Jeśli chcecie pogadać

Hasiok.

Jeśli chcecie pogadać

przez nazer 04 sty 2008, 19:38
Witam.... Jestem tutaj od dzisiaj... bo chyba mam nerwicę lękową.... nikt mnie nie potrafi do końca zrozumieć wiele osób współczuje ale nie rozumieją. Tylko mama, która mi mówiła że w swojej młodości mniej wiecej jak byla w tym wieku co ja teraz też miała napady lęku, bała sie że umrze, wiele wizyt na pogotowiu itp. jej jak sama mówi prosze sie nie smiac, pomogla wizyta u psychiatry, po ktorej jak wyszla stwierdzila ze ta pani psychiatra byla bardziej nawiedzona niz ona sama i z czasem lęki ustąpiły... ta rozmowa z mama dala mi troche otuchy bo wiem ze ona mnie rozumie, ale nie o to chodzi w tym temacie, wiem ze wy tez potraficie zrozumiec i podzielicie sie swoim doswiadczeniem... wiec stad moja propozycja ze kazdy kto by mial ochote pogadac, albo by ktos do niego sie odezwal i pogadal podawal swoj nr. gg,to forum jest super ale sami wiecie ze czasem potrzebujemy rozmowy natychmiast a nie zawsze na posta ktos odpisze odrazu... wiec podawajcie swoje nr gg jesli czujecie potrzebe rozmowy, albo chcecie sie czuc pomocni komus...
Oka ja zaczynam moj gg:************
zachecam was do pisania :)

przez K. 04 sty 2008, 20:12
To nawet nie jest zły pomysł.
Jeśli chodzi o moją osobę - mogę pomóc.
Co nie oznacza, że znajdę receptę na życie, na szczęście, na pomyślny koniec choroby. Jednak czasem sama rozmowa pomoże, kilka słów.

A więc jeśli ktoś będzie miał ochotę porozmawiać, wyżalić się tu i teraz, proszę piszcie na pw podając swój numer komunikatora, a ja odezwę się na gg. (na tym forum na pewno będę często, a więc śmiało możecie pisać ;) )
“I'm tough, ambitious, and I know exactly what I want. If that makes me a bit*ch, okay.”
K.

przez IceMan 04 sty 2008, 21:48
Wyedytowałem nr gg - nie piszcie swoich numerów gg w postach. Potem zdarza się, że użytkownicy chcą usuwać swoje konta przez dane pozostawione w treści postów. Wystarczy pole w profilu - ci, którzy będą chcieli was znaleźć - znajdą ;) Temat usuwam, już takie bywały ale nie mają większego sensu - jeśli chcecie się między sobą kontaktować - piszcie na PW. Pozdrawiam :)
Przyjaciel forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg