Jak zdobyć kobietę wg ananda22- wstęp, rozdział I i II

Hasiok.

przez Bad Girl 07 sty 2008, 19:06
Wystarczy po prostu być sobą.
I to wszystko.

Być zaakceptowanym takim jakim się jest, to najpiękniejsza rzecz jaka może spotkać człowieka...

przez jaaa 07 sty 2008, 19:23
a skad wiesz co sie kobietom podoba jestes nia? czy przebadales wszystkie kobiety i zrobiles sondaz?

przez Bad Girl 07 sty 2008, 19:41
anand22 chłopcze drogi... jak facet jest miły i dobry to kobiecie nic więcej do szczęścia nie będzie potrzebne. Bo wie, że przy kimś takim będzie czuła się bezpiecznie, że będzie kochana bez względu na wszystko.

Mam wrażenie, że w swoim życiu spotkałeś nieodpowiednie osoby a wynikiem tego jest TWOJE błedne myślenie.
Wybacz, ale nie chciałabym być z kimś kto jest cyniczny, fałszywy, obnoszący się swoim bogactem itd itd. Bo to nie o to chodzi.

Bądz sobą i szukaj takiej osoby, która będzie z tobą bez względu na wszystko.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez jaaa 07 sty 2008, 19:59
anand22 napisał(a):Obserwacje i własne doświadczenia- to wystarczy w zupełności.

no to jestes w bledze

ale kazdy ma prawo do wlasnych subiektywnych odczuc i bledow w ocenie i mysleniu wiec jak Ci z tym dobrze nie bede Cie do niczego przekonywac ;)

przez shadow_no 07 sty 2008, 20:08
anand22, ładnie piszesz, ale piszesz nie prawdę.

anand22 napisał(a):Mają za to dużo koleżanek które mówią, jacy to oni są wspaniali i czuli, ale za facetów wybierają sobie takich jak ja .

Jesteś egoistą i tyle mam do powiedzenia po tym co właśnie przeczytałem. :-)

Mam nadzieję, że nie uraziła Cię moja wypowiedź. Po prostu takie była moja pierwsza myśl po przeczytaniu Twojego poradnika.

Myślę również, że jesteś:

anand22 napisał(a):- miły;
- nieśmiały;
- uczuciowy;
- który potrafi wysłuchać dziewczynę;
- czuły;
- ciepły;
- troskliwy;
- idący na kompromis.

a chciałbyś być:

anand22 napisał(a):- pewny siebie;
- męski;
- mający własne zdanie;
- odważny;
- namiętny;
- wiedzący czego chce;
- poruszający śmiało sprawy seksu;
- patrzący pewnie prosto w oczy podczas rozmowy.
Zapraszam do sklepu z odzieżą damską i torebkami.
Założyciel / Administrator

przez luthien 07 sty 2008, 20:12
Małe pytanko: anand a na ilu kobietach robiłeś te obserwacje??? Na 1000000, czy więcej???

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 8:58 pm ]
Bo chcąc pisać poradniki, to musisz czymś poprzeć swoje teorie, nie wystarczy twoje zapewnienie, że jest tak, a nie inaczej.
dziś mogę wreszcie to powiedzieć: patrzę z nadzieją w przyszłość...

przez dlugi 07 sty 2008, 21:00
luthien może należało zadać pytanie czy przynajmniej na jednej.
Trudno powiedzieć sobie samemu prawdę, gdy się ją zna.Kto wisiał nad przepaścią, powinien już umieć się huśtać.

przez luthien 07 sty 2008, 21:20
Dobrze, to może chociaż na jednej??? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Ale na jednej czy kilku, to jak to się ma do całego globu, no chociażby do całej Polski? Odpowiedź jest prosta: nijak. Patrząc od technicznej strony, a na statystyce się trochę znam, to próba do badania musi być bardzo duża i bardzo zróźnicowana, żeby wyniki obserwacji były wiarygodne! Nie wystarczy poobserwować klikunastu czy nawet kilkudziesięciu dziewczyn jak podejrzewam w jednym pubie czy innym miejscu, żeby móc wydawać osądy o całym społeczeństwie. To tak jakbyś przepowiadał pogodę dla Zakopanego będąc w Gdańsku i nie mając pojęcia, co się w Zakopanem dzieje :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: . Więc jak dla mnie to ten poradnik nie bardzo wiarygodny jest.

przez Gods Top 10 07 sty 2008, 21:53
Ten poradnik (bardzo skrótowy i w sumie bez żadnych "prawd objawionych") byłby chyba bardziej wiarygodny, gdyby nie był napisany przez jednego z forumowiczów tego właśnie forum.
Sam widzisz anand22, że nawet w towarzystwie najpiękniejszych panienek (co kilka dni nowa) nie znajdujesz ukojenia i nadal cierpisz z powodu depresji. :roll:
A przecież sam kiedyś napisałeś:
anand22 napisał(a):Gdy jestem z ładną dziewczyną to ciągle liczę na to, że jakiś znajomy mnie zobaczy. Chcę, żeby mi zazdrościli, moje szczęście schodzi na drugi plan. Często się zdarza, że idę gdzieś z jakąś laską tylko po to, żeby znajomi mnie z nią zobaczyli mimo iż wogóle mnie na niej nie zależy.

Ale to Twoje życie i Twoje szczęście, jeśli je zmarnujesz, to na własne życzenie. :roll:
"Każdy głupiec umie rozbić szybę, ale tylko niewielu potrafi ją wstawić."
W. Wharton "Stado"

Sortuj wg