
mój brat ma fiata Cinquecento i dziewczyne ma ;)
:)

przez luthien 09 sty 2008, 18:25
Ja najbardziej lubię autobusy, a zwłaszcza przewoźnika KSK (mała reklama), bo czasem bardzo zabawnie bywa, lubię też poznańskie tramwaje, a zwłaszcza linię 11, bo jeżdżą tam straszne zabytki i często gasną światła i się nastrojowo robi :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
A tak serio, to co za różnica jaki samochód, jak dla mnie facet może nie mieć samochodu.
dziś mogę wreszcie to powiedzieć: patrzę z nadzieją w przyszłość...

przez fiufiu 09 sty 2008, 18:26
bezmuzg napisał(a):a ja kupiłem seicento i też nie pomogło, kobiety: jakie lubicie samochody? następnym razem będe wiedział

A chcialbys miec kobiete, ktora leci tylko na twoj samochod...a ty jestes w niej slepo zakochany ??
"Oddaję się morzu,
Pozwalam się ponieść fali,
Niech mnie obmyje.
W obliczu strachu,
Pewnego razu uwierzyłem.
Łzy smoka,
Dla Ciebie i dla mnie..."

Sortuj wg