Czy mozna odzyskac przyjaciela?? :(

Hasiok.

przez Gods Top 10 06 sty 2008, 15:40
Depresja raczej ma to do siebie, że u chorego "podkopuje" sens, celowość jakichkolwiek działań, czy nieraz całego życia. Również w przypadku, gdy chory jest świadomy szkodliwości tej "niemocy". Dlatego pomocne są leki i terapia.
"Każdy głupiec umie rozbić szybę, ale tylko niewielu potrafi ją wstawić."
W. Wharton "Stado"

przez brayan 07 sty 2008, 14:29
Wpozo, jak na razie sie trzymam, tylko jedno, kumpel jak widzi innych to sie cieszy, rozmawia z nimi z przyjemnoscia, a jak mnie widzi to mu od razu mina zrzedza sie ://. Mnie to drażni, jak to interpretowac?? Coprawda, jak zaczne rozmowe to sie rozmawia, nic nie mówic o tym i czekac??

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 1:30 pm ]
Ogólnie jestem bardzo wrażliwy na punkcie tym, iz ktos mnie poniza, i nawet jak cos ktos powie na zarty to mnie sie wydaje ze to ponizenie :(, mam czasem wrazenie ze jestem traktowany gorzej....

przez Gods Top 10 07 sty 2008, 16:46
brayan napisał(a):kumpel jak widzi innych to sie cieszy, rozmawia z nimi z przyjemnoscia, a jak mnie widzi to mu od razu mina zrzedza sie ://. Mnie to drażni, jak to interpretowac?? Coprawda, jak zaczne rozmowe to sie rozmawia, nic nie mówic o tym i czekac??

Wygląda na to, że ten kolega jest zmęczony Twoim zachowaniem (ale nie Tobą !). Jednocześnie chce z Tobą rozmawiać, a to sygnał nadziei na zmianę Twojego zachowania.
brayan napisał(a):Ogólnie jestem bardzo wrażliwy na punkcie tym, iz ktos mnie poniza, i nawet jak cos ktos powie na zarty to mnie sie wydaje ze to ponizenie :( , mam czasem wrazenie ze jestem traktowany gorzej....

To wynika najprawdopodobniej z Twojej niskiej samooceny. Skoro nie wierzysz w swoją wartość, oczekujesz poznania własnej wartości na podstawie opinii innych osób. A gdy te opinie nie są pochlebne, to wtedy uznajesz to za poniżanie, za gorsze traktowanie.
Dlatego zacznij budować poczucie własnej wartości na podstawie tego, w czym jesteś dobry wg swojej własnej oceny. Jeśli Ty uwierzysz w siebie i zobaczysz własną wartość, inni również ją zauważą.
"Każdy głupiec umie rozbić szybę, ale tylko niewielu potrafi ją wstawić."
W. Wharton "Stado"

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Kamils 07 sty 2008, 19:49
Tak jak napisał/a bethi Poprostu mu to powiedz co tutaj napisałeś, przyjaciela bardzo sobie ciezko znalezc, a jezeli ci sie udalo i przez ten czas naprawde bardzo dobrze sie porozumiewaliscie powiedz mu ze jest dla ciebie najleprzym przyjacielem i niestety nie masz komu sie wyzalac i dlatego wybrales Go, bo jest twoim jedynym przyjacielem i liczysz na pomoc z jego strony, jezeli tego nie zrozumie tzn ze nie rozumie jak ktos taki jak ty moze miec ciezko, jak to jest jak ktos jest ponizany i musisz szukac dalej, rozmawiac czesto z ludzmi co jest nie tak itp, itd, a na milosc kazdemu przyjdzie pora trzeba poprostu w nia wierzyć i miec nadzieje a wkoncu znajdziesz, szukaj a ostroznie :) pozdrawiam

przez brayan 08 sty 2008, 18:12
Po dzisiejszym dniu sie poddaje, to nie ma sensu :(( Przyjaciel, hmmm to chyba nie jak jak obce słowo. Cały dzien sie nie doezwał do mnie, poza tym ze mnie jeszcze bardziej zdołował, wogule jak widzi, ze ja cos staram sie zrobic to mi kłody kładzie, wynazywa od debili, super. Przyjaciel?? Kurde Przyjaciel :(( Chyba nie ejstem stworzony to tego aby miec przyjaciół :((

Sortuj wg