Jak zdobyć kobietę wg ananda22- wstęp, rozdział I i II

Hasiok.

przez depresyjny86 26 lut 2008, 15:58
Dziwne bo ja też mam takie wrazenie....oj Anand :D :D :D
:)

przez KR 26 lut 2008, 16:04
Witam was zatem. Jezeli masz wątpliwości co do osoby to już twój problem. Co do podobieństwa to poprostu mam podobne odczucia i jest mi z tym dobrze i tyle. NIe nie nie jestem anandem 22 ale myślę bardzo podobnie. :D

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 3:07 pm ]
Jaśkowa napisał(a):dlaczego mam wrażenie, że anand zalogował się pod kolejnym loginem :roll: Twój pierwszy post może byś się przywitał prosty chłopcze najpierw co?????
A i jeszcze jedno wyażam to co myślę chyba mam do tego prawo?????
KR

przez Jovita 26 lut 2008, 16:17
KR ty juz jestes samotny i zagubiony chłopcze , a zdardzaj soebi to twoje zycie i mysle ze za wszystko los ci sie odplaci , acha i uwazaj zeby twoja dziewczyna badz zona tego nie zrobila , przykre zycie cie czeka ale byc moze dorosniesz ;)

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 4:18 pm ]
acha druga sprawa jestes tu na forum z powodu jakis dolegliwosci czy moze ukrywasz sie tak jak jaskowa slusznie zauwazyla?
A gdy nastaną deszczowe dni , nauczę się przechodzić między kroplami
ExModerator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Jaśkowa 26 lut 2008, 18:21
KR napisał(a):A i jeszcze jedno wyażam to co myślę chyba mam do tego prawo?????

nie nie masz prawa jeśli w jakikolwiek sposób obraża to uczucia i poczucie estetyki ;) innych a ja czuję się obrażano .........
poza tym w jakim celu tu piszesz????? na co chorujesz??? a może nudzisz się po prostu i nie mając co robić siejesz ferment na forum???? Może jesteś zagubionym małym szowinistą, który tylko marzy o tym by być macho a net daje taką możliwość bo jesteś anonimowy jeśli w tym problem to śmiało pisz do woli :mrgreen: jeśli ma Ci to pomóc ;)
Jest taka cierpień granica za którą uśmiech pogodny się zaczyna
Przyjaciel forum

przez Pstryk 26 lut 2008, 19:00
silesiaster napisał(a):Wszystko to wynika z tego, że kobiety nie szanują siebie nawzajem - i jedna drugiej podkłada świnie - a mężczyźni nie mają co do gadania. To kobiety rządzą miłością mężczyzn są manipulatorkami - przez swój wygląd potrafią oszołomić niejednego i zawładnąć jego dusza. I nie chodzi mi tu bynajmniej o to żeby ubieraćsie w habity - ale niektóre kobiety naprawde potrafią pobudzić męską wyobraźnie do kompletnego zgłupienia...

Oj, jak ja się z tym zgadzam :? Przykro przyznać, ale nic więcej dodać. Jednak czy to jest regułą :?: Bo znam paru mężczyzn tego pokroju i w niczym nie są gorsi od kobiet - przykład jw... : :roll:
Pstryk

przez Zagubiony148 26 lut 2008, 19:46
Pan KR pisze troch chaotycznie, z błedami, anand22 pisze w dość porządny sposób. Zresztą nie wydaje mi się żeby zakładał drugie konto zeby samemu sobie przyznać racje...

O ja cie żeby przez erzet napisałem... :roll:
Ostatnio edytowano 26 lut 2008, 20:19 przez Zagubiony148, łącznie edytowano 1 raz
Po co nosić maskę, gdy nie ma się już twarzy?
Emil Cioran

Bo jest to znakomitym mężom nie honor, jak niewolnikom ślęczeć godzinami przy obliczeniach.
Gottfried Wilhelm Leibniz

przez pyzia1 26 lut 2008, 20:16
Coraz bardziej podoba mi się ten wątek :lol: :lol:
A może te błędy to tak specjalnie, żebyśmy go nie rozszyfrowali ;) :?:
Wszelkie przywiązanie jest koniec końców źródłem bólu.Szczęśliwi,którzy obywają się bez niego.Samotny nie opłakuje nikogo,nikt też nie płacze nad nim.Niech ten,kto nie chce cierpieć,kto czuje trwogę przed zgryzotą,uwalnia się od ludzi.

przez IceMan 26 lut 2008, 20:22
anand22 napisał(a):Po pierwsze: nie jest w moim stylu zakładanie nowych kont, niby po co miałbym to robić? Pewnie i tak nie uwierzycie, więc możecie poprosić admina o sprawdzenie.

KR to nie anand22 - IP ani serwer na to nie wskazują ;) PS. miejcie wyrozumiałość do KR bo faktycznie tylko wyraził swoją opinię (i nie okazał przy tym pogardy dla innych oraz tego jaki to on nie jest najmądrzejszy ani nie zalewa całego forum postami o tej samej tematyce), a do swojego zdania prawo ma ;)
Przyjaciel forum

przez jaaa 26 lut 2008, 20:36
nie okazał przy tym pogardy dla innych

hmm gryzi emi sie tu cos odnosnie takiego stwierdzenia KR
" od kąd zacząłem kobiety traktowac jak "worki na kartofle"

kobiety przez to moga poczuc sie...

przez IceMan 26 lut 2008, 20:40
jaaa muszę przyznać rację (moje niedopatrzenie), w ogóle lepiej jeśliby wszyscy delikatniej się wypowiadali w tym temacie, KR licz się ze słowami, jeśli tak dalej pójdzie to nie na takie dyskusje jest stworzone to forum :?
Przyjaciel forum

przez Pstryk 26 lut 2008, 21:15
Eh IceMan a nie masz wrażenia bezsensowności tego tematu :?: Poza wyładowaniem flustracji wobec niepowodzeń u płci przeciwnych powiedz mi, jaki jest jego senes :?: :?: :?: Heh, najbardziej ubawił mnie poirytowany użytkownik (ksyfkę zachowam dla siebie), który napisał do mnie na gg, że to Forum to jakieś rasistowskie przekamażanki płci. Czy naprawdę ktoś widzi sens w kontynuowaniu i podżeganiu nienawiści do płci przeciwnej :?: :?: :?: Eh...
Pstryk

przez IceMan 26 lut 2008, 21:51
Powiedzmy że damy temu tematowi ostatnią szansę ;) ale jeśli będzie się robić znowu gorąco to myślę że każdy z funkcyjnych może to ze spokojnym sumieniem zamknąć
Przyjaciel forum

przez Amy Lee 26 lut 2008, 22:30
bethi napisał(a):Poza wyładowaniem flustracji wobec niepowodzeń u płci przeciwnych powiedz mi, jaki jest jego senes :?:

No w sumie to się rozgrywa równolegle średnio w trzech tematach w każdym dziale. Będziemy ukrócać :twisted:
Amy Lee

Sortuj wg