Prawie Admin-brak szacunku krokiem do wolnosci?

Hasiok.

przez Lusi 04 sty 2008, 11:06
Ależ tu się dzieje............ :lol:
Własnie wróciłam z podróży dookoła świata moim nowym odrzutowcem zakupionym oczywiście za pieniadze zarobione na forum a tu takie awantury i wojny sie toczą.

A taki sucharek był przyschnięty i nudny.............
ExModerator

przez Pstryk 04 sty 2008, 11:34
Kobita chyba chce zwrócić na siebie Twoją uwagę IceMan. Chyba nie potrafi przyjąć do wiadomości, że nie jest w Twoim typie :lol: :lol: :lol:
I zamknij że w końcu ten burdel :!: :!: :!:

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 10:39 am ]
P.S. Myślę, że to najrozsądniejsze wyjście:
Epilog całej historii: Nie dostałem wiadomości na PW od autorki tematu, widocznie usatysfakcjonowało ją to wszystko, co mogła zrobić z poziomu swojego profilu (bo tyle jak na razie zrobiłem). Więc nie wiem o co była cała awantura. Widocznie mam nauczkę na drugi raz że takie tematy powinny od zarodka lądować w koszu, bez zbędnej dyskusji. //IceMan

(cytat z:http://www.forum.nerwica.com/viewtopic.php?t=11585)

Przecież to jest absurd, że obrywa Ci się za takie wymysły :!: :!: :!: Gdzie tu w ogóle ligika :?: :?: :?: Wkurza mnie to :evil:
Pstryk

przez Pstryk 04 sty 2008, 14:55
Polinko, wiem, że "temat' aż prosi się o komentarz, ale po co zniżać się do niższych poziomów i dokładać roboty Modom w sprzątaniu tego bałaganu?
Pstryk

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez IceMan 04 sty 2008, 15:04
No dobra, koniec zabawy, zamykamy ten burdel :twisted:

I oficjalnie dodaję, że jeżeli autorka tematu założy następny temat lub napisze w tej kwestii choć jeden post i będzie robić kolejne zamieszanie - skończy to się banem (jeśli ktokolwiek to zauważy proszę o PW do mnie z linkiem do konkretnego tamtu/postu). Jeśli z tego wyjdzie jakaś wojna to ja tego nie przegram
Przyjaciel forum

Sortuj wg