Prawie Admin-brak szacunku krokiem do wolnosci?

Hasiok.

przez DarkAngel 03 sty 2008, 23:50
bo po prostu uzalezniła sie od forum..tak działamy....jestesmy kofani, milutcy i w ogóle....
Obrazek
ExModerator

przez Maria Magdali 03 sty 2008, 23:50
dżejem napisał(a):Nie wiedziałam, że snaefridur, Dark i ja to większość forum... :-| [ ;) :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: ]

:D
Maria Magdali

przez snaefridur 03 sty 2008, 23:51
Kupię se też wielki marmurowy herb do powieszenia nad kominkiem.I jakieś stare ruiny zamczyska,żeby były i wyglądały dramatycznie.

DarkAngel napisał(a):.jestesmy kofani, milutcy i w ogóle....

I ładnie pachniemy.
snaefridur

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Maria Magdali 03 sty 2008, 23:51
:D :D :D
Maria Magdali

przez IceMan 03 sty 2008, 23:53
Maria Magdali napisał(a):Aha, to jestem na obserwacji.... nareszcie!
Prosze o zlikwidowanie mojego profilu, jesli na tych gotowych szablonach strony umiecie to zrobic.

Jeszcze trochę upuścisz z mojej cierpliwości i zbanuję, będziemy oboje zadowoleni. Stoi?
Przyjaciel forum

przez Maria Magdali 03 sty 2008, 23:53
viviana napisał(a):Maria Magdali , ja tu czegoś nie rozumię . Piszesz , że rejestracja na tym forum była pomyłką więc po co zakładasz nowy temat o A. W. ?

...zeby prawie -admin nie pomyslal, ze tylko jego tutaj adoruje...
Maria Magdali

przez Maria Magdali 03 sty 2008, 23:54
IceMan napisał(a):
Maria Magdali napisał(a):Aha, to jestem na obserwacji.... nareszcie!
Prosze o zlikwidowanie mojego profilu, jesli na tych gotowych szablonach strony umiecie to zrobic.

Jeszcze trochę upuścisz z mojej cierpliwości i zbanuję, będziemy oboje zadowoleni. Stoi?

Ale ja jestem kobieta...

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 10:55 pm ]
Czyli, ze chcesz mi dac klapsa, czy tez porzadnie obic? Masz mysli sado-macho? Probowales to jakos leczyc?

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 10:58 pm ]
Nudno - ide spac. Zaloguje sie jutro jako inny uzytkownik i zarzadem zlikwidowania profilu. I tak codziennie.
Maria Magdali

przez IceMan 03 sty 2008, 23:58
Maria Magdali napisał(a):Czyli, ze chcesz mi dac klapsa, czy tez porzadnie obic? Masz mysli sado-macho? Probowales to jakos leczyc?

A co - lubisz to? W takim wypadku proponuję co najmniej oddział zamknięty.
Maria Magdali napisał(a):Ale ja jestem kobieta...

W tym kraju mamy równouprawnienie - czyli banujemy wszystkich :twisted:
Przyjaciel forum

przez DarkAngel 03 sty 2008, 23:58
A ja lubie klapsy..... :P
Obrazek
ExModerator

przez Maria Magdali 03 sty 2008, 23:59
:D
Maria Magdali

przez snaefridur 04 sty 2008, 00:03
DarkAngel napisał(a):A ja lubie klapsy..... Razz

Dostawać,czy dawać?:P
snaefridur

przez IceMan 04 sty 2008, 00:05
Pewnie to i to :P

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 11:07 pm ]
Maria Magdali napisał(a):Zaloguje sie jutro jako inny uzytkownik i zarzadem zlikwidowania profilu. I tak codziennie.

Wprowadzę potwierdzanie rejestracji przez admina - i co ty na to? A poza tym co takiego ciekawego w tym twoim profilu jest? Bo moim zdaniem nic.
Przyjaciel forum

przez makanti 04 sty 2008, 01:18
IceMan Nalej na to sikiem prostym!
...

Re: Prawie Admin-brak szacunku krokiem do wolnosci?

przez luthien 04 sty 2008, 09:20
Maria Magdali napisał(a):Nie podoba mi sie ton wypowiedzi pana z-ca admin. Pan "prawie -administrator" w niemal kazdej swojej wypowiedzi stosuje ton pelen arogancji oraz demonstruje brak szacunku do uczestnikow forum.

hmm... Jestem na tym forum trochę dłużej i nie zauważyłam, żeby z każdego postu IceMana ziało nienawiścią :D Nie wiem jak osoba będąca na forum kilka dni może uważać się za eksperta i wydawać takie wyroki. Zszokowało mnie to z lekka, tak że wczoraj zabrakło mi słów na napisanie komentarza, czynię to więc dzisiaj.

Maria Magdali napisał(a):a sadzac z ilosci reklam, to to forum juz dawno zarobilo na siebie i wypelnilo wasze konta.

Niedawno było już coś o reklamach, ja powiem tylko tyle, osobiście zwracam uwagę na treść forum, wypowiedzi forumowiczów, nie na reklamy. Nie wiem o co to całe bicie piany (żeby nie pomyśleć ze śmierdziących, starych jaj), bo o ile dobrze pamiętam, to w poprzednim temacie o reklamach nikt oprócz założyciela tematu nie wypowiedział się o nich negatywnie. Forum musi zarabiać!

Maria Magdali napisał(a): Jak sie ludziom tu nie spodoba, to moga odejsc gdzies, gdzie zostana potraktowani z szacunkiem i nikt nie bedzie ich zalewal agresywnymi reklamami.

Chciało by się powiedzieć: asta la vista babe!!! Ja nie doznałam agresji ze strony reklam, a co biją czy gryzą :mrgreen:

PS. Przepraszam za kilka słów ironii, ale nie dało się inaczej :D Aha i pozdrowienia dla "zastępcy pana prezesa" :D

Sortuj wg